Καλωσόρισμα!

Καλωσήρθες κι εσύ tsr250. Καλές δημοσιεύσεις....
 
Καλώς την Tsr250 ! :icon_biggrin:
 
keeper7k είπε:
BTW κάποιος θα ζητήσει πνευματικά δικαιώματα για το avatar :D :D:D
Σε αντίθεση με τις κακές γλώσσες, καλωσορίζω την tsr250 αφού πρώτα τη συγχαρώ για την εξαιρετική επιλογή του avatar της. :thumbup:

Προς ενίσχυση του fan club της candy white, αλλάζω την εικόνα μου αφού η προηγούμενη απ' ότι βλέπω δεν μας έκανε την τιμή να εμφανιστεί.Φυσικά να καλωσορίσουμε και τα υπόλοιπα καινούργια μέλη που ολοένα και αυξάνονται και από τα οποία εύχομαι να έχουμε πάντα ενδιαφέρουσες συμμετοχές...:wavey:
 
:vbwave: Χάρηκα πολύ για το καλωσόρισμα.

 


Χε,ειμαι πολυ γνωστη φαίνεται!! :goit:


 


Είμαι η Αλεξάνδρα,φαν την Καντυ-καντυ βεβαίως- βεβαιως!!


 


Το tsr ,ειναι ενα ψευδώνυμο που μου βγάλανε στην δουλεία από τα αρχικά σύμφωνα του επωνυματος μου.:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


 


Και πάλι τα θερμά συγχαρητήρια μου!!
:clap:

Σε ολα τα φόρουμ εικόνες της CANDY εχω πειράζει?:user:
 
candy είπε:
Σε αντίθεση με τις κακές γλώσσες
Εγώ φταίω που φροντίζω για τα πνευματικά σας δικαιώματα.

Αλλα κι αυτά open source τα κάνατε μου φαίνεται :biglaugh: :biglaugh:

(Πάει το χάλασαν το forum οι Linkxάκηδες - EULA rules :p :p :p )
 
tsr250

μολις τωρα ανεβηκαν σε rapidshare 43 επεισοδεια kanty....ειναι με αγγλικο ηχο

εαν τα θελεις...στειλε μυνημα
 
keeper7k είπε:
Εγώ φταίω που φροντίζω για τα πνευματικά σας δικαιώματα.Αλλα κι αυτά open source τα κάνατε μου φαίνεται :biglaugh: :biglaugh:

(Πάει το χάλασαν το forum οι Linkxάκηδες - EULA rules :p :p :p )
Νομίζω πως είμαι τυπικά κατοχυρωμένη dear keeper7k. :D

Σας ευχαριστούμε πάρα ταύτα για την νομική εκπροσώπηση, τι οφείλουμε; :p :p
 
tsr welcome aboard the pouro club!!!!!

Καλά ταξίδια με τη χρονομηχανή μας.
 
Νομίζω πως είμαι τυπικά κατοχυρωμένη dear keeper7k. :D Σας ευχαριστούμε πάρα ταύτα για την νομική εκπροσώπηση, τι οφείλουμε; :p :p
Αυτο ειναι ατακα :diablotin:
 
Hello και απο εμένα.

Κάποιοι απο εδω πέρα με γνωρίζουν ήδη απο το mame.gr (μπορεί και απο το Insomnia, έχω πετύχει κάποια ονόματα εδώ πέρα)

Να σας πω την αλήθεια, τα πιο πολλά πράγματα για τα οποία μιλάτε δεν τα γνωρίζω (είμαι μόλις 22, παίζει να είμαι και ο μικρότερος εδώ πέρα!), αλλά έχω γνώση απο μεγαλύτερα ξαδέρφια, συγγενείς κλπ.

Οπότε μπορεί να δείτε πολλές ερωτήσεις που μπορεί να σας φανούν χαζές, μιας και λόγο της ηλικίας δεν τα έχω ζήσει απο πρώτο χέρι.

Κάποια πράγματα όμως όπως το pixel, την ΕΡΤ του 80 και το computer show τα έχω προλάβει και τα θυμάμαι (κάποια πολύ καλά, και κάποια όχι και τόσο καλά).
 
Καλώς ήρθες theoritikos,

Ας γνωρίσεις κι από εδώ κάποια άλλα χρόνια που δεν πρόλαβες πριν ... ;)
 
Καλώς ήρθες και απο 'μένα!Enjoy ur stay:)
 
Theoritikos εμείς τα έχουμε πει και από κοντά! Είσαι σε καλό δρόμο φιλάρα. Καλωσήρθες. Όσο για την ηλικία σημασία έχει πάντα το πόσο αισθάνεσαι. Ευλογημένοι όσοι παρέμειναν παιδιά. Δεν έχασαν ποτέ τη μαγεία που τους προστατεύει από τα άσχημα του κόσμου αυτού.
 
theoritikos είπε:
Οπότε μπορεί να δείτε πολλές ερωτήσεις που μπορεί να σας φανούν χαζές, μιας και λόγο της ηλικίας δεν τα έχω ζήσει απο πρώτο χέρι.

Κάποια πράγματα όμως όπως το pixel, την ΕΡΤ του 80 και το computer show τα έχω προλάβει και τα θυμάμαι (κάποια πολύ καλά, και κάποια όχι και τόσο καλά).
Καλώς ήρθες στο φόρουμ φίλε και καλή διαμονή.Μακάρι όλα τα νέα παιδιά να είναι σαν και εσένα.Το παραπάνω πόστ που έγραψες δίχνει πόσο ώριμα σκεύτεσαι. :thumbup:
 
Καλωσήρθες και από εμένα, theoritike !
 
Theoritikos καλωσήλθες!
 
..και μεις τα χουμε πει απο κοντα και καλως ηρθες και εδω φιλε :)
 
Πίσω
Μπλουζα