Καλωσόρισμα!

To forum σήμερα χτύπησε 100 μέλη!!!!!!

Άντε να τα χιλιάσουμε!!!!!!!!!!!!!
 
Βεβαίως..βεβαίως (αν και το 1000άρι είναι μικρό όριο τώρα που πήραμε φόρα ;) )
 
Θα χαρώ αν φτάσουμε τους 500 ΕΝΕΡΓΟΥΣ παρά 10000 leechers :D

Συγχαρητήρια για τους πρώτους 100 !!!!
 
Βεβαίως!!!!

Φίλε ΑΕΟΝ, να υποθέσω ότι όλα καλά με τη σύνδεσή σου!!!!!!
 
Καλημέρα σε όλους τους συνάδελφους νοσταλγικούς,

με λένε Δημήτρη, γεννηθείς το 1975 και όπως και εσείς, με μεγάλη αγάπη στα χρόνια που μεγαλώσαμε...

Αισθάνθηκα μια πλημμύρα συναισθήματων όταν κατά τύχη ανακάλυψα τη σελίδα αυτή, αισθάνθηκ καταρχήν ότι δεν είμαι μόνος...

Συγχαρητήρια σε όλους τους δημιουργούς και συντελεστές.

Όσο για τα αγαπημένα μου ;

Ο κήπος με τα αγάλματα, Σπορτ Μπίλλυ, Ο παραμυθάς, Μια φορά και ένα καιρό ήταν ο άνθρωπος, Το μυστήριο του χρυσού πιθήκου, και αρκετά άλλα...

πάμε σαν άλλοτε... :)
 
Καλώς όρισες αγαπητέ φίλε Pinco και πολλούς και θερμούς χαιρετισμούς στην λεβεντογέννα Κρήτη (αύριο θα πίνω καφεδάκι σε αυτή - θα περάσω και από τα Χανιά - πάντα περνάω. ΡΘΜΝ).

N.
 
*ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ* (ήχος από μπαλωθιές καλοσωρίσματος!)

Γειά σου φίλε Pinco. Καλώς ήρθες στα μέρη μας! Nα μας ζήσει και η Κρήτη η μεγαλόνησος! (το γράφω καθ' υποβολήν της ηρακλειοχανιώτισσας συζύγου, γιατί αλλιώς θα μου κόψει και την καλημέρα! :) ).

@pooky: Moυ κάνει κόλπα ακόμα, αλλά τουλάχιστον είμαι online
 
Ενα θερμό καλωσόρισμα και από μένα...

Σε μια εβδομάδα θα είμαι στα μέρη σου φίλε μου.

Εύχομαι να περάσεις καλά εδώ και να σε βλέπουμε συχνά.
 
Καλως ορισες Pinco.Η σελιδα αυτη ειναι αποκαλυψη.Και εγω οταν πρωτοηρθα εδω δεν πιστευα στα ματια μου.Keep it retro
 
Καλώς ήλθες φίλε pinco. Σε καλωσορίζω κι εγώ με τη σειρά μου και χαιρετισμούς ,τυχεράκια, στα πανέμορφα Χανιά. Σε καλωσορίζω και για λογαριασμό ενός άλλου μέλους που αν ήταν παρών θα σου έλεγε...

Εδώ θα μείνεις..!!!!!!!!!!
 
Γεια σας!

Γειά σας κι απο μένα

νέο μέλος στην παρέα και πολύ συγκινημένο επίσης που βόλταρα στα νιάτα μου έστω και εικονικά. Καμιά φορά νομίζω οτι η γενιά μας ειναι η μικρότερη σε αριθμό μελών αλλα τελικά δεν είναι έτσι!

Να'στε καλα και να προσέχετε το διαμάντι σας απο τον γενικότερο "βούρκο" του internet.

:D
 
Καλοσώρισες Ardruinna. Nα είσαι σίγουρη ότι είμαστε πάρα πολλοί. Ο χαμός προσέλευσης νέων μελών διαρκώς πρέπει από μόνος του να σου λέει πολλά.
 
Καλώς την και ας άργησε...j/k

Εύχομαι να περάσεις καλά μαζί μας και να σε βλέπουμε συχνά
 
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια πίσω στο χρόνο. Αυτό που οι άλλοι θα ψάχνουν αιωνίως εμείς το έχουμε ήδη βρει! Μείνε να το μοιραστείς μαζί μας!
 
Παρεπιπτόντως είμαι και ολοκαινούρια στον θεσμό των torrents!Κατι καταλαβα κατι ψιλοκατεβάζω (νομίζω) αλλα είμαι σιγουρη οτι τα σαινια εδω πέρα θα με κανουν πρώτο hacker!

Φιλια!
 
Μολις γυρισα απο τη δουλεια παιδια,γι'αυτο και το ακαταλληλον της ωρας.Καλως ορισες Arduinna,KEEP IT RETRO
 
Καλησπερα σε ολους σας ελπιζω να περνατε καλα...

Σημερα γυρισα απο το γαμηλιο μου ταξιδι απο Ιταλια μπορω να πω πως ηταν πολυ ωραια...

Ηρθα και σιγα σιγα ενω η αδεια μου συνεχιζεται θα ξαναμπω

στην ...παλια τεχνη του σκανινκ καλως σας βρηκα!!!!!
 
Βρε βρε καλώς το παιδί!!!!!

Ελπίζω να μην πήρες πολλά κιλάκια, μια και ακούστηκε ότι στην Ιταλία τις τελευταίες μέρες υπήρχε έλλειψη από μακαρονάδες και πίτσες. Χμ! Εσύ φταις για όλα!!!! :D Εσύ τα έφαγες όλα!!!! :D

Χε χε καλώς όρισες στα πάτρια εδάφη, ψάξε το φόρουμ, έχουν παιχτεί πολλά το τελευταίο καιρό.... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα