Η πιο sexy Ελληνίδα ηθοποιός των 80's

Για το φίλο μου Stratulator θα του το χαλάσω λιγάκι για τη Λιλή Ντερτιμα , η εμφάνιση της έχει παρει την κάτω βόλτα την τελευταία 5ετια. Σε αντίθεση με φιλήνη-Ασικη -Βενέτη κτλ κτλ, οι οποιες κρατιούνται.

Ο χρήστης isovia80 μας έδωσε τροφή για αναζήτηση ,αλήθεια τη να απέγινε αυτή η γλυκιά κοπέλα?Σε επομενες συνεντεύξεις θα ρωτήσουμε.
 
Η Στέλλα Κωνσταντινίδου μένει στον Άγιο Δημητριο (απέναντι από τον κουμπάρο μου) !

Διάγει μια ήρεμη και φυσιολογική ζωή και (σύμφωνα με την κουμπάρα μου) "είναι πάντα ευγενής και χαμογελαστή".
 
exetlaios είπε:
Η Στέλλα Κωνσταντινίδου μένει στον Άγιο Δημητριο (απέναντι από τον κουμπάρο μου) !Διάγει μια ήρεμη και φυσιολογική ζωή και (σύμφωνα με την κουμπάρα μου) "είναι πάντα ευγενής και χαμογελαστή".
Xερομαι που το ακούω.Αν κατάλαβα καλά ασχολειτε με οικιακά? Εχει αποσυρθεί απο το χώρο του θεάματος?

Τελευτέα φορά που την είδα στην ΤV είταν στους στάβλους της Ερρίετας Ζαιμη σχεδόν μια 10ετια πριν!
 
video80 είπε:
Για το φίλο μου Stratulator θα του το χαλάσω λιγάκι για τη Λιλή Ντερτιμα , η εμφάνιση της έχει παρει την κάτω βόλτα την τελευταία 5ετια. Σε αντίθεση με φιλήνη-Ασικη -Βενέτη κτλ κτλ, οι οποιες κρατιούνται.
Ο χρήστης isovia80 μας έδωσε τροφή για αναζήτηση ,αλήθεια τη να απέγινε αυτή η γλυκιά κοπέλα?Σε επομενες συνεντεύξεις θα ρωτήσουμε.
Την ντερτιμα την αναζητησα στο google αλλα δεν βλεπω εμφανιση της την τελευταια πενταετια!

Εχεις link?

Ευχαριστω πολυ.
 
audiodee είπε:
Επειδή έγιναν αναφορές και σε Ελληνίδες των 80's, έχω την υποχρέωση να ψηφίσω την αγαπητή σέξι καθηγήτρια αγγλικών, Βίνα Ασίκη!

vinaasiki1.jpg
Μαζί σού κι εγώ [edit]

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Για το φίλο μου Stratulator θα του το χαλάσω λιγάκι για τη Λιλή Ντερτιμα , η εμφάνιση της έχει παρει την κάτω βόλτα την τελευταία 5ετια. Σε αντίθεση με φιλήνη-Ασικη -Βενέτη κτλ κτλ, οι οποιες κρατιούνται.
Λυπάμαι που σε απογοητεύω όμως η βίνα Ασίκη δεν "κρατιέται" όπως νομίζεις τουλάχιστον όχι όσο η Φιλίνη!

Άμα την δεις από κοντά θα καταλάβεις! ;)
 
Πρωτα Εφη Πικουλα για μενα !! :D Μετα Λιλα Καφανταρη και επισης μαρεσε και η γλυκυτητα που εβγαζε η Μαρινα Ρωμα !

Αυτο θα ηταν και ωραιο θεμα για δημοσκοπηση!!
 
argy είπε:
...μαρεσε και η γλυκυτητα που εβγαζε η Μαρινα Ρωμα !
Συν-υπογράφω για Μαρινα Ρωμα !

Θεωρώ ότι ήταν μια "αδικημένη" παρουσία.

Θα σου προτεινα να την "τσεκάρεις" στην θρησκευτική βιντεοταινία "ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ".
 
Την νικη ζώγραφου δεν είδα να την αναφέρει κανένας. Πώς και έτσι?
 
foutix είπε:
Την νικη ζώγραφου δεν είδα να την αναφέρει κανένας. Πώς και έτσι?
Ωραια παρουσια και αυτη! Νομιζω τα μαυρα μαλλια της πηγαιναν καλυτερα! Αληθεια με τι να ασχολειται σημερα?

exetlaios είπε:
Συν-υπογράφω για Μαρινα Ρωμα !Θεωρώ ότι ήταν μια "αδικημένη" παρουσία.

Θα σου προτεινα να την "τσεκάρεις" στην θρησκευτική βιντεοταινία "ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ".
Θα την τσεκαρω,γιατι ειδα και το εκτενες thread που εγραψες και φαινεται πολυ ενδιαφερον!

Αρκει να βαλουν τα "σκουπιδια'' ξανα στον καδο ;)
 
τη σια φαρακη την ξεχασατε ..θυμητθητε το χορευτικο στην ταινια με το ψαλτη ρακοσ νο 14.... τρια μετρα γυναικαρα !!!

ακομα η εφη θεωχαρη κ αυτη πολυ καλη

βερα γκουμα.. εδω τα λογια ειναι περιτα...
 
Η Γιούλη Ηλιοπούλου, έχει δικό της παιδικό θίασο "ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ", απέναντι από το FACTORY OUTLET στο Νεό Φαληρο.

Σήμερα πέρασε από τη γειτονιά, ένα βανάκι με ντουντούκα (που ανέδυε τρελή, 80-ιλα, ως φάση) και "διαλαλούσε" το εν λόγω θέαμα.

Αν είχα δύο παιδιά λιγότερα, θα είχα σπεύσει ήδη για συνέντευξη.
 
Γενικά η δεκαετία αυτή έχει να επιδείξει πολύ ωραίες και σέξυ γυναίκες..Ειδικά ορισμένες από βιντεοταινίες (κυρίως) ήταν πολυυυυ καλές!(αν και όχι τόσο ταλαντούχες η αλήθεια είναι αλλά νομίζω ότι ούτως ή άλλως δεν συμμετείχαν στις ταινίες εξαιτίας της υποκριτικής τους δεινότητας) Ωστόσο, νομίζω ότι δικαιωματικά το βραβείο μου πάει στην απόλυτη...........ΒΙΝΑ ΑΣΙΚΗ! :clap:
 
Σίγουρα, όσο κι αν δεν υπήρχε η ιδιωτική τηλεόραση, το "μπαμ" ως sex symbol έκανε η Βάνα Μπάρμπα. Γενικά πάντως υπήρχε έλλειψη διάθεσης να γίνει κάποια το "sex symbol", σας θυμίζω ότι από "νέες", με άνεση πόζαραν εκείνη την εποχή στο Playboy μόνο η Βάνα και η Πωλίνα, ενώ στη σημερινή εποχή θα μαζεύονταν ουρές. Οι υπόλοιπες ήταν λίγο "καπνικαρέες", χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν έκαναν καλές φωτογραφήσεις (π.χ. Eλένη Ερήμου). Κι αν αναλογιστεί κανείς ότι το Photoshop ήταν τότε σε εμβρυακό στάδιο, οι φωτογραφίες εκείνης της εποχής μετέφεραν αρκετή δόση αληθείας...

Μετά το 90 φυσικά άλλαξαν άρδην τα πράγματα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω αν και δεν εζησα εκει την εποχη θα πω τη γνωμη μου απο μενα Εφη Πικουλα. απο περιεργια ξερει κανεις ποση διαφορα εχει με τον Βουγιουκλακη?
 
Βινα Ασικη ναι, Νανα Βενετη ναι.... ειχαν και οι δυο κατι το τσαχπινικο, δεν μπορεις να πεις....

Αλλα επειδη για μενα το ξανθο μαλλι εχει αλλη χαρη, θα ψηφιζα Κατια Μυλωνα.

Δεν επαιζε 'πρωτους' ρολους απ'οσο θυμαμαι, αλλα οποτε την εβλεπα ...κολλαγα! Τρομερη ομορφια, τρομερο προσωπο αλλα και σωμα, συν το οτι ειχε μια σοβαροτητα στο παιξιμο της... Δεν ητανε αχαχουχα οπως καποιες αλλες! :D

Αναρωτιεμαι αν κανει ακομα τηλεοραση/θεατρο.... Η και γενικα τι να κανει τωρα!...
 
Καίτη Φίνου φυσικά και Βίνα Ασίκη

Η Καίτη Φίνου είναι ψυχάρα και πολύ πολύ καλός άνθρωπος
 
Πίκουλα, Βενέτη και Γαβριήλ...
 
Πίσω
Μπλουζα