Η Snes συλλογή μου!! (geo2004z)

Καιρό είχα να ποστάρω νέες προσθήκες και απορώ πως πέρασαν σχεδόν 8 μήνες από την τελευταία φορά που το έκανα. Εννοείται πως δεν έμεινα άπραγος αυτούς τους 8 μήνες και πήρα κάτι κομμάτια που έψαχνα πολύ καιρό!

Street Figher Classics Pal Sealed - Ένας τίτλος που κυνηγούσα καιρό και όλο μου ξέφευγε, βρίσκω πολύ όμορφα τα Nintendo Classics για αυτό και θα ποστάρω ακόμη μία φωτό με τη φαμίλια έως τώρα!





Pilotwings Pal Sealed - Είχα πολλές ευκαιρίες να το αποκτήσω στο παρελθόν και όλο το άφηνα καθώς νόμιζα ότι δεν είναι σπάνιο αλλά έσφαλα.



Nigel Mansell's World Championship Racing Pal Sealed - Μην το βλέπετε έτσι, είναι ιδιαίτερα σπάνιο, εδώ και 4 χρόνια που συλλέγω sealed πρώτη φορά το βλέπω.




Goof Troop Itochu Sealed!!
- Δεν έχω λόγια εδώ....αναμνήσεις!! :wub:



p3070258.jpg

p8060165a.jpg

p8060184.jpg

p8060171s.jpg

p8060155.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία κομμάτια geo.

Μόνο να σε παρακαλέσω τις φωτογραφίες ανέβαζέ τες στο πόστ ή ως συνημμένες ή από αλμπουμ στο προφίλ σου. Έχουμε ένα σωρό ποστ κενά και ξεκρέμαστα γιατί οι φωτογραφίες ήταν ανεβασμένες από imageshack και παρόμοια sites :)
 
Geo για άλλη μια φορά μας καταπλήσεις. Μπράβο σου. Οι συλλογές σου πρσγματικά είναι φοβερές. Δεν έχω λόγια.
 
Oπως παντα,απιστευτα τα ευρηματα του geo!!!!
 
Πολυ ωραιες προσθηκες! Ειδικα το Super Street Fighter!!
 
Τι να πεις τωρα δλδ...?ολα ειναι ενα και'να
 
Σας ευχαριστώ παιδιά!! Ετοιμάζω τα gameboy μου τώρα!! :D
 
Δεν ποστάρεις καινούργια κομμάτια συχνά αλλά όταν το κάνεις χαίρομαι να χαζεύω τα πόστ σου! Έχεις καταφέρει να συγκεντρώσεις την αφρόκρεμα τον sealed παιχνιδιών. Άξιος πρεσβευτής της Ελλάδας! :D
 
Έκανα ένα δώρο στον εαυτό μου χρισουγεννιάτικα!! :D



j6t6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειχα την εντυπωση πως στην Ελλαδα κυκλοφορησε τη εκδοση με τον οδηγο αποκλειστικα. Θεωρειται σπανιοτερη η συγκεκριμενη;
 
Getta Robo είπε:
Ειχα την εντυπωση πως στην Ελλαδα κυκλοφορησε τη εκδοση με τον οδηγο αποκλειστικα. Θεωρειται σπανιοτερη η συγκεκριμενη;
Στην Ελλάδα έχουν κυκλοφορήσει 3 διαφορετικές εκδόσεις φίλε Robo, η Ισπανική σε κανονικό μικρό μαύρο κουτάκι, η Γερμανική σε μαύρο μεγάλο κουτί και οδηγό στα Γερμανικά και η Αγγλική σε μεγάλο κόκκινο κουτί με οδηγό στα Αγγλικά. Έχω γράψει και τις τρεις στο αντίστοιχο τόπικ:

Super Meroid – NOE

Super Metroid – ESP

Super Metroid UKV



31122011511.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εξαιρετική προσθήκη το metroid με to itochu φίλε γιωργο.Από τις 3 εκδόσεις που αναφέρεις πιο πάνω ποια θεωρείται η πιο σπάνια/ακριβή??
 
Σου εκλεψε την φωτογραφια; Αν ναι, κατηγγειλε τον στο ebay.
 
Getta Robo είπε:
Σου εκλεψε την φωτογραφια; Αν ναι, κατηγγειλε τον στο ebay.
Ναι, τον κατήγγειλα, για αυτό κατέβασαν τη δημοπρασία του...
 
Άλλοι κλέβουν φωτογραφίες, άλλοι κλέβουν στις τιμές.
 
Πίσω
Μπλουζα