Καλλιτεχνικές φωτογραφίες ηθοποιών

Χαμογέλα λίγο βρε κορίτσι μου. Πέσαν τα καράβια σου έξω κι έχεις αυτό το τεθλιμμένο ύφος?
 
Λίγο πεσμένη τη βλέπω...
 
Στο ηθικό της φυσικά. Σε τι άλλο θα μπορούσα να αναφέρομαι?
 
E, δεν υπάρχει κάτι να συγκρατήσει το ηθικό της...
 
Σημειώνω ότι ελληνική γλώσσα δεν μου επέτρεψε να κάνω έκθλιψη στο "ο" και να γράψω πιο πάνω "Στ' ηθικό της φυσικά". Ή είσαι γλωσσαμύντωρ ή δεν είσαι.
 
Αν με "manga" εννοείς τα γιαπωνέζικα καρτούν (δεν πολυμιλάω τη σύγχρονη ελληνική διάλεκτο) δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω. Όχι μόνο το μάτι. Η υπερφωτισμένη φωτογραφία έχει εξαφανίσει πολλές σκιές που δημιουργούν εντύπωση αναγλύφου σε μια διδιάστατη φωτογραφία. Δεν έχει μάγουλα, δεν έχει μύτη (μόνο ρουθούνια), κι έχει πλάτη πλακέ. Σαν σκίτσο και μάλιστα απλoϊκό. Πολύ περισσότερη εντύπωση βάθους και μύτης (και τι μύτης!) βλέπουμε εδώ, ας είναι σκίτσο
1605884008745.png
 
Με το που βλέπω τη φωτό του Παπαγιαννόπουλου, σαν να ακούω τη φωνή του: "τι έγινε ρε παιδιά; Γιατί κρατιέστε;"
 
Με το που βλέπω τη φωτό του Παπαγιαννόπουλου, σαν να ακούω τη φωνή του: "τι έγινε ρε παιδιά; Γιατί κρατιέστε;"

SecondhandShallowDevilfish-size_restricted.gif


Αξέχαστος! Εμενα αυτη η σκηνή μου έρχεται στο μυαλό... Σαν να τον ακούω στην ταινία.... :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα