Επιλογή smartphone.

Maddog είπε:
Σε 2 χρόνια (το πολύ...) δεν θα υπάρχουν Symbian users για να τιμωρήσουν οποιονδήποτε. Evolve or die είναι η αγορά...Τελικά πραγματικά ΑΠΟΛΑΥΣΑ την εξέλιξη αυτού του thread αγαπητό μου fanboy. ;)
αυτο λεω και εγω οτι οι χρηστες του symbian μετα απο το σημερινο ειναι εκεινοι που θα εγκαταλειψουν την νοκια και θα στραφουν αλλου

μιας και κανενα αλλο λειτουργικο δεν μπορεσε να το εκθρονησει παρα μονο το trojan Horse που εκουει στο ονομα Elop

symbian fanboy ναι το δεχομαι

Nokia fanboy ποτε δεν ημουν

αντε να βρεθει τωρα λειτουργικο σαν το symbian

με βλεπω να πηγαινω προς HP και WebOs στο μελλον
 
To Symbian ΗΤΑΝ λειτουργικό; Γιατί περισσότερο για τελάρο με πατάτες μου έφερνε...... :p :p
 
pooky(1) είπε:
To Symbian ΗΤΑΝ λειτουργικό; Γιατί περισσότερο για τελάρο με πατάτες μου έφερνε...... :p :p
Μην τα λές βρε σύ απότομα! Κόντεψα να πνιγώ με ένα κουλούρι που έτρωγα!

Έλεος!

Πάντως...2 ιστορικά τηλέφωνα που πέρασαν από το χέρια μου... το θρυλικό Nokia 7650 (το πρώτο κινητό με Symbian, και μάλλον το πρώτο smartphone), με κόστος αγοράς τότε, πάνω από 700?, αλλά και το επόμενό μου τηλέφωνο, το επίσης θρυλικό Sony Ericsson P800 (από τα πρώτα με οθόνη αφής!), είχαν symbian λειτουργικό... αλλά από τότε έχουν περάσει... αιώνες! :)
 
Χωρίς να είμαι moderator προτείνω να μην συνεχίσουμε αυτή την κουβέντα γιατί δε θα βγάλει πουθενά.

Το κρίμα για το retromaniax είναι ότι πριν λίγες μέρες ανέβηκε στο ovi το RSS Reader τους και τώρα καταργείται το λειτουργικό, μήπως είστε γκαντέμηδες?


 
(Ο Πανος ναι, οι υπολοιποι ειμαστε γουρληδες :D )

Οσο για την προταση σου - συμφωνω απολυτα.
 
Πίσω
Μπλουζα