Καλωσόρισμα!

akmakas είπε:
Καλησπερα σε ολους σας ελπιζω να περνατε καλα...Σημερα γυρισα απο το γαμηλιο μου ταξιδι απο Ιταλια μπορω να πω πως ηταν πολυ ωραια...

Ηρθα και σιγα σιγα ενω η αδεια μου συνεχιζεται θα ξαναμπω

στην ...παλια τεχνη του σκανινκ καλως σας βρηκα!!!!!
Καλωσήρθες αρχηγέ !

Δε μας είπες όμως, τι σου άρεσε πιό πολύ :

Το γαμήλιο ταξίδι (σαν ιδέα) ή η Ιταλία ;;;
 
Καλοσωρίζω κι εγώ τον τυχερούλη!

Ελπίζω η πίτσα, η μακαρονάδα και ...όχι μόνο να πήγαν σύννεφο. Εγώ την κάνω για Αμοργό σήμερα το απόγευμα για κανά μπάνιο και καθαρό αέρα. Θα τα ξαναπούμε κάποια στιγμή γύρω στον 15Αύγουστο.

Καλή συνέχεια!
 
ΑΕΟΝ καλές διακοπές και καλή ξεκούραση. Να μας έρθεις ανανεωμένος και φρέσκος, για να είσαι extra cool στην επόμενη συνάντησή μας!

Καλά να περάσεις, κάνε μια βουτιά και για μένα και πιές και καμιά μπύρα στην υγεία μας (κατά προτίμηση μπύρα FIX, μια και αυτή θεωρείται retro!!!!!)
 
Καλως σας βρηκα παιδια....Να σας πω τωρα...ναι οντως τσακισα

τις μακαροναδες ειναι φανταστικες....Ειμαι μακαρονας αλλωστε χε χε!

Οι πιτσες ειναι αισχος φτωχιες και δεν πιανουν μια με τις δικιες μας!!!

Απο την στερηση του υπολογιστη αλλα και του φορουμ ..αγορασα ενα PDA

για να παρω την δοση μου χε χε!!Η γυναικα μου με λεει ναρκομανη!(Γυναικες!!!!) :D :D
 
Αν το PDA είναι PSION είσαι μέσα στο πνεύμα!
 
Χαίρετε.....

Γειά σε όλους, παρ`ότι διάβασα πως το μήνα αυτό δε θα γίνονται εγγραφές νέων μελών, αποφάσισα να πάω κόντρα στο "ρεύμα" όπως πάντα.... ;)

Maybe i should stay for a while........ or maybe i should stay forever.......
 
Καλώς ήρθες από εμένα....!!!!!!!!!!!

Stay for ever....... The best thing to do!!!!!!!
 
Γειά χαρά Alucard

Καλώς ήρθες στην παρέα μας, εύχομαι να το διασκεδάσεις όπως όλοι μας
 
Alucard είπε:
Γειά σε όλους, παρ`ότι διάβασα πως το μήνα αυτό δε θα γίνονται εγγραφές νέων μελών, αποφάσισα να πάω κόντρα στο "ρεύμα" όπως πάντα.... ;)
Maybe i should stay for a while........ or maybe i should stay forever.......

Emoclew Alucard !
 
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα. Θα τα λέμε μέσα από τα topics του forum.

Έχουμε αρκετά να πούμε εξάλλου... ;)
 
......και πολλά να θυμηθούμε!!!!!!!!!
 
Αφού βρήκες φίλε Alucard την "πόρτα" ανοιχτή, καλά έκανες και μπήκες.

Καλώς όρισες... τί να σε τρατάρουμε ;) .
 
Εντελώς τυχαία βρήκα το δρόμο για το forum (πως λέμε είδα ένα φως και μπήκα) . Πολύ συγκίνηση, αναμνησεις και επιστροφή στο χρόνο. Μου θυμίσατε πράγματα τα οποία είχα σχεδόν ξεχάσει. Θα προσπαθήσω να κάνω το ίδιο για σας. Καλώς σας βρήκα !!!!

Έκανα ήδη το πρώτο post μου αναφορικά με τη σειρά "Ο συμβολαιογράφος" στο αντίστοιχο thread.
 
Welcome to the other side! Χαίρομαι που βρήκες το δρόμο για το παρελθόν.....

Μείνε εδώ. Είναι ωραία. The past salutes you!

.......και μην ανησυχείς! Κάπως τυχαία βρήκαμε κι εμείς το δρόμο μας για εδώ!!!!
 
Αβε!!!! στον πειρατη Alucard και Zigimer καλως ηρθατε!!!
 
Καλοσωρίζω κι εγώ τα νέα παιδιά στο φόρουμ μας. Καλή διαμονή και καλές δημοσιεύσεις!
 
Πίσω
Μπλουζα