"'Εφυγε ο Robin Williams"

RIP

Εκπληκτικος...μοναδικος.....

Παρολα αυτα μου φαινεται περιεργο και οξυμωρο το εξης: η χρονια χρηση ναρκωτικων και η δημιουργια στην τεχνη. Στην συγκεκριμενη περιπτωση του κινηματογραφου.

Anyway....movin' on...
 
RIP

Απο τους αγαπημενους ηθοποιους της παιδικης μου ηλικιας!

Κριμα ηταν αρκετα νεος... :(
 
είμαι τεράστιος φαν του , όχι τόσο με την ιδιότητα του ηθοποιού (δεν με χάλαγε αφού ήταν από τους καλύτερους) αλλά ως προσωπικότητας και κυρίως κωμικής ιδιοφυΐας .

ευτυχώς που υπάρχει το youtube και είχε όλη η ανθρωπότητα την δυνατότητα να θαυμάσει το ταλέντο του στον αυτοσχεδιασμό και στην απίστευτη ταχύτητα σκέψης σε συνεντεύξεις και αφιερώματα .Δεν θέλω να είμαι ιερόσυλος αλλά και σαν stand up comedian ton βάζω μαζί με τους κάρλιν πράιορ χικς .RIP θα μου λείψει πολύ :(
 
Σπάνια γράφω σε RIP thread. Η σημερινή είδηση με στεναχώρησε αρκετά!

RIP

O Captain! My Captain!

 
Πολυ κριμα...Ηταν απο τους ηθοποιους που μου αρεσαν πολυ.

Πιο ασχημος ηταν ο τροπος οπου εφυγε.Μακαρι εκει που θα παει να βρει την ευτυχια και τη γαληνη.

Καλο ταξιδι Ρομπιν...:sad::sad:
 
Πολύ αγαπημένος ηθοποιός, με πολύ καλούς ρόλους, ιδιαίτερα στην ταινία ''Ο κύκλος των χαμένων ποιητών''...
 
Παρακάτω...

...ένα υπέροχο σκίτσο του Robin, φτιαγμένο με το touchpad του WiiU και το Art Academy του Miiverse:

zlCfzSZlbR815dUri3.jpg

Πολλά τα σχόλια για το σκίτσο, στο Miiverse, για τον αγαπημένο ηθοποιό και Nintendo Fan, Robin Williams...
 
Πολύ ωραίο! Σπάνια βλέπεις τέτοια καλλιτεχνήματα στο Miiverse. Ο άνθρωπος είχε ταλέντο. Παρόλα αυτά, παρέμενε μόνος, όπως φάνηκε! RIP!
 
Πίσω
Μπλουζα