Η οικογένεια ST.

+ ότι κάνουμε χαβαλέ, μην τα παίρνεις επί πόνου :)

DINO είπε:
Βλέπω τα πόστς να "μετακομίζουν" στο ST vs AMIGA thread!!! :D
Χωρίς πλάκα, έχω σκοπό στο άμεσο μέλλον να τσιμπήσω ΕΝΑΝ st (ορίστε, κακέ να μην λες :Ρ).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εννοείται... Μεγάλα παιδιά είμαστε!!! :)
 
statusgr είπε:
+ ότι κάνουμε χαβαλέ, μην τα παίρνεις επί πόνου :)
Εννοείται! Μεγάλα παιδιά είμαστε... :)

Υπάρχουν σοβαρότεροι λόγοι να τσακωθούμε, όπως PS3 vs XBOX360 :biglaugh:
 
εμένα θα μου βρουν οι αταράδες του φόρουμ έναν άμα το ζητήσω...έτσι δεν είναι παίδες;
 
Μόνο αν δεν τον θέλετε για να του κάνετε βασανιστήρια! :D
 
@ DINO, statusgr

πφφφ... ούτε λίγο αιματάκι δεν έτρεξε...

@noxrider

όπως καταλαβαίνεις, το οφ τόπικ σπάει κόκκαλα μερικές φορές εδώ μέσα :p , μην ανησυχείς, επιστρέφουμε στο θέμα...

Πανέμορφα μηχανήματα btw...
 
Αυτό ήταν! Πάω να προσθέσω ένα ST στη συλλογή μου! Κακή επιρροή το RM τελικά... :)
 
TallMan είπε:
@ DINO, statusgrπφφφ... ούτε λίγο αιματάκι δεν έτρεξε...
Πρόσκληση/Πρόκληση στον οποιονδήποτε:

For hardcore situations, πάμε JUMB... εεεεεεε .... Πάμε ST vs Amiga thread ΤΩΡΑ!!!! :p

TallMan είπε:
@noxriderόπως καταλαβαίνεις, το οφ τόπικ σπάει κόκκαλα μερικές φορές εδώ μέσα :p , μην ανησυχείς, επιστρέφουμε στο θέμα...
Παρακαλώ... Ειδικότης μου!!! :boss:
 
DINO είπε:
Υπάρχουν σοβαρότεροι λόγοι να τσακωθούμε, όπως PS3 vs XBOX360 :biglaugh:

statusgr είπε:
Και το off topic καλά κρατεί!! :p

Μπαίνουν δυο πιτσιρίκια στο Saturn (το γνωρίζετε φαντάζομαι). Μπροστά στην είσοδο στημένα έτοιμα για παιχνίδι τους προκαλούν τα: PS3, XBOX360, Wii.

Ερώτηση: Σε ποιο κατευθύνθηκαν;;; :D :D

(Αν ισχύει το "από τρελό κι από μικρό μαθαίνεις την αλήθεια, κάποιοι μααααάλλον θα πληγωθούν... :D )

Οκ, τέλος το off topic, παρακαλώ οι κ.κ. Mods να δείξουν κατανόηση και να επιληφθούν του θέματος (αργότερα #) )
 
Παίζει ρόλο το πόσο χρονών ήταν τα πιτσιρίκια και ποιά παιχνίδια έτρεχαν σε κάθε κονσόλα... :D

Παρακαλώ κι εγώ τους Mods για την κατανόησή τους, αλλιώς ας μεταφερθεί η ερώτηση και οι όποιες απάντήσεις, στο 360 vs PS3 thread... :)
 
Οχι βεβαια - θα σας αφησουμε εδω, να σας περιλαβει ο αρχικος poster του thread :D
 
Ladies and gentlemen το θέμα του topic είναι "Η οικογένεια ST" και όχι η οικογένεια των game consoles!Πίσω στο θέμα μας παρακαλώ (ή έστω στο all time classic ST vs Amiga) :p
 
Mets, τι θα γίνει με την απάντηση;;;


Ο
noxrider νομίζω λείπει...
 
Ορίστε το γρουσούζεψες κ ήρθε...:Ρ
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! :D
 
Είπαμε...ή θα μιλήσετε για τους ST ή θα συνεχίσετε το πάντα επίκαιρο ST vs Amiga.Δεν έχετε άλλες επιλογές :p

P.S.Φτάσατε να μιλάτε τι κονσόλα διάλεγαν τα πιτσιρίκια στο εμπορικό...πόσο πιο off topic πια...show some mercy!!!
 
noxrider είπε:
Είπαμε...ή θα μιλήσετε για τους ST ή θα συνεχίσετε το πάντα επίκαιρο ST vs Amiga.Δεν έχετε άλλες επιλογές :p
Your wish is my command...

Τα πράγματα είναι απλά...

Επειδή κάποτε ειπώθηκε οτι ο ST ηταν η Amiga του φτωχού...

Αριστερά (όπως κοιτάμε) ΧΡΗΣΤΗΣ AMIGA - Δεξιά ΧΡΗΣΤΗΣ ST

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=mdwBPV-Eyi0&feature=related]YouTube - 11880 sosivio drakos

:D :D:D
 
ΜΜΜΜΜ....μισό να βάλω τη γαργαλιέρα στο 2.. :Ρ
 
Πίσω
Μπλουζα