Καίτη Γαρμπή

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.377
and1 είπε:
Makisime μας έκαψες :burn:
Οντως......:burn:

Καλοριζικοι Γερασιμε! :thumbup:

Αλλα γενναται το εξης ερωτηματα....Που τους βρηκε????!!!!:what:

Υποτιθεται,οτι οι δισκογραφικες βγαζουν ενα και το απονεμουν στον/στην καλλιτεχνη μετα απο επιτυχημενη πορεια του δισκου,

που αυτο μεταφραζεται σε πωλησεις!!! Και υποτιθεται οτι ο/η καλλιτεχνης τα εχει σε καποιο τοιχο κρεμασμενα για ενθυμιο!!!

Sorry για την απορια....αλλα οπως καταλαβατε ειναι ευλογη!!!!! #)

and1

RetroAdept
Αντιδράσεις
101
Όχι απαραίτητα Σταυρή. Χρυσό ή πλατινένιο δίσκο θα δώσουν σίγουρα κ στους συντελεστές του δίσκου. Στιχουργοί, μουσικοί, παραγωγός , κάποιοι άνθρωποι της εταιρίας κ γενικότερα σε όσους δούλεψαν για τον εκάστοτε δίσκο που βραβεύεται. Νομίζω πως κάπως έτσι πάει το πράμα.

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.377
Ευχαριστω για την απαντηση Αντρικο! :thumbup:

makisimos

RetroMasteR
Αντιδράσεις
72
Όντως παιδιά, ετσι ειναι... Ειναι απο απονομή σε κάποιο στελεχος της εταιρίας ... ;) Προφανως πετάχτηκαν...και ο καλός θεούλης μου τους έστειλε δωράκι.., Ένα..."Δώρο Θεού" χεχεχεχε :p

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Αντιδράσεις
9.438
Φρικτό!!! Να σου κάνουν την τιμή να σου απονείμουν χρυσό δίσκο και κάποιος από τους συντελεστές να τον πετάξει!!! Πολύ ξεφτίλα το βρίσκω. Μπράβο που τους βρήκες εσύ τουλάχιστον για να μην καταλήξουν σε καμιά χωματερή , κρίμα...

DINO

Expert
Αντιδράσεις
698
Εντυπωσιακό!!!! Μένω άναυδος!!!!

Από τα πράγματα που δεν περιμένεις ποτέ οτι θα βρεθούν στην κατοχή σου!!!

Καλορίζικοι οι δίσκοι...

Πήγαν σε καλά χέρια τουλάχιστον! :)

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
903
Καλορίζικοι Μάκη. Απλά καταπληκτικά κομμάτια.

El_Greco_Fanatic

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
15
WOW αυτό και αν είναι φοβερή ανακάλυψη :armed: :armed: καλορίζικοι Μάκη και μπράβο στον Πάνο :thumbup: :thumbup:

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
175
Καίτη Γαρμπή - Σβήσε με

[video=youtube;e-EBVgY_TU4]

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
175
Χρυσός Τριπλός σε κασέτα.Περιέχει την επιτυχία της Καίτης Πες το μ'ένα φιλί.Οι photos είναι από το ebay,τις ανέβασα επειδή σπάνια βρίσκει κάποιος κασέτες στο ebay.

$_57.jpg

$_57 (1).jpg

$_57 (2).jpg

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.487
του φεγγαριου αναπνοες

LadyNaty

RetroActive
Αντιδράσεις
160
Γενικά δεν είμαι φαν αυτών των τραγουδιών, όμως μ' αρέσουν τουλάχιστον πέντε: τα δύο είναι του Φοίβου (Τασσόπουλου, να εξηγούμεθα), το ένα είναι του Φοίβου Δεληβοριά και τα άλλα δύο είναι μια επανεκτέλεση και φυσικά η συμμετοχή της στη Γιουροβίζιον του 93. Έχουμε και λέμε:

1) Ναι, υπάρχω εγώ:

SurvivalHorror

RetroActive
Αντιδράσεις
63
Ανήκω σε αυτούς που η συγκεκριμένη τραγουδίστρια δεν μου έκανε ποτέ αυτό το "κάτι''(που τραγούδησε και αργότερα :p ) Δεν έχω να πω κάτι αρνητικό ή θετικό,απλά ότι ήταν μία ιδιαίτερη παρουσία που καταλαβαίνω ότι σε κάποιους μπορεί να αρέσει,ενώ σε άλλους όχι.΄΄Εχει γράψει τη δική της ιστορία όλα αυτά τα χρόνια φυσικά στο ελληνικό τραγούδι.

LadyNaty

RetroActive
Αντιδράσεις
160

1@Survival Horror[/USER]: και εγώ στην ίδια ακριβώς κατηγορία είμαι, μάλιστα η μουσική που άκουγα και ακούω είναι πολύ διαφορετική από το είδος που υπηρετεί η Καιτούλα, παρ'όλα αυτά, τα πέντε τραγούδια που πόσταρα μ' αρέσουν και τα ακούω ευχάριστα. Πάντως, όντως έχει γράψει ιστορία στο ελληνικό τραγούδι.

Μπλουζα