Η Μόνικα Μπελούτσι στο Ηρώδειο

Τελευταία επεξεργασία:
σχεδόν 20 άτομα με κινητά και μόνο μια με φωτογραφική μηχανή! o tempora, o mores.
Η επαγγελματίας διαπιστευμένη φωτογράφος και οι ερασιτέχνες (δεν το γράφω ειρωνικά) με τα κινητά.
 

 
Τελευταία επεξεργασία:
Υπάρχει λόγος που φοράνε μαύρα πολλές φορές.


Όπως και το ότι φοράνε οι διάσημοι γυαλιά ηλίου σε εσωτερικούς χώρους για να μην φαίνονται οι ρυτίδες.
 
Υπάρχει λόγος που φοράνε μαύρα πολλές φορές.


Όπως και το ότι φοράνε οι διάσημοι γυαλιά ηλίου σε εσωτερικούς χώρους για να μην φαίνονται οι ρυτίδες.
Ναι καλά λες και με την Όλγα κεφαλογιαννη που φωτογραφηθηκε δεν τα βγάλε τα γυαλιά και μου κανε εντύπωση αυτό. Αφού το πε όμως πως με τον χρόνο δεν παλεύει το έχει αποδεκτει. Αμα έχεις υπάρξει όμως για χρόνια η πιο ποθητή γυναίκα του πλανήτη χωρίς υπερβολή είναι δύσκολο. Τι να γίνει ο χρόνος είναι αμείλικτος για ολους
21_0083_20231109_tsk4557_sooc1699526591-1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Eγω παιδιά για δύο γυναίκες έχω ακούσει στην καθημερινότητα να εξυμνούν την ομορφια τους, Ιταλίδες και οι δυο η μία ή Καρτιναλε , η άλλη η Μπελουτσι. Και να μην είμαι άδικη παλαιότερα έπαιζε και το όνομα της σαρον Στόουν a9ExP01_460s.jpg484009.jpg-c_310_420_x-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Eγω παιδιά για δύο γυναίκες έχω ακούσει στην καθημερινότητα να εξυμνούν την ομορφια τους, Ιταλίδες και οι δυο η μία ή Καρτιναλε , η άλλη η Μπελουτσι. Και να μην είμαι άδικη παλαιότερα έπαιζε και το όνομα της σαρον Στόουν Προβολή συνημμένου 268771Προβολή συνημμένου 268770

Η Καρντινάλε είναι απο άλλη χρονική περίοδο (pre-1960)

Πιστεύω ότι οι ομορφότερες γυναίκες όλων των εποχών υπήρξαν την δεκαετίες 1950 έως 1970 (και ήταν κυρίως απο τον κινηματογράφο).

Απο εκεί και μετά δηλαδή ατο 1970 έως τα τα τέλη 1990 οι ωραιότερες γυναίκες ήταν απο διαφορετικά επαγγέλματα όπως κινηματογράφο, μόντελινγκ, θέατρο, γυναικεία αθλήματα, μουσική κτλ.
 
Η Καρντινάλε είναι απο άλλη χρονική περίοδο (pre-1960)

Πιστεύω ότι οι ομορφότερες γυναίκες όλων των εποχών υπήρξαν την δεκαετίες 1950 έως 1970 (και ήταν κυρίως απο τον κινηματογράφο).

Απο εκεί και μετά δηλαδή ατο 1970 έως τα τα τέλη 1990 οι ωραιότερες γυναίκες ήταν απο διαφορετικά επαγγέλματα όπως κινηματογράφο, μόντελινγκ, θέατρο, γυναικεία αθλήματα, μουσική κτλ.
Η Κλαούντια αναφέρεται μέχρι σήμερα και νομίζω ότι έχει να κάνει και ο ίσκιος της πολύ γι αυτό.
 
Εννοείται ότι αναφέρονται ακόμα στην Καρντινάλε! Οι γυναίκες όπως η Καρντινάλε, η Λόρεν, η Μπαρντό, η Μούτι και πολλές άλλες διαχρονικές υπάρξεις της ίδιας εποχής με την Καρντινάλε (αλλά και απο πιο πρίν ) είχαν μια άλλη ομορφιά που δεν συγκρίνεται εύκολα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εννοείται ότι αναφέρονται ακόμα στην Καρντινάλε! Οι γυναίκες όπως η Καρντινάλε, η Λόρεν, η Μπαρντό, η Μούτι και πολλές άλλες διαχρονικές υπάρξεις της ίδιας εποχής με την Καρντινάλε (αλλά και απο πιο πρίν ) είχαν μια άλλη ομορφιά που δεν συγκρίνεται εύκολα.

Οπως ας πουμε η Χεντι Λαμαρ, η Λιζ Τεηλορ και η Αβα Γκαρντνερ. Που να βρεις σημερα τετοια ομορφια και χωρις πλαστικους χειρουργους;
 
Οπως ας πουμε η Χεντι Λαμαρ, η Λιζ Τεηλορ και η Αβα Γκαρντνερ. Που να βρεις σημερα τετοια ομορφια και χωρις πλαστικους χειρουργους;
Και με την Σάρον γινότανε χαμός, το θυμάμαι πολυ καλα,δεν ξέρω τι προηγήθηκε πρώτα η ομορφιά της η το περίφημο σταυροποδι; είχε έρθει Ελλάδα και ζήταγε τις γραβάτες από τους άνδρες στο μαγαζί που την είχαν πάει τότε, το θυμαστε;
 
Πίσω
Μπλουζα