Επαναλήψεις Ελληνικών Τηλεοπτικών Σειρών

Από αύριο 2 Οκτωβρίου στην ΕΤ1 στις 19.10 το απόγευμα σε επανάληψη η τηλεοπτική σειρά του 1987 "Μαρία Δημάδη" , μια σειρά που (νομίζω) έχει αρκετά χρόνια να προβληθεί.
 
Ξέρουμε αν θα βάλει ο Αντ1 κάποια σειρά στη θέση του "Μαύρου ωκεανού"?
 
Σε ευχαριστουμε πολυ, tonytony.

Αν δεν εγραφες αυτο το μηνυμα, μαλλον δε θα επαιρνα χαμπαρι την επαναπροβολη αυτης της εξαιρετικης σειρας. Εχω να τη δω απο το 1987 που προβληθηκε για πρωτη φορα και ειχε γινει μια απο τις πιο αγαπημενες μου σειρες.

Ετοιμαζω λοιπον, εγγραφη για το απογευμα. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άραγε ο "Δούρειος Ίππος", όπου έπαιζε ο αδερφός μου, θα ξαναπροβληθεί;
 
3 μέρες τώρα έχει ξεκινήσει στο Μέγκα η σειρά "Μονάχους μονάχους" με Παπακωνσταντίνου, Παναγιωτοπούλου, Σταυροπούλου, Λουδάρο
 
Ασθενείς και οδοιπόροι στην ερτ κάθε μερα στις 7. Λέει κάτι;
 
Λέει ότι την ξαναβάλαν πρόσφατα πάλι.
 
και λεει οτι ειναι σειρα του 2002 επισης!
 
Απο το όνομα και μονο της σειράς, υπέθεσα πως μια ρετρότητα την είχε :)
 
Λίγο καθυστερημένα αλλά τώρα το είδα και το πρόσεξα... :( Ξεκίνησε να προβάλλεται ήδη από την ΕΤ1 στις 12.00 η ¨Μαύρη Χρυσαλλίδα".
 
Από τη Δευτέρα 5/11 και καθε χαραμα θα προβαλλεται η καθημερινή σειρά του Mega , Χαραυγή (1994)
 
Από χτές 28/10 τα ξημερώματα στις 4,30 προβάλετε στο mega το σήριαλ ''Ο Ιος του Πατέρα''
 
Άργησε κατι.. χρονια αλλα...

από 28/11 και σχεδον καθε βραδυ μετα τα μεσανυχτα η Αναστασια επαναληψη στο Mega.
 
tonytony είπε:
Από αύριο 2 Οκτωβρίου στην ΕΤ1 στις 19.10 το απόγευμα σε επανάληψη η τηλεοπτική σειρά του 1987 "Μαρία Δημάδη" , μια σειρά που (νομίζω) έχει αρκετά χρόνια να προβληθεί.
Είχε προβληθεί πριν δύο χρόνια. Γύρω στον Οκτώβρη του 2010.

Ξεκίνησε να προβάλλεται και η "Δίψα" ('90-'91) μεταμεσονύχτια, αλλά δεν ξέρω πότε ξεκίνησε. Νομίζω τις τελευταίες εβδομάδες.
 
Mandrake είπε:
Είχε προβληθεί πριν δύο χρόνια. Γύρω στον Οκτώβρη του 2010.
Ξεκίνησε να προβάλλεται και η "Δίψα" ('90-'91) μεταμεσονύχτια, αλλά δεν ξέρω πότε ξεκίνησε. Νομίζω τις τελευταίες εβδομάδες.
σε ποια ωρα και σε ποια ημερα το δειχνει?
 
Mandrake είπε:
Είχε προβληθεί πριν δύο χρόνια. Γύρω στον Οκτώβρη του 2010.
Ξεκίνησε να προβάλλεται και η "Δίψα" ('90-'91) μεταμεσονύχτια, αλλά δεν ξέρω πότε ξεκίνησε. Νομίζω τις τελευταίες εβδομάδες.
η διψα? ποτε? δεν γραφει τιποτα το προγραμμα...μονο για την χαραυγη λεει και για τον ιο του πατερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από σήμερα Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου στην ΕΤ1 στις 11.00 επανάληψη "Αστροφεγγιά" και στις 12.00 "Λωξάντρα". Τι πρωτότυπο... :p
 
Τη θέση της Λωξάντρας από την Τρίτη στην ΕΤ1 στις 12.00 θα πάρει σε επανάληψη η σειρά "Το κανάλι της Βαγγελίτσας". Μια σειρά που νομίζω , δεν ξέρω κιόλας , έχει να παιχτεί πολλά χρόνια.
 
Πόσο θα 'θελα να βάλουν μια σειρά με το Θάνο Λειβαδίτη!
 
Νέα ζώνη επαναλήψεων εγκαινιάζει το MEGA από τις 4/2 καθημερινά στις 15:00. Μάλιστα βλέπουν πολύ μπροστά και έχουν προγραμματίσει μέχρι και τον Ιούνιο το τι θα δείχνουν.


Ξεκινάμε με Λένη τον Φεβρουάριο,

Απών τον Μάρτιο,

Ψίθυροι καρδιάς τον Απρίλιο,

Η ζωή που δεν έζησα τον Μάιο και

Έτσι ξαφνικά τον Ιούνιο.

3 σειρές της δεκαετίας του 90, 2 από τις οποίες έχουν να παίξουν πολύ καιρό. Μπράβο!
 
Πίσω
Μπλουζα