Καλλιτεχνικές φωτογραφίες Ελλήνων Τραγουδιστών

Το ντυσιμο της Αλεξιου αποτελει βαρυτατο πληγμα για την αισθητικη μου, αλλα κλεινω τα ματια, παω στο 1959 και συνερχομαι:

1657827800687.jpeg
 
Το ντυσιμο της Αλεξιου αποτελει βαρυτατο πληγμα για την αισθητικη μου, αλλα κλεινω τα ματια, παω στο 1959 και συνερχομαι:

Προβολή συνημμένου 245619
Πάρε και παραδοσιακή φορεσιά της Ολύμπου Καρπάθου να στρώσεις :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
Συνδύασέ το και με σεμεδάκια Καρπάθου να δέσει το γλυκό...:gun::gun::gun::gun:
1657828313338.png
 
Γιατι με μισεις τοσο; :D
Δε νομίζω, απλά θέλω να σε κουρδίζω για να βλέπω αντιδράσεις. Παρεπιπτόντως το φόρεμα της Χαρούλας με το κεντητό σχέδιο στο στήθος φέρνει ολίγον τι σε τραπεζομάντηλο...
 
Παρεπιπτόντως το φόρεμα της Χαρούλας με το κεντητό σχέδιο στο στήθος φέρνει ολίγον τι σε τραπεζομάντηλο...
Αυτο απο μονο του ειναι αρκετο για να καταλαβεις για ποση κακογουστια μιλαμε.
Νομιζω μαλιστα πως υστερα απο ολα αυτα, αν τωρα δω ξαφνικα μπροστα μου σεμεδακι, θα λιποθυμησω. :D
 
Αυτο απο μονο του ειναι αρκετο για να καταλαβεις για ποση κακογουστια μιλαμε.
Νομιζω μαλιστα πως υστερα απο ολα αυτα, αν τωρα δω ξαφνικα μπροστα μου σεμεδακι, θα λιποθυμησω. :D
Πάρε σεμεδάκι σε τσιμέντο...
 
Αυτο που με τρελαινει ειναι που δινουν και οδηγιες για την εκτελεση της κατασκευης. Δηλαδη θεωρουν πως υπαρχει και δευτερος ανθρωπος στον κοσμο που θα εκανε το ιδιο! :D
 
Αυτο που με τρελαινει ειναι που δινουν και οδηγιες για την εκτελεση της κατασκευης. Δηλαδη θεωρουν πως υπαρχει και δευτερος ανθρωπος στον κοσμο που θα εκανε το ιδιο! :D
Πρόκειται για μία ενδιαφέρουσα εναλλακτική λύση....
 
Πίσω
Μπλουζα