Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Νομίζω είναι από τα ωραιότερα θέματα που έχουν ανοιχτεί στο φόρουμ. Σαν άλμπουμ από τα παλιά!
 
Ο Κωνσταντάρας στα νιάτα του ήταν ΠΟΛΥ γλυκερός. Δεν μ'αρέσει καθόλου. Μπορεί να φταίει το στιλ της εποχής αλλά με αναγουλιάζει τόση γλυκεράδα.
 
Είμαι νέα στο φόρουμ. Θα ήθελα να πάρω μέρος στη συζήτηση. Πολλές από τις φωτογραφίες που έχουν παρουσιαστεί εδώ είναι πολύ καλές. Για όσες δεν είναι, είναι λάθος του φωτογράφου. Είχα τη τύχη να με φωτογραφήσουν καλοί επαγγελματίες φωτογράφοι, αλλά και κάποιοι που ήταν στο καλλιτεχνικό χώρο αλλά δεν ήταν επαγγελματίες στη τέχνη της φωτογραφίας. Μια από τις αγαπημένες μου είναι αυτή του Δανού Pari website pics 7960.jpg φωτογράφου Ib Henrinksen το 1962.

Δεύτερη απόπειρα με μια φωτογραφία του 1962 από τον Χατζηπάρα. Μια τελείως διαφορετική φωτογραφία.Pari website pics 8030.jpg
 
Αυτή η φώτο έπρεπε να μπει 28η Οκτωβρίου... τέτοια μέρα χωρίς λίγο Πρεκα δεν γίνεται! :fafoutis:
 
Αυτή η φώτο έπρεπε να μπει 28η Οκτωβρίου... τέτοια μέρα χωρίς λίγο Πρεκα δεν γίνεται! :fafoutis:
Αχ, ναι, μωρε! Ειχαμε και 28η Οκτωβριου! Τι ειπαμε οτι γιορταζαμε εκεινη τη μερα;
Δεν πειραζει ομως. Ευτυχως υπαρχει το Halloween!
 
Αχ, ναι, μωρε! Ειχαμε και 28η Οκτωβριου! Τι ειπαμε οτι γιορταζαμε εκεινη τη μερα;
Δεν πειραζει ομως. Ευτυχως υπαρχει το Halloween!
Γελάω μεν αλλά για κλάματα είναι ...
 
Πίσω
Μπλουζα