Ζήλεια μου...

Ο Αλμπερτ και ο Αντονυ δεν εχουν ωραια φωνη :rofl: και ξερεις juanita πως οι φωνες ειναι το "ιρτζι" μου.
 
domniki είπε:
Ο Αλμπερτ και ο Αντονυ δεν εχουν ωραια φωνη :rofl: και ξερεις juanita πως οι φωνες ειναι το "ιρτζι" μου.
:ban:Domniiki;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 


Τι λες;;;;;;


 


Αφού ο Αργύρης έκανε αρχικά τη φωνή του Άντονυ (στα τελευταία του) και



αν δεν είχε παρέμβει η Μιζούκι (γκιλοτίνες;;;;; :what: που είναι;;; ) θα εξακολουθούσε να την κάνει... Άρα ο Τέρρυ θα περνούσε σε β' μοίρα...



Και αν οι δικοί μας ήταν προνοητικοί και μάθαιναν την ιστορία πριν τη μεταγλωττίσουν τον
:hurrah: Άλμπερτ μου (πάλι μόνη έμεινα... :cry: ) θα τον έκανε ο Αργύρης!!!!

Αστα δε με πείθεις... Ο Παναγιωτάκης φταίει. :rofl: Το ίρτζι σου είναι σχολική ποδιά με γιακαδάκι και από κάτω επίσημη στολή για την κυριακάτικη λειτουργία...
 
Juanita είπε:
:ban:Domniiki;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Ε, οχι και να με banαρεις, κοτζαμ moderator :rofl:

Juanita είπε:
Αστα δε με πείθεις... Ο Παναγιωτάκης φταίει. :rofl: Το ίρτζι σου είναι σχολική ποδιά με γιακαδάκι και από κάτω επίσημη στολή για την κυριακάτικη λειτουργία...
Ενα απ'τα κολληματα μου με τον Τερρυ ειναι και η στολη του σχολειου: ποτέ δεν φορουσε το σακακι, η κορδελα/γραβατα ηταν παντα λυμενη...ααααχχχχ :hurrah: αυτα μας εκανε η σκιτσογραφος της σειρας και επαθα το νταρακουλο...

Καλα, στο thread του Αντονυ, και γραφω για τον Τερρυ...μαλλον θα αυτο-banαριστω

Οσο για την φωνη του Αντονυ, ειχε αλλαξει 10 φορες...μεχρι και μια γυναικα ειχαν βαλει να μιλαει για τον κ. Brown! E, ποτε!
 
domniki είπε:
Οσο για την φωνη του Αντονυ, ειχε αλλαξει 10 φορες...μεχρι και μια γυναικα ειχαν βαλει να μιλαει για τον κ. Brown! E, ποτε!
Απλά δεν έβρισκαν τον Αργύρη... :D
 
domniki είπε:
Οσο για την φωνη του Αντονυ, ειχε αλλαξει 10 φορες...μεχρι και μια γυναικα ειχαν βαλει να μιλαει για τον κ. Brown! E, ποτε!
Εεεε!!! Λογικό είναι!!! Ο Anthony μεγάλωνε σιγά σιγά και άλλαζε η φωνή του! Ήταν ένα απίθανο σκηνοθετικό εύρημα που ανακάλυψε η.... ΕΡΤ για να κάνει τον χαρακτήρα... εχμ.. πιο γήινο!!! :p
 
Έχεις δίκιο Turri...

 


Το ίδιο συμβαίνει και στα γαλλικά... Η φωνή του Άντονυ δεν είναι η καλύτερη



επιλογή... Και του Τέρρυ φυσικά...



Σε αντίθεση με αυτήν του Άλμπερτ
:heartcloud: που δείχνει μεστή ζεστή σίγουρη...
 
το μπαχαλεψατε το θρεντ!! μεχρι κ για παναγιωτηδες μιλησατε, λολ!

τουρι πες τα αγορι μου!

το θεμα με την φωνη του αντονυ μας το εξηγησε ο παυλιδης. τον προσλαβανε λιγο καθυστερημενα για να παιζει τον βασικο αντρικο ρολο.. κ μετα ξερετε την συνεχεια..

ακομα κ σε αυτο, ηταν αδικημενος χαρακτηρας.. καμια φορα πραγματικα σκεφτομαι, ποσο εκπληκτικος ειναι, μονο κ μονο που καταφερε να επιβιωσει στις καρδιες κ στο μυαλο καποιων φαν, παρολο που ηταν τοσο ριγμενος κ χρησιμοποιηθηκε ως αναλωσιμος για να συνεχιστει το στορυ..

αυτο κανουν οι μοναδικοι χαρακτηρες τελικα. κ το γλυκο μωρακι μου θα ειναι για παντα εδω οσο κ να χτυπιουνται οι γιαπωνεζες!

μεχρι το 115 επεισοδιο..
 
Εδω ποσταρω Εμπειρικο και με κατηγορεις οτι μπαχαλεψαμε το θεμα, καλη μου???? :rofl:
 
............

Παιδια, δεν είναι αδικο?

ο Χριστουλης ανασταινεται μια φορα τον χρονο, ενω ο Αnthony μου καμία..

