Καλωσόρισμα!

Καλως όρισες Ιωάννη στην παρέα!
 
Καλη διαμονη και συναρπαστικές εμπειρίες Ιωάννη στην παρέα των αναμνήσεων αλλά και των συναντήσεων. Ελπίζω να δούμε συν τω χρονω και άλλα συλλεκτικά ενδιαφέροντά σου.
 
Γεια σας και από εμένα σας διαβάζω αρκετά χρόνια αλλα προσφάτως αποφάσισα να γραφτώ!
 
Καλώς όρισες στο φόρουμ!
 
Καλώς ήρθες αγαπητέ Leg-αδερφέ! :)

Είμαστε λίγοι και πολύτιμοι οι φίλοι των Lego εδώ, οπότε θα χαρούμε πολύ να βλέπουμε τις δημιουργίες σας!
 
Καλώς ήρθες φίλε ardohoth!

Επ ευκαιρία σας ευχαριστώ παιδιά για το καλοσώρισμα και τα παγωτά!

:p
 
Καλώς σας βρήκα ελπίζω όσον αφορά τουλάχιστον τα lego να προσηλυτίσω κόσμο στο ιερό αυτό χόμπι χαχαχα
 
Καλώς ήρθες και από μένα στην παρέα μας!
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. Σας ευχαριστούμε για τις αναμνήσεις που μας προσφέρετε.
 
Καλώς ήρθες Κατερίνα!
 
Καλώς την :)

Καιρό είχαμε να φάμε τουρτίτσα. autumn-birthday-cake-300x400.jpg

πηγή
 
Καλώς ήρθες στο παρεϊ μας.
 
Καλώς την, καλώς ήρθες στην παρέα μας!
 
Από καθαρή τύχη "έπεσα" πάνω στο retromaniax.H αλήθεια είναι οτι έψαχνα κατά διαστήματα παιδιακά μου ,ρετρό πλέον, παιχνίδια που χάθηκαν με το πέρασμα των ετών , και χαίρομαι που υπάρχει κόσμος για να μοιραστούμε την ίδια "τρέλα".

Εύχομαι σε όλους τους συμφορουμίτες εδώ να είναι καλά για να μεταδώσουμε κάποιες γνώσεις στα παιδιά μας.

Καλός σας βρήκα λοιπόν , τώρα πρέπει να ψάξω το retromaniax προκειμένου να ενημερωθώ....
 
Γ. Παυλίδης είπε:
Από καθαρή τύχη "έπεσα" πάνω στο retromaniax.H αλήθεια είναι οτι έψαχνα κατά διαστήματα παιδιακά μου ,ρετρό πλέον, παιχνίδια που χάθηκαν με το πέρασμα των ετών , και χαίρομαι που υπάρχει κόσμος για να μοιραστούμε την ίδια "τρέλα".
Εύχομαι σε όλους τους συμφορουμίτες εδώ να είναι καλά για να μεταδώσουμε κάποιες γνώσεις στα παιδιά μας.

Καλός σας βρήκα λοιπόν , τώρα πρέπει να ψάξω το retromaniax προκειμένου να ενημερωθώ....
Πανω κατω ολοι απο την ιδια καθαρη τυχη "πεσαμε" πανω στο retromaniax.... :)

Eχει αυτο "το κατι" τελικα και μας τραβαει.... :D

Θα δεις,θα βρεις,θα θυμηθεις,θα αναπολησεις και θα συγκινηθεις με παρα πολλα εδω μεσα.... ;)

Καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας και καλο ψαξιμο!!!! :thumbup:
 
Γ. Παυλίδης είπε:
Από καθαρή τύχη "έπεσα" πάνω στο retromaniax.H αλήθεια είναι οτι έψαχνα κατά διαστήματα παιδιακά μου ,ρετρό πλέον, παιχνίδια που χάθηκαν με το πέρασμα των ετών , και χαίρομαι που υπάρχει κόσμος για να μοιραστούμε την ίδια "τρέλα".
Εύχομαι σε όλους τους συμφορουμίτες εδώ να είναι καλά για να μεταδώσουμε κάποιες γνώσεις στα παιδιά μας.

Καλός σας βρήκα λοιπόν , τώρα πρέπει να ψάξω το retromaniax προκειμένου να ενημερωθώ....
Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα μας! Ελπίζω να φέρεις μαζί με τις αναμνήσεις σου και τα παιχνιδάκια σου να παίξουμε!!! :beer:
 
Kαλώς ήρθες και από εμένα... :)
 
Πίσω
Μπλουζα