Επαναλήψεις Ελληνικών Τηλεοπτικών Σειρών

Συγνώμη αν γίνω off topic αλλά η ΕΤ1 πότε υποτίθεται πως κλείνει? Θα προλάβει να ολοκληρωθεί η σειρά???
 
tonytony είπε:
Συγνώμη αν γίνω off topic αλλά η ΕΤ1 πότε υποτίθεται πως κλείνει? Θα προλάβει να ολοκληρωθεί η σειρά???

ε δε θα κλείσει κι αύριο (ελπίζω :( ) οπότε 10 επεισοδιάκια θα τα προβάλλει λογικά........
 
tonytony είπε:
Συγνώμη αν γίνω off topic αλλά η ΕΤ1 πότε υποτίθεται πως κλείνει? Θα προλάβει να ολοκληρωθεί η σειρά???
εχω την εντυπωση οτι κλεινει τελος του χρονου,αλλα δεν ειμαι και σιγουρη..Λογικα θα ολοκληρωθει η σειρα αλλιως τι νοημα θα ειχε να την ξεκινησουν και μετα να την κοψουν;βεβαια θα μου πεις την ωρα που προβαλλεται και να θελει καποιος να τη δει,θα δυσκολευτει..χαθηκε να βρουν μια ωρα της προκοπης;!
 
Απο τις 30/10 (2:15 τo βράδυ) το Mega βάζει σε επανάληψη την "Αίθουσα του Θρόνου"!!!


 
Αυτή τη στιγμή αρχίζει. Αντί να τη δείχνουν σε λογική ώρα, π.χ. 4 ή 5 το μεσημέρι (αλλά βέβαια, μη χάσουμε την "παιδική χαρά" και την "πολυκατοικία")...
 
Από την Τετάρτη 2/11 και κάθε μέρα στις 05:20 τα ξημερώματα (κλασσικός προγραμματισμός για retro σίριαλ) θα μεταδίδεται μέσα από τη συχνότητα του ΑΝΤ1 η σειρά Έλλη και Άννα (1995).
 
Serafeim είπε:
Αυτή τη στιγμή αρχίζει. Αντί να τη δείχνουν σε λογική ώρα, π.χ. 4 ή 5 το μεσημέρι (αλλά βέβαια, μη χάσουμε την "παιδική χαρά" και την "πολυκατοικία")...
Την Παρασκευή 4/11 προβλήθηκε το 7ο επεισόδιο, το Σαββατοκύριακο κανένα και προχθές Δευτέρα βάλανε το 10ο επεισόδιο. Δεν παίζονται οι άνθρωποι... Γνωρίζει κάποιος ένα e-mail να επικοινωνήσω με το mega;
 
Δηλώνω τυχερός και Γκαστόνε, που είδα ξανά "Τα δελφινάκια του Αμβρακικού"... Ωραίες εποχές ρε παιδιά!!
 
Δυστυχως η αιθουσα του θρόνου ειναι πολυ αργά, τουλαχιστον θα μπορούσαν να την βάλουν γυρω στις 6 με τα 7 το πρωι και όχι στις 2 με δυομιση το βραδυ!!! μπορει να δοθει ισως σε dvd, αργότερα...

ελπιζω το βιβλιο να ειναι εξισου καλο με την σειρα!!! εκει δεν θα εχουμε ανάγκη τις μεταμεσονύκτιες ωρες :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είδα στο πρόγραμμα της ΕΤ1 ότι από αύριο Πέμπτη 17/11 θα προβάλλουν σε επανάληψη τον "Κήπο με τα Αγάλματα".!!!!!!!
 
Από αύριο (σήμερα) Τρίτη 3 Ιανουαρίου στις 12.30 το μεσημέρι ξεκινάει στην ΕΤ1 η θρυλική "Μαντάμ Σουσού" με την Άννα Παναγιωτοπούλου.
 
Αν κι έχω τα DVDs απ' την "Ραδιοτηλεόραση", τέτοια νέα ηχούν ευχάριστα στ' αυτιά μου!
 
Από τις 3 Φεβρουαρίου τις μεταμεσονύχτιες ώρες το MEGA ξεκινά την επανάληψη της σειράς του 1994 "Στην κόψη του ξυραφιού".
 
Από Τρίτη 7/2 και κάθε απόγευμα στις 7, η ΕΤ1 προβάλλει σε επανάληψη τα "Σκονισμένα Σύννεφα" (1995)

 


Τετάρτη 8/2, ΕΤ1,
γύρω στις 5 το απόγευμα και κάθε μέρα, το Μπουλούκι (1988).

 


Από Παρασκευή 10/2, η ΕΤ1 προβάλλει κάθε μέρα στις 12.30 την σειρά "Μυρτώ" (1990).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
sunset89, σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!
 
Τη λατρευω τη σειρα Σκονισμενα συννεφα! Εχω χρονια να τη δω απο την τελευταια της επαναληψη και περιμενα μηπως τη συμπεριλαβει η ΕΡΤ στο ψηφιακο της αρχειο. Κατι τετοιο δεν εγινε μεχρι στιγμης, οποτε μια τηλεοπτικη προβολη ειναι πολυ ευχαριστο νεο.

Θα περιμενω με ανυπομονησια και χαρα να ερθει η Τριτη!
 
Από Τρίτη 14/2 και κάθε βράδυ στις 8, η ΕΤ1, θα προβάλλει τη νεανική σειρά "Χαμένα Γράμματα".
 
Πολυ ωραια σειρα τα Χαμενα γραμματα! Πρωτοτυπη σεναριακη ιδεα, υπεροχες ερμηνειες απο ολα τα παιδια και μια διαφορετικη ιστορια σε καθε επεισοδιο.

Ευτυχως, υπαρχει και στο αρχειο της Ερτ!

Τα Σκονισμενα συννεφα που περιμενα πριν απο λιγο να τα δω, δεν τα εβαλε. Ισως αυριο.....
 
Από την Πέμπτη 16/2 και κάθε απόγευμα στις 5, η ΕΤ1, θα επαναλάβει το πασίγνωστο αισθηματικό δράμα "Μεθυσμένη Πολιτεία".
 
Από Τετάρτη 29/2 και κάθε ξημέρωμα, το MEGA, βάζει σε επανάληψη την κοινωνική σειρά "Η ζωή μας μια βόλτα" (1999), με Φιλαρέτη Κομνηνού και Χρ. Παπακαλιάτη.
 
Πίσω
Μπλουζα