Ζήλεια μου...

Γιατί;;;; :what:

Έχει παραγγείλει κανείς Άντoνυ;;;;;

Άστα Dom... :D Αλμπερτικιά θα γίνεις για λίγο αλλά δε θές να το παραδεχτείς :rofl: :rofl: :rofl: !!!
 
Turrican είπε:
Θαύμα !!!! Θαύμα!!! Το ήξερα !!!! :award:
Με το αμα και το θαμα, που λενε :rofl: Λυπαμαι Turrican, o Antony ποτε δεν μου εκανε κλικ, αλλα απλα αναγνωριζω την αξια του...ε, τι κανουμε υπαρχουν πολλα καλα παιδια, αλλα εμεις εναν ερωτευομαστε ;)

Juanita είπε:
Άστα Dom... :D Αλμπερτικιά θα γίνεις για λίγο αλλά δε θές να το παραδεχτείς :rofl: :rofl: :rofl: !!!
Ομολογω οτι οταν συναντηθηκα με την Death2Eliza για πρωτη φορα και μιλησαμε για Candy Candy μετα απο 20 χρονια, παραδεχτηκα οτι αν ειχα να διαλεξω σαν ενηλικας μεταξυ των αγοριων της Καντυ, θα διαλεγα τον Αλμπερτ :wub: Αλλα:

1. Η πρωτη αγαπη δεν ξεχνιεται και το μεγαλο κολλημα με τον αγαπημενο Τερρυ δεν ξεπερνιεται :heartcloud:

2. Δεν μ'αρεσουν οι ξανθοι :nono:

3. Ο Αλμπερτ δεν εχει ωραια φωνη (ενω ο Τερρυ... :heartcloud: )

4. 20 χρονια (και 70 επεισοδια της ΤΟΕΙ) περιμενω τον Τερρυ...δεν μπορω να τον προδωσω τωρα...ε, πως να το κανουμε, ειμαστε πιστα τα βρωμοπαρθενακια :D

5. Οσο και αν η λογικη προσταζει "Αλμπερτ", η καρδια ουρλιαζει "Τερρυ"...κοινως juanita, δεν υπαρχει ελπιδα για κανεναν αλλο εκτος απο τον ηθοποιο #)
 
Αυτό το dubbing (έτσι γράφεται :what: ) μας κατέστρεψε...

Αν οι Ελληνες ήταν σαν τους λοιπούς Ευρωπαίους¨: διάβαζαν πρώτα την υπόθεση προτού μοιράσουν ρόλους...

ο Αργύρης θα ήταν σίγουρα ο θείος... (ξεκινώντας αρχικά ως ανηψιός... )
 
Αχ το dubbing... :heartcloud: το λατρευω...παντως δεν ειναι μονο το dubbing...εχουν κανει και τα φιλτρα/αστερακια την δουλεια τους...οταν εμφανιζεται ο ηθοποιος λαμπουν στα ματια του τ'αστερια...αχχχχχχ :hurrah: τι καψουρα κ'αυτη :rofl: παντα ειχα μια αδυναμια στα μπλε ματια ;) (πλακα-πλακα ολοι οι αντρες της Καντυ ειχαν γαλαζια ματια, μαλλον η Ιγκαρασι ειχε αδυναμια στα γαλαζια ματια).

Βtw, μια φιλη μου ονομαζει τα γαλαζια και τα πρασινα ματια "εγχρωμα" :rofl: και γελαω πολυ. Πχ λεει "εσεις με τα εγχρωμα ματια...", "δηλαδη", της λεω, "ο υπολοιπος κοσμος τι ματια εχει? Ασπρομαυρα?"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλημέρα σας!!!

 


Έχω δύο απορίες.



Τι είναι τα φίλτρα???



Και τα αστεράκια στα μάτια, εγώ γιατί δεν τα έχω προσέξει???
 
akaliakoukou είπε:
Καλημέρα σας!!!
Έχω δύο απορίες.

Τι είναι τα φίλτρα???

Και τα αστεράκια στα μάτια, εγώ γιατί δεν τα έχω προσέξει???

Δεν έχεις κάνει διατριβή Akaliakoukou μου στο βλέμμα του Τέρρυ όταν κοιτάζει την Κάντυ. :D

Δες το αντίστοιχο νημάτιο...

Η Ιγκαράσι δεν είχε κόλλημα με τα γαλάζια μάτια. Η Κάντυ είχε... :sure:

Ερωτεύτηκε τον Άντονυ επειδή της θύμιζε τον Πρίγκηπά της :hurrah: και τον Τέρρυ επειδή της θύμιζε τον Άντονυ και κατ΄επέκταση τον Πρίγκηπα. :wub:

Δεν είναι τυχαίο που μόλις βρήκε τον Άλμπερτ :heartcloud: σταμάτησε να ψάχνει για άλλα γαλάζια μάτια!!!
 
