Καλωσόρισμα!

Καλησπέρα σε όλους.Επειδή πιστεύω ότι η αρχή είναι το ήμισυ του παντός έτσι και εγώ τόλμησα επιτέλους να γίνω μέλος στην παρέα σας.Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλή αρχή. :)
 
welcome bibi!

καλη διαμονη :D
 
Καλωςήλθες bi-bi! :)
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας bibi...Καλή διαμονή! :)
 
Γεια σου bi-bi!!! ωραίο Avatar!!! :thumbup:
 
Καλώς την στρουμφίτα στην παρέα μας!!!Έλα να στρουμφίσουμε μαζί bi-bi...(ενισχύεται η παρέα με τις ξανθιές :p ).
 
Καλωσηλθες bi-bi και απο μενα!
 
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Έχετε να δώσετε καμία καλή συμβουλή για το τι κάνουμε μετά από άσχημο μεθύσι;Εκτός βέβαια από το να χτυπήσω το κεφάλι μου σε κανένα τοίχο!!! :drunken:
 
Να χτυπησεις το κεφαλι σου σε κανεναν τοιχο!Η μαλλον....να πεσεις απο το μπαλκονι με το κεφαλι κατω!!!
 
(Εκτός από αυτό!) , λέει η bi-bi βρε Gyubrush!

Μη φοβάσαι bi-bi με λίγη καλή θέληση και με την παρέα μας θα νοιώσεις σίγουρα καλύτερα! :)
 
Welcome κι απο μένα.

Όσο για το μεθύσι προτείνω ανεπιφύλακτα μισό μπουκάλι ουίσκυ ακόμα. Θα σου περάσουν όλα σε 10 λεπτά :biglaugh:
 
Turrican είπε:
(Εκτός από αυτό!) , λέει η bi-bi βρε Gyubrush!Μη φοβάσαι bi-bi με λίγη καλή θέληση και με την παρέα μας θα νοιώσεις σίγουρα καλύτερα! :)

Το ξερω οτι το ειπε...Το ειδα!:biglaugh:
 
Καλημέρα παιδιά και καλή εβδομάδα!

:)

Εδώ είμαι και εγώ, στην παρέα σας, και το πρώτο μου μήνυμα ήταν μια διαμαρτυρία στον «παραμυθά» κ. Πιλάβιο (και ΣΙΑ) στο σχετικό γι αυτόν θέμα
 
Παναγιωτη καλως ηρθες μεν αν και νομιζω οτι δεν διαβασες σωστα το logo του φορουμ μας - το οποιο ειναι retromaniax και οχι antiretromaniax οπως ισως καταλαβες.
 
Επειδή οι retromaniacs αυξάνονται πλέον με φρενήρεις ρυθμούς που δυσκολεύομαι να τους παρακολουθήσω, θα ήθελα να καλωσορίσω όλα τα νέα μέλη που με την παρουσία τους τιμούν το forum.Αν είναι εύκολο να περνάτε πρώτα μια βολτίτσα από εδώ να σας γνωρίζουμε, γιατί μέσα από τα post κάπου σας χάνουμε.Welcome και πάλι...:wavey:
 
Γεια σας και απο μενα.

Για όσους ενδιαφέρονται για το αγαπημενο μου home (Newbrain) υπάρχει το παρακάτω site με πληροφορίες και εναν emulator για αυτούς που δεν έχουν το πραγματικό. :)

http://www.newbrain.info

Όποιος έχει προγράμματα ας επικοινωνήσει μαζί μου ενδιαφέρομαι να εντάξω και μια λιστα με όλα τα προγράμματα στο εν λογω site.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
φιλε μολις ειδα το site σου..ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!

Δεν ειχα ποτε Newbrain αλλα θα του ριξω μια εκτεταμενη ματια :D

Εσυ εγραψες και τον emulator?

Συγχαρητηρια
 
Ναι εγώ το έγραψα. Οποιεσδήποτε παρατηρήσεις είναι καλοδεχούμενες.

Πολλά προγράμματα έχει το Ολλανδικό site (σχετικό link στο Site.)
 
Πίσω
Μπλουζα