Ερωτηση για αγγελια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ρε παιδιά...

...ΔΕΝ λέω ότι το GRM δεν κάνει καλά που δεν δημοσιεύει αγγελίες συγκεκριμένου περιεχομένου!Αν τέτοια απαγόρευση πραγματικά ισχύει τότε καλά κάνει και προστατεύει την υπόστασή του.

Ρωτάω ο καημένος το εξής: που μπορώ να βρω πληροφορίες σχετικά με την απαγόρευση μεταχειρισμένων παιχνιδιών των PSX και PS2, όσον αφορά δηλαδή στην επίσημη θέση της SONY και επίσης που μπορώ να διαβάσω κάποια σοβαρά σχόλια και προβληματισμούς για το θέμα...

Μήπως να ανοίξω καινούριο νήμα ώστε να μην έχει σχέση με αγγελίες, γιατί δεν με ενδιαφέρει αυτό το θέμα, για να μην μπερδευόμαστε;
 
Kαλησπέρα, θα δημοσιευτεί η σημερινή μου αγγελία στην στήλη των πωλήσεων και αν όχι τι πρέπει να κάνω? ευχαριστώ!!
 
Ρωτάω ο καημένος το εξής: που μπορώ να βρω πληροφορίες σχετικά με την απαγόρευση μεταχειρισμένων παιχνιδιών των PSX και PS2, όσον αφορά δηλαδή στην επίσημη θέση της SONY και επίσης που μπορώ να διαβάσω κάποια σοβαρά σχόλια και προβληματισμούς για το θέμα...

Μήπως να ανοίξω καινούριο νήμα ώστε να μην έχει σχέση με αγγελίες, γιατί δεν με ενδιαφέρει αυτό το θέμα, για να μην μπερδευόμαστε;
Προφανως οι περισσοτεροι εδω μεσα χρησιμοποιουμε το Google για τις πληροφοριες μας ,για να μην γραφει κανεις ινφο ισως να μην υπαρχει κατι παραπανω απο αυτα που εχουν ηδη γραψει.

Εκτος αν περιμενεις να ποσταρουμε αρθρο δικαστικου κωδικα παραγραφο ταδε αρθρο ταδε. :p

lyggeas είπε:
Kαλησπέρα, θα δημοσιευτεί η σημερινή μου αγγελία στην στήλη των πωλήσεων και αν όχι τι πρέπει να κάνω? ευχαριστώ!!
Μια καλη αρχη θα ηταν να διαβασεις τους κανονες και αν εχεις και αλλες αποριες βλεπουμε.

Κανονας Αναρτησης Αγγελιων
 
Να τη ξαναγραψω δηλαδη βαζοντας και τιμη;

......Θα ειμαι καλυμενος ετσι;
 
Το thread αυτο ολοκληρωσε τον κυκλο του - εστω και εκτος κανονισμων - και τελειωνει εδω. Δειτε στο link που εδωσε πιο πανω ο Aardvark το τι ισχυει σχετικα με τις Αγγελιες στο retromaniax και για οτι αλλο επικοινωνηστε μεσω pms με τους διαχειριστες.
 
Δεν εμφανίζονται αγγελίες πώλησης

Kαλημέρα

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί δεν ανεβαίνουν κάποιες αγγελίες πώλησης που έχω στείλει τελευταία. Κάνω κάτι εγώ λάθος ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ

Γιάννης
 
Διοτι εχεις ηδη ανεβασει αρκετες και δεν ειμαστε site αγοραπωλησιων.

Κατσε να κλεισουν οι υπαρχουσες και βλεπουμε.
 
Wally είπε:
Διοτι εχεις ηδη ανεβασει αρκετες και δεν ειμαστε site αγοραπωλησιων.Κατσε να κλεισουν οι υπαρχουσες και βλεπουμε.
Και εγώ που δεν έχω βάλει καμία και εδώ και καιρό προσπαθώ να βάλω μια γιατι δεν εμφανίζεται?

Υποτίθεται θα περάσει από έγκριση και μετά τίποτα ενώ βλέπω ίδιους και ίδιους να βάζουν όσες αγγελίες θέλουν!
 
Aardvark είπε:
Αν ειχες διαβασει αυτα Κανονας Αναρτησης Αγγελιων δεν θα ρωταγες.
"Αγορες" - "Χαριζονται"

Κειμενο στα Ελληνικα, περιγραφικο, σωστα συντεταγμενο που να ενημερωνει απ'ακριβως για το αντικειμενο. Δεν γινονται αποδεκτες εκφρασεις και λεκτικα τυπου Ebay ή Emarket "Δειτε τις αλλες μου αγγελιες εδω" κλπ . Οι φωτογραφιες ειναι προαιρετικες.

"Πωλησεις"

Τα ιδια που ισχυουν και στις "Αγορες" - "Χαριζονται" συν τα ακολουθα

1. Οι φωτογραφιες ειναι υποχρεωτικες - και οχι ως συνημμενα αρχεια αλλα σαν φωτογραφιες στο album του καθε χρηστη. Με αυτο τον τροπο και μετα τη διαγραφη της αγγελιας οι φωτογραφιες θα μενουν στο χρηστη να τις χρησιμοποιησει σε καποια επομενη αγγελια του ή στο δημοσιο ταμπλο του forum.

2. H τιμη ειναι υποχρεωτικη (σε euro)

Αυτοί δεν είναι οι κανόνες?


Αυτό έκανα και εγώ!
 
Ελεος!

Δικαιωμα συμμετοχης
Εχουν ολα μας τα μελη που πληρουν τα ακολουθα :

3 μηνες τουλαχιστον στο forum

Ενεργη συμμετοχη με πραγματικα posts και σχετικα threads

Συμμετοχη στις δραστηριοτητες και τα projects του forum ή της ρετροκοινότητας γενικότερα.
....
 
Wally είπε:
Xαίρω πολύ... στην αρχή που γράφτηκα και ήμουν νέο μέλος δεν μου έδινε καν την δυνατότητα να ανοίξω αγγελία, τώρα που πέρασε ο καιρός και έκανα και κανα 2 post, μου δώθηκε το δικαίωμα να ανοίξω αγγελία και έχω το δικαίωμα συμμετοχής αλλιώς δεν θα μπορούσα!

Σωστά?

Και στην λειτουργία ενότητας κάνω αυτό που γράφει!

Δηλ. έλεος μια αγγελία είπαμε να βάλουμε το οποίο είναι retro και θα ήθελε πιστεύω κάποιος συλλέκτης να το πάρει!!
 
Δεν είμαστε συλλέκτες. Παλαβοί είμαστε.
 
retroinheaven ειναι μονοδρομος χααχχαχαχαα καλοοο εεε?
 
Δικαιωμα συμμετοχης
Εχουν ολα μας τα μελη που πληρουν τα ακολουθα :

3 μηνες τουλαχιστον στο forum

Ενεργη συμμετοχη με πραγματικα posts και σχετικα threads

Συμμετοχη στις δραστηριοτητες και τα projects του forum ή της ρετροκοινότητας γενικότερα.
Over and out
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα