Καλωσόρισμα!

Νά'μαι κι εγώ από Θεσσαλονίκη. Πρώτη φορά είπα να μην έρθω με άδεια χέρια...

3761-tylixta-me-pita.jpg
 
Είσαι και ο πρώτος. Τσιμπάω 2 για μένα :D (πρόλαβα :p )

Καλώς ήρθες και θα τα πούμε από κοντά το Σάββατο.
 
Τρουμπος είσαι ο άνθρωπός μου στο φαί :p . Καλώς όρισες αν και δεν θα έχω την τύχη να γνωριστούμε από κοντά στην αυριανή συνάντηση ελπίζω να τα πούμε σε επόμενη. Διπλά πιτόγυρα δεν έχω φάει όσο είμαι στη Σαλόνικα :p .
 
johnny19818 είπε:
Τρουμπος είσαι ο άνθρωπός μου στο φαί :p . Καλώς όρισες αν και δεν θα έχω την τύχη να γνωριστούμε από κοντά στην αυριανή συνάντηση ελπίζω να τα πούμε σε επόμενη. Διπλά πιτόγυρα δεν έχω φάει όσο είμαι στη Σαλόνικα :p .

Τότε να το κανονίσουμε άμεσα, είμαι πολύ δυνατός στο βρώμικο...
 
Καλημέρα σε όλους! :D

Δεν ξέρω γιατί αλλά μου πήρε προφανώς 10 χρόνια για να πάρω είδηση το forum! Μπήκα πρώτη φορά χθες το βράδυ κατά τις 12 και το έκλεισα με μεγάλη δυσκολία λίγο μετά τις 3:00 το πρωί γιατί έπρεπε να ξυπνήσω στις 7:00! Το πληρώνω βέβαια σήμερα στη δουλειά αλλά χαλάλι! :sleep:

Συγχαρητήρια στους δημιουργούς και στους mods για τη πολύ καλή δουλειά που έχει γίνει! :headbangdude:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλώς τον! :) Κανονικά κερνάμε και γλυκάκι, αλλά ένεκα των περασμένων ημερών, είμαστε σε φάση δίαιτας! :)
 
:beer: Όχι άλλο γλυκό! :D Έπεσε τόσο φαγητό στις γιορτές που έχω αρχίσει να νιώθω σαν το ανθρωπάκι της Michelin! :p
 
Καλώς όρισες φίλε και με το avatar σου μας προετοιμάζεις για πολλά ποστ σχετικά με βιντεοπαιχνίδια. Καλά να περάσεις!
 
Καλησπέρα στο παρελθοντικό site. Ένα Site που το γνωρίζω εδώ και τουλαχιστον μια 5ετία, μπορεί και παραπάνω,απλά τώρ αποφάσισα να γραφτώ.

Η σελίδα μου αρέσει διότι λειτουργεί σαν χρονομηχανή και για εμας τους νεότερους είναι ενα χρήσιμο αρχείο... Εκτιμω παρα πολυ την κουλτουρα των 80's και τη γνωρίζω αρκετά καλα, κυρίως τη μουσική της. Καλώς σας βρήκα λοιπόν....
 
Κάλλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν :) . Καλώς όρισες.
 
Ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή... Δεν είχα ιδέα για το εκπληκτικό αυτό forum... Γενικά δεν τα πάω καλά με την τεχνολογία... Δε μου πολυαρέσει... Μόνο τα απολύτως απαραίτητα... Χρησιμοποιώ το ίντερνετ μόνο για να ψάξω ό,τι θέλω να βρω... Ακόμα και η επαφή μου με το Facebook ξεκίνησε έτσι... Έψαχνα κάτι... Τυχαία έπεσα πάνω σας πριν από ένα μήνα περίπου και έμεινα άναυδη... Όχι μόνο γιατί υπάρχετε δέκα χρόνια αλλά και γιατί το αρχείο σας είναι τεράστιο... Και από ό,τι καταλαβαίνω, εμπλουτίζεται συνέχεια...
 
Ευχαριστώ... Θα το πάρω σήμερα γιατί από Δευτέρα αρχίζω δίαιτα.... :)
 
TZELASO είπε:
Ευχαριστώ... Θα το πάρω σήμερα γιατί από Δευτέρα αρχίζω δίαιτα.... :)
Από Τρίτη μάλλον εννοείς διότι Καθαρά Δευτέρα και δίαιτα δεν συνάδουν :) . Καλώς όρισες!
 
Σωστά.... Πώς το ξέχασα το τριήμερο? Καλώς σας βρήκα... :)
 
TZELASO είπε:
Ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή... Δεν είχα ιδέα για το εκπληκτικό αυτό forum... Γενικά δεν τα πάω καλά με την τεχνολογία... Δε μου πολυαρέσει... Μόνο τα απολύτως απαραίτητα... Χρησιμοποιώ το ίντερνετ μόνο για να ψάξω ό,τι θέλω να βρω... Ακόμα και η επαφή μου με το Facebook ξεκίνησε έτσι... Έψαχνα κάτι... Τυχαία έπεσα πάνω σας πριν από ένα μήνα περίπου και έμεινα άναυδη... Όχι μόνο γιατί υπάρχετε δέκα χρόνια αλλά και γιατί το αρχείο σας είναι τεράστιο... Και από ό,τι καταλαβαίνω, εμπλουτίζεται συνέχεια...

Καλώς μας ήρθες!!!! :flower: :flower: :flower: Θα ανακαλύψεις διαμάντια στο φόρουμ!!!
 
Πίσω
Μπλουζα