Επαναλήψεις Ελληνικών Τηλεοπτικών Σειρών

Aδιάφορες οι επαναλήψεις του mega και τον Μάρτιο, όχι ότι περίμενα κάτι διαφορετικό αλλά έλεγα μπας και μας κάνει καμιά έκπληξη. Φυσικά ο ΑΝΤ-1 βρίσκεται σε ''άλλη φάση''
 
Πώς και δεν έβαλαν πάλι την Επιφάνεια? Εντύπωση μου κάνει. Με κανένα τηλέφωνο λέτε να γίνει κάτι?
 
konkar είπε:
Πώς και δεν έβαλαν πάλι την Επιφάνεια? Εντύπωση μου κάνει. Με κανένα τηλέφωνο λέτε να γίνει κάτι?
Δεν έχουμε τίποτα να χάσουμε - "η ισχύς εν τη ενώσει"
 
konkar είπε:
Πώς και δεν έβαλαν πάλι την Επιφάνεια? Εντύπωση μου κάνει. Με κανένα τηλέφωνο λέτε να γίνει κάτι?
Μα έπαιζε μέχρι πριν 2 εβδομάδες! :D

Απλά είναι του 2001 και δεν το αναφέρουμε εδώ!
 
Από το Σάββατο 2 Απριλίου στο MEGA θα προβάλλεται "Ο Επισκέπτης της Ομίχλης".

Ώρα: Άγρια χαράματα.
 
Στην ΕΤ1 αφορούν οι παρακάτω επαναλήψεις:

Την Δευτέρα 28/3 και κάθε βράδυ στις 20.00 θα προβάλλεται το Ρεμπέτικο του Φέρρη, μίνι σειρά από την κινηματογραφική ταινία.

Από Τρίτη 29/3, και κάθε πρωί για ακόμα μία φορά θα προβάλλονται Τα Δελφινάκια του Αμβρακικού, παιδική σειρά του 1995, που προήλθε από τη γνωστή ταινία.

Από Τετάρτη 30/3 και κάθε ξημέρωμα γύρω τις 2, η αστυνομική σειρά του 1998, Νυχτερινό Δελτίο, του Πάνου Κοκκινόπουλου.
 
Tα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου!!!
 
καλησπερα σας.ειμαι νεο μελος,και θα ηθελα να σχολιασω για το αγγιγμα ψυχης,μια σειρα η οποια μεχει σημαδεψει.την παρακολουθω οποτε μπορω ακομη και σημερα μεσω του you tube.θα ηθελα παρα πολυ να πω στον αντ1 να την συνεχησει.ουτως η αλλως ετσι οπως τελειωνει ανετα μπορει να συνεχιστει.μακαρι να γινοταν κατι τετοιο,πιστευω πως θα ειχε τρομερη ακροαματικοτητα.οχι τιποτα,απλα μια τετοια αγαπη δεν γινεται να τελειωνει καταυτον τον τροπο.
 
fotinicav είπε:
καλησπερα σας.ειμαι νεο μελος,και θα ηθελα να σχολιασω για το αγγιγμα ψυχης,μια σειρα η οποια μεχει σημαδεψει.την παρακολουθω οποτε μπορω ακομη και σημερα μεσω του you tube.θα ηθελα παρα πολυ να πω στον αντ1 να την συνεχησει.ουτως η αλλως ετσι οπως τελειωνει ανετα μπορει να συνεχιστει.μακαρι να γινοταν κατι τετοιο,πιστευω πως θα ειχε τρομερη ακροαματικοτητα.οχι τιποτα,απλα μια τετοια αγαπη δεν γινεται να τελειωνει καταυτον τον τροπο.
Φωτεινή (λογικά έτσι σε λένε ε; ), καλώς ήρθες στο φόρουμ μας και καλή διαμονή. ;)

Αυτό που λες δεν πρόκειται να γίνει για λόγους ευνόητους και βεβαίως μην ξεχνάμε για τι είδους κανάλι μιλάμε.

Μπορείς να συζητήσεις / μάθεις και για άλλες σειρές εδώ μέσα. Σε αυτό το thread που βρισκόμαστε για επαναλήψεις σίριαλ των καναλιών που δημιουργήθηκαν μέχρι το 1999 και γενικά στο φόρουμ ισχύει το χρολογικό όριο του 1995. Θα βρεις αρκετά ενδιαφέροντα θέματα για σχολιασμό! Καλή συνέχεια. :)
 
Στην ΕΤ1:

Από Τετάρτη 13/4 και κάθε πρωί επανάληψη οι γνωστές παιδικές σειρές Κήπος με τα Αγάλματα, Καπλάνι της Βιτρίνας.

Από Πέμπτη 14/4 και κάθε βράδυ στις 8, η Σκιαχτρα, σίριαλ που προέρχεται από την κινηματογραφική ταινία!
 
Ωραία πράματα! Οι τίτλοι της "Σκιάχτρας" είναι διαφορετικοί από της κινηματογραφικής ταινίας να υποθέσω, έτσι;
 
για τον μάιο το mega θα μεταδίδει: από πρωτομαγιά στις 1 το βράδυ το πολύαγαπημένο λόγω τιμής μετά από λίγες μέρες ξανά η αγάπη της γάτας με μπαρμπα και βογιατζή, η σειρά του αλεξάνδρου ρήγα "ένας έρωτας" με πρέκα και παπακωνσταντίνου και παλίρροια (ξανά) με σικελιανού και τζώρτζογλου και η δραματική σειρά "Σκιά του Πολέμου" με Ντενίση και Τζώρτζογλου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι όντως αυτά.

Έχουν βρει ένα στοκ επαναλήψεων και τα ίδια βάζουν την ίδια εποχή κάθε χρόνο.
 
για το λόγω τιμής όμως; έχει να το δείξει 2 χρόνια περίπου.
 
Τι πάει να πει αυτό;

Άλλες σειρές έχει να τις δείξει 20.

Ας ξαναψάξουν τα αρχεία τους-υπάρχουν οι "Τελευταίοι Εγγονοί", οι "Αυθαίρετοι" και ο "Απόντας" που τα περιμένουν περισσότεροι.
 
Έλεος με το MEGA!!! Γιατί τα ίδια και τα ίδια???? Κρίμα...
 
και το μυστικο του αρη μπονσαλεντη θα μπορουσαν να δειξουν..ειναι της ιδιας περιπου περιοδου με τον επισκεπτη της ομιχλης..καταπληκτικη σειρα
 
Σίγουρα βαριούνται να ψάξουν ή μήπως άρχισαν να ερτίζουν? Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.
 
Πίσω
Μπλουζα