Κυριά Χουανίτα,αν η καλή μας συγγραφεύς δεν αποφάσιζε να.. :cry: . ( :rant: :rant: :rant: :rant: :banghead: :banghead: :animangry: :animangry:)...ο Άλμπερτ θα γινόταν κουμπάρος και θα έκανε και ένα δωράκι στα παιδιά (σαν θείος γαρ!) ένα ταξίδι του μέλλητος , στα κανάρια νησιά!!!! :D
 
misspepper77 είπε:
Κυριά Χουανίτα,αν η καλή μας συγγραφεύς δεν αποφάσιζε να.. :cry: . ( :rant: :rant: :rant: :rant: :banghead: :banghead: :animangry: :animangry:)...ο Άλμπερτ θα γινόταν κουμπάρος και θα έκανε και ένα δωράκι στα παιδιά (σαν θείος γαρ!) ένα ταξίδι του μέλλητος , στα κανάρια νησιά!!!! :D
Πες τα misspepper μου!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!!:sure:
 
Δλδ, :what: παιδιά, ο Άντονυ θα παντρευόταν την ξαδέρφη του;;;

Τα Σόδομα και τα Γόμορρα... Θα έπεφτε φωτιά να τους κάψει :D
 
Ά Χουανίτα μου καλύτερα τον "ξάδελφο" παρά τον "μπάρμπα-θειό":diablotin:...Και αν έχει τέτοια κολλήματα η Κάντυ μας τελος πάντων, δεν πειράζει τον παίρνω εγώ τον Άντονυ...(χμμμ,ναι το ξέρω υπάρχουν πολλά τεχνικά προβλήματα αλλά η αγάπη όλα τα ξεπερνα... :D )...
 
Αχ βρε Turrican, :rant: ΑΧΧΧ!!! :angry: ...Μόνη μου με άφησες να "ξεσκονίζω" εδω πέρα.... :cry: !Ανάμεσα σε Τερρυκές και Αλμπερτικές... :eviltongue: .....:sure:.... :D
 
Ναι, σε άφησαν μόνη οι αντονυκοί αλλά... ξύπνησε μέσα σου η συγγραφέας... :D

Δες πόσα σεναριάκια έγραψες εμπνευσμένη από την :wait2: ναι... αγάπη σου για τον Άντονυ, πόσες ζωγραφιές έφτιαξες (και δεν τις έχεις ποστάρει ακόμη :rant: ...

Μερικές φορές η μοναξιά (και η ζήλεια προς τις αλμπερτικιές που ευτύχησαν στο τέλος :sure: ) είναι το έναυσμα για να γίνουμε (πιό) δημιουργικές... (τρομάρα μου... χρησιμοποιώ και πληθυντικό ευγενείας... :rofl: )
 
ΑΑAAAjuanita… ο albert ηρθε τελευταίος και καταϊδρωμένος.:sure: Άσε που θα αρχίσω να υποψιάζομαι ότι τελικά αυτός ήταν ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι που έστησε την παγίδα στο δρόμο του antony και κρυβόταν στο ταβάνια του θεάτρου τροχίζοντας τον προβολέα πάνω από τον τερρυ!!! :animangry:
 
Καλή μου ατζέλικα είναι μια ενδιαφέρουσα άποψη :D ,αλλά τον Άλμπερτ τον συμπαθώ ιδιαίτερα και μου είναι δύσκολο να κάνω τέτοιες υποθέσεις... :precry: ...Αλλά δεν θα τον πιάσω στα χέρια μου αυτόν που έστεισε την παγίδα για τις αλεπούδες.... :rant: .... :shake: .... :banghead: !!!!!!!!!!!!!!! :D
 
Αστειεύομαι, κι εγώ τον συμπαθώ τον albert, είπα να πειράξω λιγο να την φίλη Juanita…ξέρει εκείνη … :cheers:
 
Δεν θα το πιστέψετε αλλά την ίδια άποψη έχει εκφράσει και ο Touri σε κάποιο του post... :D :D :D
 
Καλά... έχω πέσει με τα μούτρα στη Λούνα και χάνω επεισόδια από εδώ...

έχετε ξεφύγει...
 
angelicaz είπε:
ΑΑAAAjuanita… ο albert ηρθε τελευταίος και καταϊδρωμένος.:sure: Άσε που θα αρχίσω να υποψιάζομαι ότι τελικά αυτός ήταν ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι που έστησε την παγίδα στο δρόμο του antony και κρυβόταν στο ταβάνια του θεάτρου τροχίζοντας τον προβολέα πάνω από τον τερρυ!!! :animangry:

:animeek:

Δεν το ειχα σκεφτει ποτε!!!! By the twelve moons of Thundera και μα το μεγαλο Γαλαξια! Μολις βρηκες τη λυση του μυστηριου :diablotin:
 
Av υπάρχει μια περίπτωση, η αυτοβιογραφία να υπάρχει μέσα στην καντυ και η mizuki να είναι….ο αlbert, τότε είμαι σίγουρη ότι αυτό έχει συμβεί… ο albert τους έβγαζε έξω,… έναν… έναν… αργά και βασανιστικά… :nervous:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα