Ευχηθείτε μου καλή τύχη! (2012 edition)

Aardvark είπε:
gggwr.jpg
Και επαυξάνω! Η καλύτερη ευχή από τον καλύτερο Ελληνα παίχτουρα!!
 
Kαλη επιτυχια!!!Δειξε τους τι σημαινει ελληνικη μαγκια!!!
 
Φάτε τους ούλους (ειδικά τους Ιταλούς !!)
 
Φίλε Άλκη, σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!!!

Take no prisoners!!! :)
 
mitsotakis2.jpg

.......

mitsotakis.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή επιτυχία! Φάτους όλους!
 
Μόλις επιβεβαιώθηκε ότι ο δημιουργός του Kick Off 2, ο μεγάλος Dino Dini θα δώσει το παρόν στο Μιλάνο! Είμαι ενθουσιασμένος που επιτέλους θα τον γνωρίσω και θα έχει κι εκείνος την ευκαιρία να δει την κληρονομιά της δημιουργίας του να συνεχίζεται ακάθεκτη 22 χρόνια μετά.
 
Δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο για τον συγκεκριμενο διαγωνισμο,περιμενουμε φωτος και αφιερωσεις στο Retromaniax.


Πες του Aardy says Hi θα καταλαβει!
 
Thanks σε όλους! Όπου να ναι φεύγω κι εγώ για Μιλάνο. Και ελπίζω να επιστρέψω τουλάχιστον με.... μονοψήφια θέση! :p
 
Φατε τους τα λαρυγγια (πολυ οπαδικο ε?)
 
καλη επιτυχια!
 
Καλη επιτυχια παιδια και με τη νικη!!!
 
Μόνο με μία ευχή θα καταφέρετε να γυρίσετε με τη νίκη :D :
 
καλή επιτυχία αμιγκάδες...γυρίστε πίσω με μέταλλο!
 
Vamos vamos αμιγκάδες , άμπαλοι είναι φατε τους!
 
Κρίμα δεν είχαμε πρωτιές... αλλά πάμε γερά για του χρόνου :D

Συγχαρητήρια στα παιδιά που έλαβαν μέρος
 
Πατώσαμε αδέρφια! :animlaugh: Δυστυχώς η φετινή διοργάνωση αποδείχτηκε πολύ δύσκολη για μας, ειδικά έτσι όπως ήμασταν εντελώς απροετοίμαστοι. Όπως μπορείτε να δείτε και στο παραπάνω link, οι Έλληνες πήραν τις θέσεις 7 (εγώ), 10 (Uninvited), 11, 19 και 22. Δεν πειράζει. :D

Πάντως δεν γύρισα με εντελώς άδεια χέρια, αφού με περίμενε μια έκπληξη στην τελετή λήξης όταν οι διοργανωτές μου απένειμαν μια πλακέτα αναγνώρισης μακροχρόνιας προσφοράς. Πολύ συγκινητικό και σημαντικότερο από κάθε τρόπαιο ή μετάλλιο:

Milan%20258.jpg


Η αφεντιά μου με τον μεγάλο Dino Dini:

Milan%20086.jpg


Περισσότερες φωτογραφίες μπορείτε να δείτε εδώ.
 
Πίσω
Μπλουζα