Η πιο sexy Ελληνίδα ηθοποιός των 80's

κατα τη γνωμη μου η πιο σεξυ ελληνιδα ολων των εποχων ειναι η ελενη φιλινη!!!θεαααααααααααα
 
Μπράβο, και εγώ ψηφίζω Ελένη Φιλήνη δαγκωτό. Ακόμα και σήμερα καλά κρατιέται
 
Ευαγγελια Βαλσαμά. Τη ξερει/θυμαται κανενας;;
 
tsalk είπε:
Μπράβο, και εγώ ψηφίζω Ελένη Φιλήνη δαγκωτό. Ακόμα και σήμερα καλά κρατιέται
Με ομοφωνη αποφαση ο Συλλογος Αλιφερομανιακων επιβαλει στο μελος Tsalk τις εξης ποινες:

*Aναγκαστικη εργασιας (σπασιμο βραχων με πηρουνι)

*Εγγραφη 1000 φορες του "Δεν θα αντιταχθω στη γραμμη του Συλλογου σε θεματα 80s ντιβας" πανω στην ασφαλτο της Εγνατιας Οδου, Παρασκευη εν ωρα μαζικης εξοδου εκδρομεων.

Ο Ταμιας του Συλλογου,

Wally

:p
 
Η Ελένη Φιλίνη είναι ο ορισμός της γυναίκας.

Και κατέχει και το μυστικό της αιώνιας νεότητας.
 
Wally είπε:
Με ομοφωνη αποφαση ο Συλλογος Αλιφερομανιακων επιβαλει στο μελος Tsalk τις εξης ποινες:*Aναγκαστικη εργασιας (σπασιμο βραχων με πηρουνι)

*Εγγραφη 1000 φορες του "Δεν θα αντιταχθω στη γραμμη του Συλλογου σε θεματα 80s ντιβας" πανω στην ασφαλτο της Εγνατιας Οδου, Παρασκευη εν ωρα μαζικης εξοδου εκδρομεων.

Ο Ταμιας του Συλλογου,

Wally

:p

Καλά ανασκευάζω και βάζω την Μαρία Αλιφέρη μαζί με την Ελενάρα στις ποιό sexy Eλληνίδες των 80ς. Επίσης θα προσφέρω στον σύλλογο κάτι. (μια φωτογραφία)
 
Και εγω ψηφιζω Ελένη Φιλινη! Επίσης μου άρεσε και η Ελένη Μενεγάκη στον "τροχό της τυχης" με τον Πολυχρονίου :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από ελληνίδες Καίτη Φίνου, κουκλάρα και στις δόξες της... :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Με μεγάλη διαφορά Βίνα Ασίκη!
 
Kαι μια γυναικεια αποψη που και που δε βλαπτει.

Απο Ελληνιδες, Ελενη Φιλινη. Κουκλα ακομη και τωρα!

filini_305254342.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απο ελληνίδες ηθοποιούς των 1980s ,λέω Βίνα Ασίκη (φυσικά).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και δεν έχω δει καμία ταινία της, η Ελένη Φιλίνη είναι δύναμη. :D Μάλιστα τότε στα 80s την είχαν χαρακτηρίσει η Βουγιουκλάκη της βιντεοταινίας. Τώρα αν αυτό είναι καλό ή κακό θα σας γελάσω lol. :p



Είχε γκελ πάντως και απ' ότι είχα δει στην εκπομπή "Στην υγειά μας" - κρατιέται μια χαρά. Ανέβασα βιντεάκι για το forum τώρα το πρωΐ. ;)



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
s-stratos είπε:
ΚΕπίσης μου άρεσε και η Ελένη Μενεγάκη στον "τροχό της τυχης" με τον Πολυχρονίου :D
Καταρχάς μιλάμε για τις πιο καυτές Ελληνίδες των 1980s.

Η Μενεγάκη συμμετείχε στην Mega Banca στα 1990s και όχι στον "Τροχό της Τύχης".

Γύρισες το ρολόϊ μια δεκαετία μπροστά. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ertfan είπε:
Αν και δεν έχω δει καμία ταινία της, η Ελένη Φιλίνη είναι δύναμη. :D Μάλιστα τότε στα 80s την είχαν χαρακτηρίσει η Βουγιουκλάκη της βιντεοταινίας. Τώρα αν αυτό είναι καλό ή κακό θα σας γελάσω lol. :p
Πολύ ωραία γυναίκα που ο χρόνος πραγματικά είναι πολύ καλός μαζί της, και επειδή έτυχε πιτσιρίκι να την γνωρίσω μια μέρα πριν πολλά χρόνια στον μεγάλο σεισμό της Αθήνας το 99, μια ευγενέστατη γυναίκα, πραγματικά κυρία με τα όλα της. Εδινε θάρρος σε όλους, ειδικά σε όσους είχαν πάθει μεγάλη ζημιά τα σπίτια τους.
 
Rakeesh είπε:
Ευαγγελια Βαλσαμά. Τη ξερει/θυμαται κανενας;;
Το ξερω ...

Tυμβωρυχος mode on(24-06-09 το reply του Rakeesh), αλλα τωρα το προσεξα

Δεν λεω , υπεροχα ματια , με μια classic-η, <<φυσικη>> ομορφια , θα μπορουσες να την πεις ... οπτασια ,

αλλα ποιο sexy ηθοποιος !!!

και μαλιστα των

http://www.imdb.com/name/nm1082600/

... 80ς !!!!

Ειναι σαν να λες sexy π.χ. την Βαλσαμ...η

(για να μην παμε μακρια σε ... επιθετα)

,στην Αστροφεγγια .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θεωρω οτι η πιο sexy ελληνιδα ηθοποιος των 80's ηταν η Γκελυ Γαβριηλ.
 
Βινα Ασικη κ Καιτη Φινου
 
στελλα κωνσταντινιδου ρε παιδια? χερει κανει που βρισκεται σημερα? τι εχει απογινει?
 
Yπαρχει μια ακρη... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα