Καλωσόρισμα!

Καλώς ήρθες cdesp στην παρέα των retromicrogaming lovers...Καλή διαμονή...Το site σου είναι υπέροχο και νοσταλγικό μπράβο!!!
 
Να καλωσορισω κι εγω με τη σειρα μου τα νεα μελη του forum μας...!! :thumbup: :thumbup:
 
Καλωσόρισες cdesp! :user:
 
Geia sas kai apo mena! Prwta egrapsa gia ton Nils! Trelh fan tou Nils, Candy Candy, Sandybell, XMan, She-Ra, Tosodoulia, Froutopoiia, Sainh, Racoon, Windaria, Captain Harlock... Den prokeitai na stamathsw opote ta leme edw trigyrw :p Na eiste oloi kala!
 
καλωσηρθες!

καλη διαμονη :D
 
καλώς ήρθες windaria και καλά ποστ...
 
Welcome windaria και καλό κάψιμο......
 
Καλωσηρθες και απο εμενα και καλα posts!!!
 
Windaria καλως ήλθες!
 
Καλώς ήρθες και από εμένα windaria...Καλό ταξίδι στις αναμνήσεις!
 
cdesp είπε:
Γεια σας και απο μενα.Για όσους ενδιαφέρονται για το αγαπημενο μου home (Newbrain) υπάρχει το παρακάτω site με πληροφορίες και εναν emulator για αυτούς που δεν έχουν το πραγματικό. :)

http://newbrain.1111mb.com

Όποιος έχει προγράμματα ας επικοινωνήσει μαζί μου ενδιαφέρομαι να εντάξω και μια λιστα με όλα τα προγράμματα στο εν λογω site.

telamonas.stokos είπε:
*21-06-06*

Ε μεχρι να βαλει κανεναν ή να ξανα αγορασουμε...μια βολτα εδω θα μας φτιαξει τη διαθεση ;)

(Ερωτηση : Μηπως τον καλο αυτον ανθρωπο, τον Chris Despinidis θα πρεπε να τον προσκαλεσουμε εδω ?)

emulat2jg2.jpg
 
Καλώς όρισες Windaria στην παρέα μας!!!Να υποθέσω πως κάποια στιγμή θα συνεισφέρεις και εσύ στο σχεδιασμό του λογότυπου;Διακρίνω την καλλιτεχνική φλέβα μέσα σου (πω πω αμέσως στο χώσιμο η candy). :D
 
kalws sas vrhka... an mporesw kai panw apo ola prolavainw, xara mou! :)

h kokkinomalla dikia mou einai ;)
 
Εύγε Windaria!!! :clap: Είμαι σίγουρη ότι αρκετοί θα ενθουσιαστούν με τα σκίτσα σου... ;)
 
Αχ βρε Νεμο...μιλαμε για μνημη...το ειχα ξεχασει εντελως :thumbup:
 
telamonas.stokos είπε:
Αχ βρε Νεμο...μιλαμε για μνημη...το ειχα ξεχασει εντελως
Μιλάμε για την μνήμη του .....Google (άπο ένα checkάρισμα ρουτίνας πριν κάνω reply στο mame.gr) . :)
 
Πίσω
Μπλουζα