Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Άμα λέω γω ότι η παπιόφατσα είναι παλιό χούι...
 
Αυτό υποτίθεται είναι σαρκώδη αισθησιακά χείλη. Κάθε ομοιότητα με πάπιες είναι απλώς συμπτωματική.
 
Aυτη την τελευταια φουρνια πρεπει να τη δει οπωσδηποτε ο @ARETARA λογω Λιλης! :)
 
Κι έσπαγα τόσο καιρό το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιον μου θύμιζε ο νεαρός ηθοποιός που έπαιζε στο τελευταίο σημείωμα.. το Ζαβαρδινο μου θύμιζε:)
 
Μιλάμε τι στήσιμο! Τι πόζες!
Ο Ρίζος είναι σαν να κάνει "ΤΖΑ!" Ο Λογοθέτης σαν ένα κακοχτενισμένο παιδί που το πιάσανε να κάνει αταξία και το χαϊδολογούν και ο Βαλαβανίδης είναι σαν να του κάνουν το βασανιστήρι του γαργαλήματος.
Οι κυρίες πιο νορμάλ. Αν και το μαλλί της Αθανασίου είναι αίσχος.
Η Γερασιμίδου εδώ φαίνεται συμπαθέστατη αλλά οι ταινίες της μου προκαλούσαν αφόρητη ετεροντροπή.
 
Μα είναι ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΕΣ φωτογραφίες, οπότε εξηγούνται οι περίεργες πόζες (παλιότερα είχα σχολιάσει που μια περίοδο όλοι κοιτούσαν με εκστατικό βλέμα είτε μια γωνία του ταβανιού είτε του πατώματος και με αποπήραν).
 
Την Ποπη Μονταναρη γιατι δεν την αναφερουν καθολου; Δηλαδη η Αριστεα Βεανου απο διπλα ειναι πιο διασημη;
Στο κατω - κατω η Ποπη εκανε και τη γραμματεα του Μουστακα στο Ενας νομοταγης πολιτης και φοραγε και αρωμα Δικη σου για παντα.
 
Ναι, κυρια Μελιντα μου, πολυ ωραιο το σετακι. Με γεια! Ποσο το πηρατε αν επιτρεπετε;
 
Δε θυμομουν πως η Βικυ Παππα εχει τετοιες ματαρες.
Το υφος του Γαρδελη ολα τα λεφτα. Ζεν πρεμιε να σου πετυχει ομως!
Ο Αρτεμης Ματσας αρχιγκεσταπιτης απο κουνια. Η το' χεις η δεν το' χεις. :D
 
Ζεν πρεμιέ με κριθαράκι στο ένα μάτι? Ή το έχει μισόκλειστο γιατί (νομίζει ότι) τον κάνει ζενπρεμιέστερο?
 
Ο Βούρος τραβούσε τα κουλά υφάσματα τελικά. Σε πουκάμισα, σε καναπέδες...
 
Πίσω
Μπλουζα