Ηθοποιοί της γενιάς του ελληνικού βίντεο ,τι απέγιναν?

Τελικα ουδεις γνωριζει τι απεγινε η Νικη Ζωγραφου?Η η Μαιρη Αλυφαντη?Η δευτερη επαιζε μεχρι τα μεσα της δεκαετιας του 90 σε διαφορα σηριαλ.
 
Για τη Σταυρίνα Πρεβεδώρου γνωριζει κανεις κατι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
evanuos είπε:
Ο κωστας μπακαλης εαν ειναι ο ιδιος! επαιζε σε παιδικη θεατρικη παρασταση το 2010.Ενας αλλος ηθοποιος που επαιζε σε βιντεοκασετες ηταν ο τολης πολλατος οποιος πεθανε το 2002 ειχα μιλησει με το γιο του στο fac... ενας αλλο ηθοποιος που επαιζε δευτερους ρολους σε βιντεοκασετες διπλα στον μουστακα ηταν ο πανος κορκοτας οποιος πεθανε και αυτος ειχα μιλησει στο fac...με τον ηθοποιο θαναση παπαδοπουλο και μου εδωσε αυτη τη πληροφορια οπως οτι και ο τασος ψωμοπουλος ειναι στη θεσ/νικη και εχει προποτζιδικο! Στο fac..ειναι και η γκελυ γαβριηλ οπως επισης ειναι και μαιρη αλυφαντη!
Για τον Κώστα Μπάκαλη. Μόλις πριν λίγο τον είδα σε διαφήμηση των carefour μαζί με την Μάγδα Τσαγγάνη
 
Την ειδα και εγω τη διαφημιση και οντως παιζει η Μαγδα Τσαγκανη αλλα τον Κωστα Μπακαλη που κανει το συζυγο της δεν τον αναγνωρισα καλα που το ανεφερες!!
 
Και μετα διαβαζω απο ορισμενους ηθοποιους οτι οι βιντεοταινιες ηταν κατι ποταπο που θελουν να ξεχασουν...

Καινουργια "μεγαλεια"
 
Γνωστή φισιογνωμία καρατερίστα του ελληνικού βίντεο(στο ρόλο του δικαστή) συμμετέχει στην κενούργια διαφήμηση κηνητής τηλεφωνίας ,οπου γιρίζετε σε δηκαστιριο. Μου διαφευγει το όνομα του , τον έχουμε δεί σε εκατοντάδες βιντεοταινίες

Αξιοσιμίοτο είναι οτι ειπαρχει και 2ος ηθοποιός απο την ίδια κατηγορία και είναι Σταμάτης Τζελέπης.

Οσον αφορά τον Φίλιππα Γκιώνη ,είμασταν στα ίχνη του προ λίγων μηνών αλλά πιθανός να μας αποφεύγει.
 
video80 είπε:
Γνωστή φυσιογνωμία καρατερίστα του ελληνικού βίντεο (στο ρόλο του δικαστή) συμμετέχει στην καινούρια διαφήμιση κινητής τηλεφωνίας που γυρίζεται σε δικαστήριο. Μου διαφεύγει το όνομα του, τον έχουμε δει σε εκατοντάδες βιντεοταινίες
Ο Γιώργος Παληός
 
Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Serafeim που μας διαφώτισε για αυτόν τον ηθοποιό , (ειπάρχει άρα και ζεί!). Με εξέπλιξε το γεγονός που τον είδα σε διαφημστικό σπότ του 2012 ,οπου εδώ και 10ετίες είταν εξαφανισμένος. Μηπος τελικά οι διαφημιστές ψάχνουν (εν μέσω κρίσης) ηθοποιούς του 80 ,και άν τελικά διαβάζουν το φορουμ μας και πέρνουν ιδέες? Θα το δείξει ο χρόνος!

Επι τι ευκερία γνωρίζει κανεις εαν ο ηθοποιός έχει συγγένεια με τον Κώστα Παλιό?
 
Χτες ημουν στην εκθεση βιβλιου στο Πεδιον του Αρεως στο περιπτερο της δουλειας μου. Μαντεψτε ποιος ψωνισε! Ο Τωνυ Γιακωβακης! Πιο ψηλος απο οτι νομιζα, πιο σωματωδης αλλα κυριος!!!! :)
 
mhmerotategiatipino είπε:
Χτες ημουν στην εκθεση βιβλιου στο Πεδιον του Αρεως στο περιπτερο της δουλειας μου. Μαντεψτε ποιος ψωνισε! Ο Τωνυ Γιακωβακης! Πιο ψηλος απο οτι νομιζα, πιο σωματωδης αλλα κυριος!!!! :)

χαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα!

ΑΝΕΣΤΗΘΗ??????????

ΘΑΥΜΑ! ΘΑΥΜΑ!!!!!!!!
 
mhmerotategiatipino είπε:
Χτες ημουν στην εκθεση βιβλιου στο Πεδιον του Αρεως στο περιπτερο της δουλειας μου. Μαντεψτε ποιος ψωνισε! Ο Τωνυ Γιακωβακης! Πιο ψηλος απο οτι νομιζα, πιο σωματωδης αλλα κυριος!!!! :)
Ο Τονυ Ιακωβάκης απεβίωσε το 2003 ,ομως θέλω να κάνω μια παρατήρηση. Κύριοι είναι γεγονός οτι εμφανίζονται σωσίες (και απο ζωντανούς ,αλλά και απο πεθαμένους! ) ,εγώ πρίν απο αρκετό κερό ετυχε να δώ σωσία του Νίκου Σταυρίδη αλλά και του Μίμη Φωτόπουλου!!!

Αγαπητέ χρήστη : mhmerotategiatipino ,εγώ σε πιστεύω ,αλλά δεν μπορεί να γράφεις σε αυτό το thread κάτι το εντελός άτοπο(!).Εντελός φιλικά για ολους εμάς που "λυσάμε" να μαθένουμε για τη συγκεκριμένη κατηγορία ηθοποιών και γνωρίζουμε ποιοι έχουν φίγει απο τη ζωη...
 
Πίσω
Μπλουζα