Η PANINI και το εργοστάσιό της

Lord_Makro είπε:
@ Lord δε λες τιποτα.. και λιγα λες!! Καμμενος και..καημενος μη σου πω! Χαχα!! :p

"Σκουπα" το μεσαιο μου ονομα!!! :)

Κι απο τοτε που ηρθα Γερμανια (9 μηνες), τα πραγματα πηγαν απ'το κακο στο χειροτερο, χαχα!!

Να κανονισουμε καμια ανταλλαγη btw. ;)

SurvivalHorror είπε:
Χαχχα στο επόμενο mundial θα βρεθούμε να ανταλλάξουμε τα διπλά μας.Όταν συμπλήρωσα το album,μου είχανε μείνει 800 διπλά και τα έδινα σε άτομα(τα περισσότερα μεγάλης ηλικίας)που τους λείπανε κάποια νούμερα.
@ Survival Λιγο δαγκωθηκα μ'αυτο που ειπες (τα θελω ΟΛΑ για μενα, ειμαι απληστος στα χαρτακια, το παραδεχομαι), αλλα το προσπερναω, χαχα!! :p

Βεβαιως θα ανταλλαξουμε..εχουμε ακομα ομως μεχρι τοτε.. ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nαι Κατερινα, το ειδα και ξαναθυμηθηκα..

Ευχαριστω. :)
 
Παιδια γνωριζετε αν υπαρχουν ακομα αλμπουμ και αυτοκολλητα, οπως Dennis the menace, Thundercats κτλ οπου μπορουμε να τα αγορασουμε απο καπου;
 
Funky_Axl είπε:
Παιδια γνωριζετε αν υπαρχουν ακομα αλμπουμ και αυτοκολλητα, οπως Dennis the menace, Thundercats κτλ οπου μπορουμε να τα αγορασουμε απο καπου;
Στο e-bay μονο ή αν τα βρεις σε κανα παζαρι κατα τυχη..
 
Funky_Axl είπε:
Παιδια γνωριζετε αν υπαρχουν ακομα αλμπουμ και αυτοκολλητα, οπως Dennis the menace, Thundercats κτλ οπου μπορουμε να τα αγορασουμε απο καπου;

σ αυτο το αρχειο pdf υπαρχει η λιστα με τα ολοκληρωμενα album που ειναι διαθεσιμα απ την ιδια την PANINI (αναγραφονται και οι αντιστοιχες τιμες τους).Οποιος θελει μεταφραση μου στελνει πμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ωραιο το βιντεακι!!

το ειδα κι εγω σε αλλο site
 
Για τα σπάνια αυτοκόλλητα πιστεύω ότι ήταν λογικό στην τυχαία κατανομή να πέφτουν περισσότερα χαρτακια σε μια χώρα ή και πόλη και αντίστοιχα σε άλλη.
Θυμάμαι ότι απ'το Μουντιάλ του 86 μου έλειπε μόνο η εθνική Ουγγαρίας, ενώ τύχαινα πολλές φορές τον Βέλγο Leo van Der Elst! :)
Αυτά τα άλμπουμ ήταν ωραία γιατί είχαν και στοιχεία για τους παικτες αλλά και τη διοργάνωση (ζευγαρώματα β' φάσης και μετά, γήπεδα, χωρητικότητα...)
Μου κάνει εντύπωση που κάποιοι λένε ότι τα έχουν σε καλή κατάσταση-με το ανοιξε κλείσε, την κόλλα και τη μέση προσοχή που δίνει ένα αγόρι στα πράγματα του τα δικά μου ήταν πολύ ταλαιπωρημενα.
Τέλος δεν ξέρω αν θυμάστε, κάπου εκεί στο 77-80 υπήρχε και ενα άλμπουμ με χαρτάκια που ήταν για Ελλάδα και παίζει να ήταν και ελληνικής εταιρίας. Είχε και χαρτακια που πολλά μαζί έκαναν μια φωτογραφία (φάση από αγώνα). Μπορεί να λεγόταν Φάσεις και γκολ.
 
Πίσω
Μπλουζα