Η Μόνικα Μπελούτσι στο Ηρώδειο

Δεν ήθελα ποτέ να δω την συγκεκριμένη ηθοποιό να ενσαρκώνει την Κάλλας.. Την θεωρώ μεγάλη προσβολή..
 
Γράφει ένας: έρχεται και η αντζελινα τζολι στον πύργο και πάλι θα με ζαλίσει στα τηλεφωνα:fafoutis:
F8eGjfOWMAAtFvv.jpeg
 
Στην μπελουτσι γιατί δεν έδωσαν τον ρόλο αραγε;
 
Στην μπελουτσι γιατί δεν έδωσαν τον ρόλο αραγε;
Ερώτηση: Δεν είναι άστοχο το να υπάρχουν σχόλια που αναφέρονται στην Αντζελίνα Τζολί σε θέμα σχετικό με τη Μόνικα Μπελούτσι ;;;
 
Ε για την καλλας λέμε την κορυφαία ελληνιδα γυναίκα των τεχνων και των γραμμάτων. Δηλ μια από τις πιο κορυφαίες όλων των εποχών στον κόσμο, δεν αγγιζεται εύκολα έτσι. Δεν είναι μόνο η εμφάνιση είναι η τεράστια προσωπικότητα.
 
Ε για την καλλας λέμε την κορυφαία ελληνιδα γυναίκα των τεχνων και των γραμμάτων. Δηλ μια από τις πιο κορυφαίες όλων των εποχών στον κόσμο, δεν αγγιζεται εύκολα έτσι. Δεν είναι μόνο η εμφάνιση είναι η τεράστια προσωπικότητα.
Δεν αντιλέγω όσον αφορά την Μαρία Κάλλας αλλά στο πώς το θέμα σχετικά με την εμφάνιση της Μόνικας Μπελούτσι στο Ηρώδειο εξελίχθηκε σε συζήτηση σχτικά με την ταινία για την Μαρία Κάλλας.
 
Αρχικά το θέμα ήταν για την Μαρία Κάλλας και την Μπελουτσενα που ήρθε στην Ελλάδα. Τώρα είναι πάλι για την Μαρία Κάλλας και την Τζολιδενα που ήρθε και αυτή στην Ελλάδα. Δηλαδή ένα και το αυτό! :biglaugh:
 
Αρχικά το θέμα ήταν για την Μαρία Κάλλας και την Μπελουτσενα που ήρθε στην Ελλάδα. Τώρα είναι πάλι για την Μαρία Κάλλας και την Τζολιδενα που ήρθε και αυτή στην Ελλάδα. Δηλαδή ένα και το αυτό! :biglaugh:
ΟΚ με κάλυψες πλήρως. Η απορία μου ήταν πάντως καλοπροαίρετη.
 
ΟΚ με κάλυψες πλήρως. Η απορία μου ήταν πάντως καλοπροαίρετη.

Ναι βρε το ξέρω απλά κάνουμε κουτσομπολιό τις ντίβες του Χόλιγουντ που αποτυγχάνουν να φτάσουν στο ρόλο την αξεπέραστη Μαρία Κάλλας. :fafoutis:
 
Ναι βρε το ξέρω απλά κουτσομπολιό τις ντίβες του Χόλιγουντ που αποτυγχάνουν να φτάσουν στο ρόλο την αξεπέραστη Μαρία Κάλλας. :fafoutis:
Τώρα που ρθε η αντζελινα στο κατάκολο , θα πάρει ρεβάνς η Μόνικα και θα ρθει στο κιλκις
 
Callas for ever ,παίζει αυτή η ηθοποιος η φανυ αρνταν να ήταν καταπληκτική ως καλλας το 2002
 
H ομοιότητα είναι φοβερή ε ναι αυτή η ηθοποιος έπαιξε την απόλυτη ντιβα
Callasforever_ichaCine1.jpg
 
Στο πρώτο απόσπασμα η Μαρία Κάλλας εμφανίζεται για πρώτη φορά στο Παρίσι στις 19 Δεκεμβρίου 1958 . Στην περιγραφή αναγράφεται ότι τα κοσμήματά της άξιζαν 1 εκατομμύριο δολλάρια.
Πιθανολογώ ότι το φόρεμά της ήταν κόκκινο (από την απόχρωση που φαίνεται στο ασπρόμαυρο φίλμ).


 
Ναι βρε το ξέρω απλά κάνουμε κουτσομπολιό τις ντίβες του Χόλιγουντ που αποτυγχάνουν να φτάσουν στο ρόλο την αξεπέραστη Μαρία Κάλλας. :fafoutis:
Αυτές θέλουν να παίξουν τον ρόλο της ντιβινα καλλας , θα κριθουν
 
Η τζολι θα φορέσει αυθεντικά ρούχα της Κάλλας. Είναι πολύ αδύνατη, μάλλον θα τα μεταποίησουν.
 
Πίσω
Μπλουζα