Η καλύτερη Σταρ Ελλάς της Μεγάλης Οθόνης

Μια που μιλησαμε για υψος, ψηλοτερες εδω ειναι η Ρια Δελουτση (1,80), η Μιραντα Ζαφειροπουλου (1,78) και Ρικα Διαλυνα (1,72).

Λορενα, με εξαιρεση τη Ρικα που μπηκε τελευταια κατω, ολες οι υπολοιπες φωτογραφιες ειναι συμφωνες με τη λιστα ονοματων βλεποντας τες απο πανω προς τα κατω και απο αριστερα προς τα δεξια.
 
bambinella 100 είπε:
Krios, δε θελησα να το υποσχεθω γιατι δεν ξερω αν μπορω, αν θελω και αν πρεπει να βαλω βιντεακι με τη φατσα μου εδω μεσα. Εγραψα οτι θα δω τι θα κανω με το θεμα.Πιθανοτερο ειναι να το ανεβασω στο Youtube και εφοσον γινει, θα λαβεις ειδοποιηση μου απο τους πρωτους! :)
Καταλαβαίνω απόλυτα, ζητώ συγνώμη για την ανακρίβεια (αλλά τρόπος του λέγειν ήταν) και σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ :)
 
Κανενα προβλημα krios και δεν υπαρχει λογος να ζητας συγνωμη. Εισαι παντα γλυκυτατη! :)
 
bambinella 100 είπε:
Μια που μιλησαμε για υψος, ψηλοτερες εδω ειναι η Ρια Δελουτση (1,80), η Μιραντα Ζαφειροπουλου (1,78) και Ρικα Διαλυνα (1,72).Λορενα, με εξαιρεση τη Ρικα που μπηκε τελευταια κατω, ολες οι υπολοιπες φωτογραφιες ειναι συμφωνες με τη λιστα ονοματων βλεποντας τες απο πανω προς τα κατω και απο αριστερα προς τα δεξια.
Η Λασκαρη ειναι γυρω στο 1,70 φαντάζομαι! η Ζαφειροπουλου μην σου πω πως είναι πάνω απο 1, 80, εκει περιπου ! την ειχα δει από κοντά και μου φάνηκε αρκετά ψηλή, ίσως φορούσε και τακούνι!
 
Εχω εγκυρες πηγες. Η Ζαφειροπουλου ειναι 1,78. Σκεψου οτι με μολις 7 εκατοστα τακουνι γινεται 1,85!
 
bambinella 100 είπε:
Εχω εγκυρες πηγες. Η Ζαφειροπουλου ειναι 1,78. Σκεψου οτι με μολις 7 εκατοστα τακουνι γινεται 1,85!

οποτε αν φορας flat παπουτσι, νιωθεις ενα δεος :) !!!
 
Το 1.78 από μόνο του είναι αρκετό πάντως για γυναίκα.

Btw, η Ρία Δελούτση αυτή δεν είναι?

 
bambinella η Ρια Δελουτση οταν ηταν νεα ειναι αυτη που βλεπουμε στο screenshot απ την ταινια "η παριζιανα" ;

attachment.php


attachment.php
εδω με ξανθο μαλλι για να ταιριαζει με τη φωτογραφια που εβαλες :)

screenshot απ την ταινια "η χαρτοριχτρα"

ria.jpg

ria.d.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και θεωρώ και τη Ρίκα πολύ όμορφη, ψήφισα Ζωίτσα τελικά και εγώ....
 
Prisma και katerinak πολυ σωστα. Και στο βιντεο και στη φωτογραφια ειναι η Ρια Δελουτση, αλλα με διαφορετικη εμφανιση λογω μαλλιων αλλης κουπ και χρωματος.

Προσωπικα, δε μου αρεσε καθολου στην Παριζιανα. Το ξανθο καρε που ειχε στις αλλες της τανιες νομιζω της πηγαινε αφανταστα.

Ωραια ατακα παντως στο βιντεο!!!

Ρια: - Αγαπαω εναν νεο.

Βεγγος: - Και απ' ο,τι βλεπω πρεπει να σ' αγαπαει κι αυτος! :D :D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bambinella 100 είπε:
Prisma και katerinak πολυ σωστα. Και στο βιντεο και στη φωτογραφια ειναι η Ρια Δελουτση, αλλα με διαφορετικη εμφανιση λογω μαλλιων αλλης κουπ και χρωματος.Προσωπικα, δε μου αρεσε καθολου στην Παριζιανα. Το ξανθο καρε που ειχε στις αλλες της τανιες νομιζω της πηγαινε αφανταστα.
κι εγω νομιζω οτι ειναι πολυ πιο ομορφη στην ταινια "η χαρτοριχτρα" και οχι στην "παριζιανα"

Ακομα πιο ομορφη ομως ειναι στην ασπρομαυρη ταινια "βεγγος φανερος πρακτωρ"
 
Τι μανουλα! Σκετη Κολαση! :)

Μα καμια ψηφο ομως μεχρι στιγμης η Ρια; :wait2:
 
Τώρα όλο και κάποια ψήφο μπορεί να πάρει. Η αλήθεια είναι ότι η αρχική φωτό της Ρίας την αδικεί αρκετά!
 
Σωστα μιλας! Την αδικει. Δυστυχως ομως τη βρηκα με πολλη δυσκολια γιατι υπαρχουν ελαχιστες καλες φωτογραφιες της στο διαδικτυο.

Και επισης εκει ειναι και σε μεγαλυτερη ηλικια.
 
bambinella 100 είπε:
Τι μανουλα! Σκετη Κολαση! :) Μα καμια ψηφο ομως μεχρι στιγμης η Ρια; :wait2:
να δεις τωρα που μπηκε βιντεο και φωτογραφιες της ολο και καποιος θα την ψηφισει :)

συμφωνω κι εγω οτι αδικειται με την σχετικα προσφατη φωτογραφια της,αλλωστε ολους τους ηθοποιους προτιμουμε να τους θυμομαστε ετσι οπως εμφανιστηκαν στις ελληνικες ταινιες,δηλαδη νεοι .Καποιες φορες το γηρας φερνει γοητεια αλλα νομιζω οτι στις γυναικες ηθοποιους δεν ισχυει και τοσο αυτο.. βλεπε Ζωη..

attachment.php
η μαυρομαλλουσα Ρια στην ταινια "ο γιγας της Κυψελης"

παντως εξακολουθω να την προτιμω με ξανθο μαλλι

ria.del.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ψήφισα Ζωή Λάσκαρη, γιατί ήταν πανέμορφη στα νιάτα της και ήταν η μόνη από όλες αυτές τις καλλονές που έκανε αληθινά σημαντική καριέρα στον κινηματογράφο και (δευτερευόντως) στο θέατρο. Μου άρεσε πολύ και η Κορίνα Τσοπέη (η οποία είναι πολύ γοητευτική και σήμερα).
 
Αυτο ειναι αληθεια. Τη μεγαλυτερη καριερα απο ολες τις Σταρ Ελλας της λιστας την εκανε η Ζωη.
 
bambinella 100 είπε:
Αυτο ειναι αληθεια. Τη μεγαλυτερη καριερα απο ολες τις Σταρ Ελλας της λιστας την εκανε η Ζωη.
γι αυτο την ψηφισαμε οι περισσοτεροι μεχρι στιγμης :)
 
Πίσω
Μπλουζα