Η ετυμηγορία (1978 ΥΕΝΕΔ)

Η Μιμή σε ποιον κύκλο ήταν Τάκη? Τι θυμάσαι?

39085_135289046510204_100000873287460_192458_6020442_n.jpg
 
Αν τα γνώριζε αυτά τα ντοκουμέντα θα σε κυνηγούσε δικαστικώς για διάφορους λόγους! Λολ!

Ωραίος, Γιάννη!
 
H Μιμή? Εμένα? Γιατι παιδι μου?
 
Πολλη Μιμη Ντενιση βλεπω τις τελευταιες μερες, john!

Tι εγινε; Κανεις απιστιες στη Νορα;
 
Χαχαχα αφου βρηκα..τζαμπα πραμα ειπα να εμπλουτισω τα τοπικ μας! Καλως ή κακως η Μιμη συμμετειχε σε κορυφαιες σειρες τοτε
 
Η Ντενίση έπαιζε στον δεύτερο κύκλο της σειράς, μαζί με τη Νέλλη Αγγελίδου (που είχε και τον μεγαλύτερο γυναικείο ρόλο), τη Μιράντα Μυράτ, τον Πέτρο Ζαρκάδη, τον Φάνη Κερανίδη και τη Γεωργία Ζώη.
 
atanasio ισως εσυ μπορεις να μου λυσεις την απορια: πετυχα σε αναλυση περιοδικου να αναφερεται και η Νορα ως συμμετεχουσα στη σειρά,κατι που εχει περαστει και στη retro db. Εγω πιστευω οτι καποιος εκανε λαθος και αντι για Ντορα Βολανακη εγραψε Νορα Βαλσαμη. Εσυ θυμασαι να ειχε εμφανιστει καθολου η Νορα?
 
Έβλεπα τη σειρά, Γιάννη, και σε διαβεβαιώ ότι δεν έπαιζε η Νόρα! Πολύ σωστά υποθέτεις ότι έχει γίνει λάθος και έχει γραφεί το όνομα της Βαλσάμη αντί της Ντόρας Βολανάκη, η οποία όντως εμφανιζόταν στην "Ετυμηγορία".
 
atanasio είπε:
Έβλεπα τη σειρά, Γιάννη, και σε διαβεβαιώ ότι δεν έπαιζε η Νόρα! Πολύ σωστά υποθέτεις ότι έχει γίνει λάθος και έχει γραφεί το όνομα της Βαλσάμη αντί της Ντόρας Βολανάκη, η οποία όντως εμφανιζόταν στην "Ετυμηγορία".
Σε ευχαριστω πολυ ! Παλι το ιδιο βλεπουμε και στο ανωθι δημοσίευμα! !
 
atanasio είπε:
Έβλεπα τη σειρά, Γιάννη, και σε διαβεβαιώ ότι δεν έπαιζε η Νόρα! Πολύ σωστά υποθέτεις ότι έχει γίνει λάθος και έχει γραφεί το όνομα της Βαλσάμη αντί της Ντόρας Βολανάκη, η οποία όντως εμφανιζόταν στην "Ετυμηγορία".

johnalepou είπε:
Σε ευχαριστω πολυ ! Παλι το ιδιο βλεπουμε και στο ανωθι δημοσίευμα! !
Άρα να αφαιρέσουμε το όνομά της από τη RetroDB?
 
Αντώνης Αντύπας - Τιτίκα Βλαχοπούλου στην Ετυμηγορία:

img963.jpg
 
Από το τεύχος 460/2-8 Δεκεμβρίου του 1978:

img464.jpg

[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα