Καλοκαιρινος Διαγωνισμός - Μάντεψε το παιχνίδι!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Χουανίτα, να σου στείλω σκονάκι για να τους κάνουμε όλους σκόνη; :D
 
Ωραίος διαγωνισμός!! Βρήκα γύρω στις 12. Ποιο είναι το email του retromaniax όμως για να στείλω;;
 
Μπράβο παιδιά για τον διαγωνισμό! Έχουν πλάκα τέτοια event!

θα συμμετέχω αυτή την φορά αφού έχω βρει πολλά...παραπάνω από τα μισά! Απλά Θέλω να βρω και άλλα!!! :)

Υ.Γ. Πειράζει που θα σβήσω τις δισκέτες του ατάρι μετά για να γράψω κάτι άλλο χρησιμότερο; :p

(Φυσικά δεν θα το έκανα ποτέ...ευκαιρία να έπαιρνα και στ θα ήταν)

@wally: να το στείλουμε μέσω της συγκεκριμένης φόρμας φίλε μου;
 
Μάλλον έτσι ζητάμε το e-mail... ;)
 
Έκανα την προσπάθεια μου. Καλή επιτυχία σε όλους και καλό καλοκαίρι!!!
 
Να'στε καλά βρε παίδες... :)

Εγώ θα περιμένω να κοιμηθεί ο μικρός το μεσημέρι και να βγάλω την PIXELοUSERo συλλογή μπας και βρώ αυτά που μου λείπουν...
 
Το έστειλα και εγώ( νομίζω...)!!!!

Να είμαστε όλοι καλά και να περάσουμε καλό καλοκαίρι! :)
 
Διευκρινιστικά να επαναλάβουμε ότι το mail είναι το:

retromaniax windowslive.com

Αν τώρα χρησιμοποιήσετε το (ιδιαίτερα βολικό !!) link που έδωσε παραπάνω ο φίλτατος Wally, το αποτέλεσμα είναι ακριβώς το ίδιο, μιά και το μήνυμά σας θα σταλθεί στην ίδια ακριβώς διεύθυνση. :)

spyros_s είπε:
Υ.Γ. Πειράζει που θα σβήσω τις δισκέτες του ατάρι μετά για να γράψω κάτι άλλο χρησιμότερο; :p

(Φυσικά δεν θα το έκανα ποτέ...ευκαιρία να έπαιρνα και στ θα ήταν)
Χαρ χαρ χαρ !! :diablotin:

Εγώ νίπτω τας χείρας μου, αλλά έχω την εντύπωση πως ο Dino θα καταφύγει στην Διεθνή Προστασία... Atariκών Δικαιωμάτων !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Μπα... Βάρεσε διάλυση και αυτή!!!! :D

Κ-Α-Η-Κ-Α!!! Από όλες τις απόψεις!

Η ζέστη είναι τρομερή και εγώ ξεφυλλίζω στοίβες από περιοδικά σαν παλαβός, μπας και βρω κανένα screen-shot....

Δεν έχω βρει κανά 9άρι.... Το ξέρω οτι είναι πολλά, αλλά τα περισσότερα πρέπει να είναι Amiga-exclusives.... :p
 
Ναί, υπάρχουν amiga "exclusives" (με την έννοια του "amiga only", αλλά και την έννοια του ότι "δεν κυκλοφόρησαν στον ST").

Bέβαια υπάρχουν "exclusives" και απο την μεριά του ST. ;)

Dino είπε:
Η ζέστη είναι τρομερή και εγώ ξεφυλλίζω στοίβες από περιοδικά σαν παλαβός (...)
Μουαχαχά !! :D

Koίτα, αφού έτσι κι αλλιώς όλοι όσοι κουβαλάμε την ρετρο-τρέλλα ξεφυλλίζουμε απο καιρού εις καιρόν τα Pixel μας, τώρα βρέθηκε και μία παραπάνω αφορμή !!
 
Ούτε εγώ τα βρήκα όλα...άφησα 7-8!

Θα μπορούσα να τα πάω καλύτερα αλλά θα έχανε την πλάκα του ο διαγωνισμός για μένα αν τα έψαχνα για ώρες μέσα στην πιξελοσυλλογή! Μόλις μάλιστα τελειώσει ο διαγωνισμός θα ήθελα λεπτομέρειες για μερικά παιχνιδάκια που μου έκαναν εντύπωση από τους δημιουργούς του διαγωνισμού!...
 
Bεβαίως !!

Mόλις ολοκληρωθεί το event, στην διάθεσή σου... :)
 
billy είπε:
Ναί, υπάρχουν amiga "exclusives" (με την έννοια του "amiga only", αλλά και την έννοια του ότι "δεν κυκλοφόρησαν στον ST").
Bέβαια υπάρχουν "exclusives" και απο την μεριά του ST. ;)
Μια χαρά είναι οι επιλογές των παιχνιδιών billy μου! :)

Ανέφερα ποιά δε μπόρεσα να βρω κυρίως...

Έκτός από τα Amiga exclusives, δε βρήκα και κάποια 8-bit!!! :D

Ένώ τα shots μου λένε κάτι, δε μπορώ να θυμηθώ!

Πάει σκουριάσαμε κύριοι...
 
Μου κανει εντυπωση η σχετικα μικρη μεχρι στιγμης συμμετοχη. Ειναι κατα βαση ευκολος διαγωνισμος.
 
DINO είπε:
Αν δεν τα βρώ όλα, δε στέλνω απάντηση!!! :D
Καλύτερα να μασάω παρά να μιλάω... :(

Οι απαντήσεις εστάλησαν, μόνο που ξέχασα να γράψω το nick... :banghead:

Πιστεύω θα το καταλάβετε από το όνομα του e-mail μου... #)
 
Wally είπε:
Μου κανει εντυπωση η σχετικα μικρη μεχρι στιγμης συμμετοχη. Ειναι κατα βαση ευκολος διαγωνισμος.

Ποτέ δεν ξέρεις ποια screenshots θα βρεις μια μέρα πριν τη λήξη του διαγωνισμού ;)
 
Ναί, έτσι πιστεύω και εγώ...

Ενα σχετικά μεγάλο μέρος των email θα έρθει λίγο πριν την λήξη του διαγωνισμού. (θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση, όπως είπαμε).

Αν βέβαια σχεδιάζετε να φύγετε για διακοπές τις προσεχείς ημέρες, μην ξεχάσετε να στείλετε email πριν "την κάνετε" !! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο billy για το σχεδιασμό του διαγωνισμού και wally για την υλοποίηση. Εύχομαι ο νικητής να ευχαριστηθεί τα παιχνίδια και το τεύχος του PIXEL όσο εγώ όταν τα είχα πρώτο-αποκτήσει. Καλή επιτυχία.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα