• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Η PANINI και το εργοστάσιό της

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Lord_Makro είπε:
@ Lord δε λες τιποτα.. και λιγα λες!! Καμμενος και..καημενος μη σου πω! Χαχα!! :p

"Σκουπα" το μεσαιο μου ονομα!!! :)

Κι απο τοτε που ηρθα Γερμανια (9 μηνες), τα πραγματα πηγαν απ'το κακο στο χειροτερο, χαχα!!

Να κανονισουμε καμια ανταλλαγη btw. ;)

SurvivalHorror είπε:
Χαχχα στο επόμενο mundial θα βρεθούμε να ανταλλάξουμε τα διπλά μας.Όταν συμπλήρωσα το album,μου είχανε μείνει 800 διπλά και τα έδινα σε άτομα(τα περισσότερα μεγάλης ηλικίας)που τους λείπανε κάποια νούμερα.
@ Survival Λιγο δαγκωθηκα μ'αυτο που ειπες (τα θελω ΟΛΑ για μενα, ειμαι απληστος στα χαρτακια, το παραδεχομαι), αλλα το προσπερναω, χαχα!! :p

Βεβαιως θα ανταλλαξουμε..εχουμε ακομα ομως μεχρι τοτε.. ;)

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Nαι Κατερινα, το ειδα και ξαναθυμηθηκα..

Ευχαριστω. :)

Funky_Axl

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
2
Παιδια γνωριζετε αν υπαρχουν ακομα αλμπουμ και αυτοκολλητα, οπως Dennis the menace, Thundercats κτλ οπου μπορουμε να τα αγορασουμε απο καπου;

viking4a

RetroNuts!
Αντιδράσεις
263
Funky_Axl είπε:
Παιδια γνωριζετε αν υπαρχουν ακομα αλμπουμ και αυτοκολλητα, οπως Dennis the menace, Thundercats κτλ οπου μπορουμε να τα αγορασουμε απο καπου;
Στο e-bay μονο ή αν τα βρεις σε κανα παζαρι κατα τυχη..

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.570
Funky_Axl είπε:
σ αυτο το αρχειο pdf υπαρχει η λιστα με τα ολοκληρωμενα album που ειναι διαθεσιμα απ την ιδια την PANINI (αναγραφονται και οι αντιστοιχες τιμες τους).Οποιος θελει μεταφραση μου στελνει πμ

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

imperium

RetroAdept
Αντιδράσεις
35
ωραιο το βιντεακι!!

το ειδα κι εγω σε αλλο site

Μπλουζα