Η καλύτερη Σταρ Ελλάς της Μεγάλης Οθόνης

katerinak είπε:
σοβαρα εκει βρισκεται; μακαρι καποια στιγμη να μας πεις και πώς ειναι σημερα ,με τι ασχολουνται ολες αυτες οι καλλονες :) Μονο η Ζωη ξερουμε πως ειναι σημερα..ποσο ομορφη ηταν καποτε, ενω τωρα.. :frypan: :frypan: :frypan: :frypan: περασμενα μεγαλεια
Έτσι είναι....περνάνε τα χρόνια και ζαρώνουμε σα σταφίδες (άντρες και γυναίκες). Πάντως θα συμφωνήσω με την bambinella. Πολύ ερωτική. Δε την θυμόμουν, αλλά ήρθε στο μυαλό μου απο το "Ένας ήρωας με παντούφλες" (από φωτό στην αρχή).
 
Πολύ θα ήθελα να μπορούσα να ξεφύγω από την πεπατημένη...

Δυστυχώς, όμως, κι εγώ δε μπορώ να σκεφτώ καμία άλλη που να ταιριάζει στο προφίλ που σκιαγράφησε τόσο έντονα η Bambinella!

Οπότε πασιφανέστατα θα ψηφίσω τη Ζωή Λάσκαρη, γιατί η αμέσως επόμενη επιλογή (Ρίκα Διαλυνά) δε μπορεί να ταιριάξει τόσο καλά στην εικόνα που σχηματίστηκε στο μυαλό μου! Για μένα η Ζωή είχε το ιδανικό πακέτο: μυαλό, ικανότητες και ομορφιά! #)

Υ.Γ. Όσοι νομίζετε ότι απαντήσατε με κάποια καθυστέρηση (ναι, Miki-Mik7, εσένα λέω! :D ), δείτε πότε απάντησα και παρηγορηθείτε! :D
 
Στην Γωγώ Αντζολετάκη η δική μου ψήφος.
 
D@redevil είπε:
Υ.Γ. Όσοι νομίζετε ότι απαντήσατε με κάποια καθυστέρηση (ναι, Miki-Mik7, εσένα λέω! :D ), δείτε πότε απάντησα και παρηγορηθείτε! :D
Ευτυχώς, ησύχασα τώρα!!!! :D
 
Κορίνα Τσοπέη. Ήταν και είναι όμορφη και ξεχωριστή.
 
Ψήφισα Μιράντα Ζαφειροπούλου! Εκτός του ότι ήταν μια δίμετρη κούκλα, φαίνεται να είναι και η μόνη από τις εστεμμένες που εξελίχθηκε αρκετά και υποκριτικά. Για αρκετά χρόνια έπαιζε σε παραστάσεις του Εθνικού
 
Λοιπόν, αν και για εμένα η Ζωή Λάσκαρη ήταν πάντα μία "ψυχρή" γυναίκα... σύμφωνα με αυτό που έδειχνε στις ταινίες που είχε παίξει πάντα...

και μπορώ να πώ πως... μπορεί να της έριχνα και καμία "ανάστροφη"... δεν μπορώ να παραβλέψω το οτι είναι η πιο όμορφη απ'όλες...

Το πρόσωπό της (ήταν) θεικό... το σώμα καταπληκτικό... Αυτους τους ρόλους με τον "παλιοχαρακτήρα" να μην της έδιναν... και θα άγγιζε την τελειότητα...
 
Η Ζωή Λάσκαρη είχε ρόλους tough cookie! Δύσκολη γυναικάρα!
 
Δελούτση γιατί ήταν πιο πληθωρική. Υποκριτικά πάντα.
 
απο την στιγμη που υπαρχει στην λιστα η ζωη λασκαρη ψηφιζω εννοειται δαγκωτο ζωιτσα....
 
Καλές όλες οι ''σταρελλάδες'':cool: αλλά νομίζω η επιτροπή μίλησε...Να έρθει το Νο 3 να παραλάβει το στέμμα :)
 
Αν και 4 άτομα είδαν το ταλέντο (το υποκριτικό και μόνο!!! :p ) της Ρίας, καταγγέλω την ψηφοφορία!!!!! :D

Αν δεν ληφθούν άμεσα μέτρα, θα κατέβω σε πορεία διαμαρτυρίας!!!!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
miki-mik7 είπε:
Αν και 4 άτομα είδαν το ταλέντο (το υποκριτικό και μόνο!!! :p ) της Ρίας, καταγγέλω την ψηφοφορία!!!!! :D Αν δεν ληφθούν άμεσα μέτρα, θα κατέβω σε πορεία διαμαρτυρίας!!!!!! :D
Αν καταγγέλεις εσύ την ψηφοφορία και κάνεις και πορεία διαμαρτυρίας για τη Ρία, οι θαυμαστές της Ζωίδου τι πρέπει να κάνουν; Πραξικόπημα;;; :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
dimitri10b είπε:
Αν καταγγέλεις εσύ την ψηφοφορία και κάνεις και πορεία διαμαρτυρίας για τη Ρία, οι θαυμαστές της Ζωίδου τι πρέπει να κάνουν; Πραξικόπημα;;; :D
τζαμπα οι φωτογραφιες που εψαχνα για να τις προσθεσω εδω ,ουτε μια ψηφο δεν πηρε..
 
Πριν απο λιγο ψηφισα κι εγω, τη Ζωη φυσικα. Ειναι η μονη Ελληνιδα ηθοποιος που με κανει να τη χαζευω κοιτωντας τη. Τρομερη παρουσια και τρομερο το κολλημα που ως γνωστον, εχω μαζι της. :) Και οπως εχω βαρεθει να γραφω, ειχε μεγαλη φυσικοτητα στην ερμηνεια των ρολων της, αρα διεθετε τον συνδυασμο ομορφιας και ταλεντου.

Ευφημος μνεια παρακαλω, στη θεα Ρια Δελουτση η αλλιως τη γυναικα βομβα μεγατονων. Δεν εχω να πω αλλα γι' αυτην.

Απλως κοιταξτε το προσωπο και το σωμα της!
 
Ρία Δελούτση ψήφισα κι εγώ. Βρίσκω φυσιολογικό το 0 στη Ζωίδου. Από τις φωτογραφίες στο μήνυμα #12 (που δεν κι όλες οι σταρς στις καλύτερές τους πόζες) είναι η χειρότερη.
 
Serafeim είπε:
Ρία Δελούτση ψήφισα κι εγώ. Βρίσκω φυσιολογικό το 0 στη Ζωίδου. Από τις φωτογραφίες στο μήνυμα #12 (που δεν κι όλες οι σταρς στις καλύτερές τους πόζες) είναι η χειρότερη.
Ένσταση!!! Το "χειρότερη" νομίζω είναι υπερβολή. Για να μη πω ενετελώς ανυπόστατο! Είναι (σα γυναίκα) τουλάχιστον ισάξια με τις υπόλοιπες, πλήν της Γωγούς (της Ατζολετάκη) που μου θυμίζει απλά τη συμπαθητική συμμαθήτρια που όμως δε θα χόρευα ποτέ blues μαζί της. Ενώ με τη Ζωίδου.... ;)
 
Μπορεί να μην την ψήφισα (ψήφισα και εγώ Ζωή Λάσκαρη), αλλά πρέπει να τονίσω ότι η Σόνια Ζωϊδου υπήρξε μια πολύ αισθησιακή γυναίκα. Αρκεί να τη δει κανείς στη "Λίμνη των πόθων" για να το διαπιστώσει.
 
Πίσω
Μπλουζα