:cry: :cry: :cry:
 
Death2Eliza είπε:
Παιδια, δεν είναι αδικο?
ο Χριστουλης ανασταινεται μια φορα τον χρονο, ενω ο Αnthony μου καμία..

:cry: :cry: :cry:

Ναι, αλλά όπως ο Χριστούλης, έτσι και ο Anthony ζει πάντα μέσα στις καρδιές μας! :)
 
H τελευταία γλυκιά ανάμνηση της Κάντυ από τον Άντονυ είναι στο κηνύγι της αλεπούς.

Ο γλυκύτατος Άντονυ λίγο πριν πεταχτεί η αλεπού μπροστά του υπόσχεται στην Κάντυ πως μιά μέρα θα πάνε μαζί στο λόφο της Πόνυ να δει το μέρος

στο οποίο έζησε τόσες όμορφες στιγμές...

candycandyvolume2page10mr8.jpg


Η Κάντυ δεν μπορεί να το πιστέψει και από τη χαρά της αγκαλιάζει τον Άντονύ της.

Η υπόσχεση επισφραγίζεται με ένα γλυκό φιλί στο μάγουλο...

candycandyvolume2page10vp5.jpg


candycandyvolume2page10vp5.jpg

candycandyvolume2page10mr8.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έτσι κάνουν οι λεβέντες!!!!!!
 
Turrican είπε:
Έτσι κάνουν οι λεβέντες!!!!!!
Μιλησε ο Αντονυκος :D

Την μονη χαρακτηριστικη σκηνη που θυμαμαι οτι μου ειχε κανει εντυπωση με το ζευγος Καντυ-Αντονυ, ειναι οταν η Καντυ του μιλαει για τον πριγκιπα και αυτος ζηλευει #) Αυτη τη σκηνη δεν την θυμομουν καθολου. Παντως φιλι μεταξυ Καντυ και Αντονυ δεν υπαρχει στο ανιμε...η ΤΟΕΙ δεν ηθελε να δωσει την χαρα στους Αντονυκους :D
 
Μας έδωσε όμως τα καλύτερα φίλτρα!!!!!! :rolleyes:
 
Turrican είπε:
Μας έδωσε όμως τα καλύτερα φίλτρα!!!!!! :rolleyes:
Οντως η χρησιμοποιηση φιλτρων απο την ΤΟΕΙ δινει μια ονειρικη εικονα στις σκηνες. Γενικα οι σκηνες με τα φιλτρα ειναι οι αγαπημενες μου :heartcloud: Ειναι πραγματικα ΤΟ συννεφακι :heartcloud: Επισης ολα τα αστερακια που λαμπουν στα ματια των πρωταγωνιστων καθως και ο τροπος που εχουν σχεδιαστει τα χερια δινουν μια εντυπωση "αερικων" στους χαρακτηρες. Η κινηση των χεριων την Καντυ (γενικα των κοριτσιων της σειρας) και η σταση των χεριων, ειδικα του καρπου και των δακτυλων δινουν αλλο αερα στις φιγουρες. Στο αβαταρ μου, πχ, μπορειτε να το προσεξετε αυτο #)
 
domniki είπε:
Οντως η χρησιμοποιηση φιλτρων απο την ΤΟΕΙ δινει μια ονειρικη εικονα στις σκηνες. Γενικα οι σκηνες με τα φιλτρα ειναι οι αγαπημενες μου :heartcloud: Ειναι πραγματικα ΤΟ συννεφακι :heartcloud: Επισης ολα τα αστερακια που λαμπουν στα ματια των πρωταγωνιστων καθως και ο τροπος που εχουν σχεδιαστει τα χερια δινουν μια εντυπωση "αερικων" στους χαρακτηρες. Η κινηση των χεριων την Καντυ (γενικα των κοριτσιων της σειρας) και η σταση των χεριων, ειδικα του καρπου και των δακτυλων δινουν αλλο αερα στις φιγουρες. Στο αβαταρ μου, πχ, μπορειτε να το προσεξετε αυτο #)
picture.php


Μπορούμε και εδώ να το προσέξουμε domniki μου!!!! Μπορούμε και εδώ!!!!!:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
domniki είπε:
Μιλησε ο Αντονυκος :D
Την μονη χαρακτηριστικη σκηνη που θυμαμαι οτι μου ειχε κανει εντυπωση με το ζευγος Καντυ-Αντονυ, ειναι οταν η Καντυ του μιλαει για τον πριγκιπα και αυτος ζηλευει #) Αυτη τη σκηνη δεν την θυμομουν καθολου. Παντως φιλι μεταξυ Καντυ και Αντονυ δεν υπαρχει στο ανιμε...η ΤΟΕΙ δεν ηθελε να δωσει την χαρα στους Αντονυκους :D

Φιλιά ήταν !!!

Ο Άντονυ φίλησε τη μικρή 2 φορές...

Αν δεν ήταν τόσο ντροπαλός δεν θα κατείχε ο Τέρρυ τα πρωτεία :D
 
Μετα τις τελευταιες εικονες απο τα οικοσημα της Κambias, με βλεπω να γινομαι αντονυκια...αλλα μολις γινουν σουβερ με το προσωπο του Τερρυ, θα επανελθω :wub:
 
Θαύμα !!!! Θαύμα!!! Το ήξερα !!!! :award:
 
Πίσω
Μπλουζα