Κάτι δεν πήγε καλά...

Steve Barkett=πολυεργαλείο που παει παντού ή ο άνθρωπος για όλες τις δουλειες ή ολα σε ένα νοικοκυρεμένα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Mausoleum (1983). Κατά την διάρκεια της ύπνωσης , η πρωταγωνίστρια μεταμορφώνεται σε δαιμονική οντότητα. Αλλά άμα είσαι ψύχραιμος ψυχολόγος....

11.png


12.png
 
"Steve Barkett!!! Τα κάνει όλα και συμφέρει!!! " :D :D :D
Τον ξεπέρασα! Όταν κινηματογραφούσα σε S-8 ήμουν ταυτόχρονα σεναριογράφος, παραγωγός, σκηνοθέτης, οπερατέρ, φωνολήπτης, υπεύθυνος τίτλων και μοντάζ, μηχανικός προβολής..... Σε μία ταινία, την υπερπαραγωγή Top Car ήμουν και ηθοποιός (έκανα το πτώμα), αλλιώς δεν φαίνομαι πουθενά.
 
Mausoleum (1983). Κατά την διάρκεια της ύπνωσης , η πρωταγωνίστρια μεταμορφώνεται σε δαιμονική οντότητα. Αλλά άμα είσαι ψύχραιμος ψυχολόγος....

Προβολή συνημμένου 265462


Προβολή συνημμένου 265463
Κατά τη διάρκεια της ύπνωσης...ήρθε πιο κοντα η δαιμονική οντοτητα με τον ψυχολόγο και...άλλος ανθρωπος!
Ξέρει κανεις αν ο ψυχολόγος μεταμορφώθηκε σε δαιμονική οντότητα?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τον ξεπέρασα! Όταν κινηματογραφούσα σε S-8 ήμουν ταυτόχρονα σεναριογράφος, παραγωγός, σκηνοθέτης, οπερατέρ, φωνολήπτης, υπεύθυνος τίτλων και μοντάζ, μηχανικός προβολής..... Σε μία ταινία, την υπερπαραγωγή Top Car ήμουν και ηθοποιός (έκανα το πτώμα), αλλιώς δεν φαίνομαι πουθενά.
Ψψψψψψψ εσύ ήσουν πολυεργαλείο, όχι αστεία :D :D :D :D
 
Κατά τη διάρκεια της ύπνωσης...ήρθε πιο κοντα η δαιμονική οντοτητα με τον ψυχολόγο και...άλλος ανθρωπος!
Ξέρει κανεις αν ο ψυχολόγος μεταμορφώθηκε σε δαιμονική οντότητα?
αν της έκανε ξεμάτιασμα παίζει να είχε πονοκέφαλο για ένα χρόνο.
 
( ξανά ) Mausoleum (1983). Τι μπορεί να πάει στραβά σε μια οικογενειακή κρύπτη με τέτοιο όνομα...

Χωρίς τίτλο.png
 
(δεν είμαι σίγουρος ότι εδώ είναι το σωστό μέρος για το ποστ μου).
από καιρό σε καιρό βλέπω διάφορους εφιάλτες, όπου το....ηλεκτρικό ρεύμα αποκτάει δική του νοημοσύνη (κάπως σαν stranger things ένα πράγμα) και κυνηγάει ανθρώπους να τους σκοτώσει! έτσι είμαι με μια ομάδα που περνάει κάτω από γραμμές υπερύψηλής τάσης (400 kV) και τρέχουμε για να αποφύγουμε...τους κεραυνούς που θα εξαπολύσει το ρεύμα, άλλοτε πεζοί και τρέχουμε χωνόμαστε σε τούνελ κλπ. και άλλοτε με αυτοκίνητο και τρέμουμε μην πέσουν κεραυνοί! επίσης στους σταθμούς του τραίνου κάποια παιδιά πηδάν ψηλά και ακουμπάνε την γραμμή επαφής! (25 kV). είναι όμως πολύ σύντομη η επαφή και δεν πεθαίνουν! επίσης είμαστε στην εξοχή και πάλι κάποια παιδιά με μακριά ραβδιά ακουμπάνε γραμμές μέσης τάσης! (20 kV).και αρχίσουν και μιλάνε σιγά σιγά κάπως σαν να έχουν καπνίσει φούντα και μετά πεθαίνουν! τέλος πάντων μιλάμε για πολύ φρίκη και όταν ξυπνάω συνειδητοποιώ φυσικά ότι αυτά τα πράγματα δεν στέκουν στην πραγματικότητα. τέλος πάντων ψήνεστε να γυρίσουμε ταινία τρόμου με θέμα το ρεύμα; εγώ θα γράψω το σενάριο, ο @Eagle 1 θα κάνει τον σκηνοθέτη κάμεραμαν κλπ. θα βάλουμε κάποιον ειδικό στους υπολογιστές να κάνει τα CGI και όσοι θέλουν να κάνουν τους ηθοποιούς. τρέμε Stephen King & Stranger Things, θα σας ξεπεράσουμε!
 
Τα εξωγήινα ρομπότ είναι ωραία για κουκλάκια στον καναπέ...

Και όταν οι εξωγήινοι αντιγράφουν τον Δαλιανίδη...δημιουργούν το...σουρεάλ σκηνικό που βλέπετε...
 
Monster from Green Hell (1957). Όταν πηγαίνεις σε ερευνητική αποστολή στην Αφρική το 1957 , πρέπει να είσαι ντυμένος όπως σε σαφάρι της Βικτωριανής εποχής...:rolleyes:

Monster from Green Hell (1957).jpg
 
Πίσω
Μπλουζα