Ερωτήσεις... για αγορά Spectrum

Πετάς βόμβες έτσι και φεύγεις;;;;; Γιααα γίνε πιο λιανός :nervous: :nervous: :nervous: :nervous: :nervous: :nervous:

Πιστεύεις ότι κάτι τρέχει μ' αυτόν;
 
;) Καλή πλάκα, ε; Αντε, καλορίζικος :)
 
Ενα Babylino ρε παιδιά !!!!!! :baby2: :baby2:

Ρε αει στο καλό:biglaugh::biglaugh:

13 Ιουνιου ειχα παρει εναν τετοιο και ...ακομα τον περιμενω. Ο πωλητης αφαντος. :mad::mad::mad:
 
Ο τύπος είναι μια χαρά. Θα σου έρθει και μάλιστα πολύ γρήγορα! :)
 
Αυτό είναι πολύ ευχάριστο!
 
Άντε, καλό Σαββατοκύριακο!

Νίκος.
 
Rygar είπε:
Ενα Babylino ρε παιδιά !!!!!! :baby2: :baby2:
Ρε αει στο καλό:biglaugh::biglaugh:

13 Ιουνιου ειχα παρει εναν τετοιο και ...ακομα τον περιμενω. Ο πωλητης αφαντος. :mad::mad::mad:
To Babylino είναι για παιδιά,

ένα Slipad για το Rygar :biglaugh::biglaugh:
 
Ενα Babylino ρε παιδιά !!!!!!
Ρε αει στο καλό

13 Ιουνιου ειχα παρει εναν τετοιο και ...ακομα τον περιμενω. Ο πωλητης αφαντος.
Μην ανησυχεις. Αν δεν σου έρθει ούτε αυτός, θα σου στέλνω τακτικά, φωτογραφίες από τον δικό μου. :tease: :biglaugh:

@gtsamour, να σου σκουριάσει το μεταΛλικο περιβλημα του Α500
Εγώ τα έχω βγάλει, οπότε και να σκουριάσουν. :diablotin:
 
Κακώς τα έχεις βγάλει, κάποιο σκοπό έχουν που είναι εκεί (ηλεκτρομαγνητική θωράκιση aka κλωβός Faraday).
 
Κακώς τα έχεις βγάλει, κάποιο σκοπό έχουν που είναι εκεί (ηλεκτρομαγνητική θωράκιση aka κλωβός Faraday).
Δεν το πολυνομίζω. Δουλεύουν σε πολύ μικρές συχνότητες. Το είχα βγάλει για να βγάλω το drive της Α500, και δεν έχω καθήσει ακόμα να την φτιάξω. (Πάντως δεν θυμάμαι η Α1200, να είχε ούτε το CD32).
 
Η θωράκιση είναι για να προστατεύει την Amiga από εξωτερικές παρεμβολές, και τα κινητά λειτουργούν σε άλλη συχνότητα από πχ τις τηλεοράσεις (ράδιο κλπ) αλλά άν έχεις κάποιο κοντά σε tv όταν μιλάς με αυτό, βλέπεις τις παρεμβολές (επαγωγικά φαινόμενα) ακόμα και στην οθόνη.
 
Θωράκιση έχει το γερμανικό Schneider 6128 μου , όχι όμως το αγγλικό Amstrad. Επειδή τα αμιγκάκια φτιάχνονταν στη Γερμανία, υπόκειντο και στους εκεί κανονισμούς. Οχι οτι είναι κακό να έχουν θωράκιση...
 
Γιαβόλ!!!χαι χιτλερ ωχ συγνώμη..Αινεν θωράκιεσεν ιχ μπινε ρουσεν ατσαλιεν τανκς αθανατιεν!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα