Ελληνικές ταινίες με καριέρα στο εξωτερικό

Εσχάτη Προδοσία

 


24.jpg
24.jpg

25.jpg
25.jpg

26.jpg
26.jpg

27.jpg
27.jpg
 
Kαι αυτή η ταινία ήταν καλή επιλογή, για να παιχτεί στο εξωτερικό. Από κάτι παρόμοιες Ιταλικές, ήταν πολύ καλύτερη...
 
Miranda Curtis η Μιραντα Κουνελακη???

John Ferris (o Γιαννης Φερτης προφανως)

Da.....costa Capnisis

Etc
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λέτε να τα υπαγορεύανε σε κάποιον Εγγλέζο από το τηλέφωνο κι αυτός να έγραφε ό,τι καταλάβαινε?
 
ωραία ευρήματα!!!

Ευχαριστούμε!
 
Πως τα είχαν πάει εισπρακτικά αυτές οι ταινίες; Στο εξωτερικό εννοείται...
 
Δεν έχω ιδέα RIO μακάρι να ξερα....

 


Ντάμα Σπαθί


 


105.jpg
105.jpg

106.jpg
106.jpg

107.jpg
107.jpg

108.jpg
108.jpg

109.jpg
109.jpg

110.jpg
110.jpg

111.jpg
111.jpg

112.jpg
112.jpg
 
Αυτή είχε όλα τα φόντα να πάει καλά, μια που παίζανε 3 από τους πιο όμορφους Έλληνες και απ' ό,τι βλέπω εξέθετε αρκετά από τα κάλλη τους, κυρίως βέβαια της Ναθαναήλ αλλά και των ανδρών. Δεν την έχω δει.
 
Μήπως θα μπορούσαμε να δούμε όλη τη λίστα των ηθοποιών? Ο Fernando Bislani φαντάζομαι είναι ο Δημήτρης Μπισλάνης (αλλά δεν τον βλέπω σε καμιά φωτό) και η Anna Mago.. λογικά η Άννα Ματζουράνη, αλλά ποια να είναι η Maria Xen..? Ή Ξένια Καλογεροπούλου ίσως?

Και απομένει βέβαια η απορία μου γιατί νομίζανε ότι μια ταινία με μουσική του Dacosta Kapnisi θα είχε μεγαλύτερη επιτυχία διεθνώς από μία με μουσική Kostas Kapnisis
 
elephadas είπε:
Μήπως θα μπορούσαμε να δούμε όλη τη λίστα των ηθοποιών? Ο Fernando Bislani φαντάζομαι είναι ο Δημήτρης Μπισλάνης (αλλά δεν τον βλέπω σε καμιά φωτό) και η Anna Mago.. λογικά η Άννα Ματζουράνη, αλλά ποια να είναι η Maria Xen..? Ή Ξένια Καλογεροπούλου ίσως?
Και απομένει βέβαια η απορία μου γιατί νομίζανε ότι μια ταινία με μουσική του Dacosta Kapnisi θα είχε μεγαλύτερη επιτυχία διεθνώς από μία με μουσική Kostas Kapnisis
Ο Μπισλανης φαινεται στην τελευταια φωτογραφια

1234.JPG
 
Πίσω
Μπλουζα