Ζήτηση δισκέτας EasyADF

Εντάξει, βασικά με το ADFblitzer με βλέπω να παραμένω, όμως σίγουρα για κάποιον που έχει και Atari κλπ, τότε το catweasel είναι αναγκαίο. Φανταστείτε ότι μου μπήκαν ιδέες να πάρω και καναν ST μαζί με catweasel ! (μου φύγανε γρήγορα ευτυχώς)
 
Other_Reality είπε:
Γυμναστική είναι στην τελίκή :)
Μαλλον σπάσιμο νεύρων είναι, αλλά δε θες να το παραδεχτείς :p . Τουλάχιστον βάλε και ενα "ρίξιμο καφέ στο πληκτρολόγιο" για να έχει και λίγο σασπένς :D
 
Και τον πίνω και πολύ γλύκό, οπότε στράφι όλα....Πλάκα πλάκα, θυμήθηκα ένα φίλο που έσωσε την amiga απο καφέ, κάνωντάς την μπάνιο (κανονικότατο) και μετά πιστολάκι !!!!
 
Other_Reality είπε:
Εντάξει, βασικά με το ADFblitzer με βλέπω να παραμένω, όμως σίγουρα για κάποιον που έχει και Atari κλπ, τότε το catweasel είναι αναγκαίο. Φανταστείτε ότι μου μπήκαν ιδέες να πάρω και καναν ST μαζί με catweasel ! (μου φύγανε γρήγορα ευτυχώς)
αν και λίγο off topic...επειδή γενικά δεν έχω ασχοληθεί με ST...και χθες κατά τύχη είχα κουβέντα σχετική με το συγκεκριμένο θέμα ....

ήξερα ότι δισκέτες για τον Atari St με κάποιον τρόπο μπορούσες να γράψεις και μέσω του PC...δεν ισχύει αυτό????
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Εχει παρα πολύ πλάκα εάν διαβάσει κανείς από την αρχή. Στην πορεία θα ξεχάσει το θέμα του θρεντ αυτού. :D

Λοιπόν, κυρίες και κύριοι, αγαπητά μου παιδγιά, σας υπενθυμίζω το αρχικό ποστ:

freaktmp είπε:
Δεν ξερω αν συμβαινει ποτε σε εσας, αλλα με ανω των 20 υπολογιστων, κονσολων κλπ κλπ μεσα στο σπιτι καταφερα τελικα να χασω κατι και πιο συγκεκριμενα, την δισκετα με το EasyADF. Αν μπορει καποιος συν-αμιγκοβιος να παρεχει μια, θα εχει την αιωνια ευγνωμοσυνη μου! Αν εχετε ιδεολογικα κολληματα περι πειρατιας κλπ να σας στειλω proof of purchase απο το amigakit. Για συντοπιτες (Πατρα), κερναω και αναψυκτικο, ελατε να γνωριστουμε απο κοντα!!!
Αν ειμαι off topic, αντιθετος στους κανονες του forum, εκνευριστικος ή ενοχλητικος, ζητω προκαταβολικα συγνωμη!!!
Εάν καποιος δεν έχει να πει κάτι άλλο επάνω σ'αυτό, σταματά εδώ η κουβέντα για Adfblitzer (που παρεπιπτόντως ΔΕΝ μου παίζει σε 3 A500 που το δοκίμασα, τα tsgui/transadf είναι πολύ ανώτερά του ;) ), catweasel(για το οποία θα ήθελα να ανοιχτεί θρεντ, γιατί εμενα μ'ενδιαφέρει πώς λειτουργεί), Atari κλπ....

Οποιος, διαβάζοντας αυτό, συνεχίσει από δω και κάτω, τι να πω..... :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Εάν καποιος δεν έχει να πει κάτι άλλο επάνω σ'αυτό, σταματά εδώ η κουβέντα για Adfblitzer (που παρεπιπτόντως ΔΕΝ μου παίζει σε 3 A500 που το δοκίμασα, τα tsgui/transadf είναι πολύ ανώτερά του ;) ), catweasel(για το οποία θα ήθελα να ανοιχτεί θρεντ, γιατί εμενα μ'ενδιαφέρει πώς λειτουργεί), Atari κλπ....

ότι έχεις δίκιο....δεν θα πω ψέμματα...το έχεις...

αλλά βρε Ρήγα...γράφεις τόσα πράγματα...απάντησε και στην ερωτηξούλα μου..μην ανοίξω νέο θέμα τώρα :p :p

Rygar είπε:
Οποιος, διαβάζοντας αυτό, συνεχίσει από δω και κάτω, τι να πω..... :(
τώρα εσύ περιμένεις ότι δεν θα απαντήσει κανείς ;;;;; χαχαχα
 
Βασικά ναι, περιμενα να μην απαντήσει κανείς, αλλά τεσπα. Ορίστε το λινκ (δοκιμασμένο), και τέλος, ναι; ;)
 
Πίσω
Μπλουζα