Κάτι δεν πήγε καλά...

Όταν ένας καρχαρίας έχει προσωπικά με μια οικογένεια !

Όταν ένας καρχαρίας βρυχάται !!!

Όταν ένας καρχαρίας μπορεί να διασχίσει ολόκληρη την Αμερική...

Όταν ένας καρχαρίας ανατινάζεται επειδή τρυπήθηκε από ένα κατάρτι..

Όταν ο Μάικλ Κέιν πέφτει στην θάλασσα, αλλά την επόμενη στιγμή είναι ολόστεγνος...

Όταν ο Mario van Peebles κατασπαράζεται από το τέρας, αλλά στην τελευταία σκηνή επιστρέφει απλά ελαφρά τραυματισμένος...

Όταν η μητέρα της οικογένειας θυμάται πράγματα από την πρώτη ταινία, τα οποία όμως η ίδια δεν έζησε...

Τότε έχουμε το μνημειώδες JAWS 4 : Τhe Revenge (1987)


Jaws4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
The Killer Shrews (1959). Τι κάνεις όταν το σενάριο θέλει μεταλλαγμένους τεράστιους αρουραίους , αλλά δεν υπάρχει σάλιο; Βάζεις κάτι προβιές πάνω σε σκύλους και έτοιμοι !

MV5BMDI5MzU0ODktZTIzNS00NWFkLWIzZGItYzFjYjQ3YWMwMzQ4XkEyXkFqcGdeQXVyNDU4MDA0NTM@._V1_.jpg


MV5BMTNlMmFhZTctZWE3NS00ZjU1LTliMTYtNjE1YjRiOTYzYzNkXkEyXkFqcGdeQXVyNDU4MDA0NTM@._V1_.jpg
 
Έτσι είναι με τις μεταλλάξεις. Τα αποτελέσματα είναι απρόβλεπτα και σε κάνουν αγνώριστο. Κάτι σαν μπότοξ δηλαδή.
 
Μα ναι...ειναι η Batwoman!
Aπό το τατουάζ στο στηθος την γνωρισα!

Και ο μαυροφορεμένος μασκοφορος στην πρωτη εικονα ειναι ο Ζορρό;
 
πόσα βολτ είχε η πρίζα που έπιασε; χωρίς πλάκα μου θυμίζει περισσότερο τη Γερμανίδα τραγουδίστρια Nina Hagen γνωστή για τα έξαλλα χτενίσματα της και το έξαλλο μέικ απ της .
 
Τελευταία επεξεργασία:
Monster A-Go Go (1965) Για να χώρεσε αστροναύτης σε αυτή την κάψουλα, θα πρέπει να ήταν ηλικίας τριών χρονών...

monster-a-go-go-1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ νομίζω ήταν απλώς ένα πακέτο με διαστημικό δωράκι και το "United States" που έγραφε απ' έξω ήταν η διεύθυνση του παραλήπτη. Άμα είσαι από μερικά έτη φωτός μακρυά η USA μοιάζει μια σταλιά οπότε νόμιζαν ότι αρκεί αυτό. Όπως μου είπε προ αμνημονεύτων ετών μια μακρυνή γνωστή, "Στη Νέα Υόρκη ζεις? Έχω ένα ξάδερφο στο Buffalo, Τάδε Ταδόπουλος, μήπως τον ξέρεις?"
 
Rio καλή χρονιά, έκανα καινουργιο συκώτι απ τα γέλια αφού είδα μαζεμένα ποστς των τελευταιων δύο εβδομάδων καθώς από τότε είχα να μπω στο συγκεκριμένο θρεντ.
 
Rio καλή χρονιά, έκανα καινουργιο συκώτι απ τα γέλια αφού είδα μαζεμένα ποστς των τελευταιων δύο εβδομάδων καθώς από τότε είχα να μπω στο συγκεκριμένο θρεντ.
Να΄ σαι καλά Laura ! Επίσης, καλή χρονιά.
 
Πίσω
Μπλουζα