Επαναλήψεις Ελληνικών Τηλεοπτικών Σειρών

mega ξυπνατε!!

θελουμε αλλες σειρες να δουμε

το Ρετιρε,Οι Αυθαιρετοι,Οι Μικρομεσαιοι
 
imperium είπε:
mega ξυπνατε!!θελουμε αλλες σειρες να δουμε

το Ρετιρε,Οι Αυθαιρετοι,Οι Μικρομεσαιοι
Τους "Αυθαίρετους" σίγουρα, αλλά "Μικρομεσαίους" και "Ρετιρέ", ιδίως το "Ρετιρέ", τα καταχορτάσαμε τόσα καλοκαίρια.
 
καλα ναι.ειδικα το ρετιρε αλλα ηταν φοβερη σειρα
 
imperium είπε:
καλα ναι.ειδικα το ρετιρε αλλα ηταν φοβερη σειρα

300518.gif
300518.gif
300518.gif
300518.gif
300518.gif
 
γιατι καλε sunset89?εμενα μαρεσε
 
νομιζα απτην αντιδραση σου οτι ειπα κατι κουλο
 
Είναι μερικές σειρές τις οποίες μπορείς να παρακολουθήσεις μόνο όταν βγαίνουν. Το Ρετιρέ όπως και το Εμείς κι Εμείς για παράδειγμα είναι πλέον εκτός εποχής.
 
Από αύριο 21/4 και κάθε απόγευμα στις 7 στον ΑΝΤ1, θα προβάλλεται η κωμική σειρά Εκείνες κι Εγώ.
 
Πόσο καιρό έχουν να το βάλουν σε κανονική ώρα;. 4 χρόνια. Τόσο καιρό το έβαζαν σε ώρες που ήμουνα για ύπνο, αντί για την Μανωλίδου θα βάζουν Δόγγανο (that sounds great) και όχι Wipeout ή Εργαζόμενη Γυναίκα που το έχουν βάλει 1.000.000 φορές. Μπράβο στον ΑΝΤ1.
 
sunset89 είπε:
Από αύριο 21/4 και κάθε απόγευμα στις 7 στον ΑΝΤ1, θα προβάλλεται η κωμική σειρά Εκείνες κι Εγώ.
Μπράβο τους! θα καθομαι να παρακολουθώ και τις επαναλήψεις απο το καναλι οποτε μπορώ! Απ την άλλη θα είθελα να τους βρίσω για το ''Κωνσταντίνου και ελένης'' και το ''Καφέ της χαράς''!

Ρε παιδιά εκει στον ΑΝΤ1 πεξτε και καμια άλλη σειρα Ε-Λ-Ε-Ο-Σ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Μπράβο τους! θα καθομαι να παρακολουθώ και τις επαναλήψεις απο το καναλι οποτε μπορώ! Απ την άλλη θα είθελα να τους βρίσω για το ''Κωνσταντίνου και ελένης'' και το ''Καφέ της χαράς''!Ρε παιδιά εκει στον ΑΝΤ1 πεξτε και καμια άλλη σειρα Ε-Λ-Ε-Ο-Σ.
Ε βέβαια,αφού ο ΑΝΤ1 δεν έχει πολλές αξιόλογες σειρές.Αυτές τις δύο + παντρεμένοι έχουν ψυχή,της Ελλάδος τα παιδιά και μεν & δεν.
 
platoon είπε:
Ε βέβαια,αφού ο ΑΝΤ1 δεν έχει πολλές αξιόλογες σειρές.Αυτές τις δύο + παντρεμένοι έχουν ψυχή,της Ελλάδος τα παιδιά και μεν & δεν.
Εδώ θα διαφωνήσω κάθετα! Ο ΑΝΤ1 έχει αξιόλογες σειρές εποχής και κοινωνικές, από τις αρχές του '90. Ο Κουτσομύτης, ο Μιχαηλίδης και ο Κοκκινόπουλος και ο Δαλιανίδης με το Στεφάνι, του έδωσαν αρκετά γερά χαρτιά, που όμως δεν τα τιμάει καθόλου πλέον!

Τέλος πάντων από 28/4 η ΕΤ1, θα προβάλλει πάλι την Ιόλη.

Την Κυριακή του Πάσχα το πρωί, όπως πέρυσι το MEGA, θα δείξει τα εορταστικά από Χάι Ροκ και Εμείς κ Εμείς! Από 26/4 ξεκινά το Λόγω Τιμής. Από 28/4 και κάθε μεσημέρι το αγαπητό Ντόλτσε Βίτα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ρετροκατάσταση :) , these are the new.

P.S. : Ελπίζω σε 2 μήνες το Mega να παίξει κανονικά Ρετιρέ, Χάι Ροκ και Εμείς Και Εμείς :)
 
Α Λόγω Τιμής θα δω, αν και το ξαναείδα πριν 2 χρόνια! ;) Ξέρετε αν θα παίξει σε λογική ώρα;

Όσο για τον ΑΝΤ1 και το "καφέ" και τον Κατακουζηνό παιδιά σκεφτείτε μόνο τι νούμερα κάνουν ακόμα αυτές οι σειρές και ας είναι χιλιοπαιγμένες. Εγώ ξέρω πολύ κόσμο που κάθονται το μεσημέρι και τις βλέπουν, μέσα σε αυτούς και ο πατέρας μου. Κάθε μεσημέρι πλέον είναι κάτι σαν ιεροτελεστία, αφού όταν τον ρωτάω "Μα καλά, δεν βαρέθηκες; Πριν από 1 μήνα ξαναέπαιζε το συγκεκριμένο επεισόδιο;!" μου απαντάει: "Το έχω συνηθίσει πλέον, αν δεν δω Πώποτα δεν με παίρνει ο ύπνος! :p"

Φυσικά αστειεύεται, αλλά αντικατοπτρίζει μεγάλη μερίδα του κόσμου... ;)
 
αργά θα παίζει φίλτατη serano915 . Όσο για τα σίριαλ που παίζει ο ΑΝΤ1 τα τελευταία χρόνια σκίζουν σε τηλεθέαση σε σύγκριση με τα ευτελή μεσημεριανά του Star, του Alter και του Alpha που ασχολούνται με τα ίδια πρόσωπα. Οι μισοί γελάνε με τις ατάκες και τα λογοπαίγνια (ειδικά τα ανήλικα) και οι άλλοι μισοί μετά το φαγητό το βλέπουν ή από συνήθεια ή από απέχθεια. Εγώ τα βλέπω όταν δεν έχω σχολή και μάλιστα την ώρα του φαγητού.
 
Πίσω
Μπλουζα