Καμπινολογίες! [Arcade cabinets κτλ]

Φιλε DREDD καλοπαιχτη φανταστικη η καινουρια καμπινα σου.Οπως υπεροχο και το παιχνιδι που βλεπω στην οθονη :D
 
Ευχαριστω παιδια να ειστε καλα.
 
Ευχαριστω ολους τους φιλους για τα καλα τους λογια.Θελω μια βοηθεια ομως.Ποιος ειναι ο ευκολοτερος τροπος να την κανω mame καμπινα κολαω στην οθονη που ειναι Arcade κ δεν θελω να την αλλαξω οτιδιποτε βοηθεια καλοδεχουμενη ευχαριστω.

Υ.Γ.Μηπως ξερει καποιος το προγραμμα που τρεχανε τα πολυπαιχνιδια?σε μαγαζια?θυμαμε οτι μπουταριζε κατευθειαν απο το cd.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πολυ ωραιο το νεο σου αποκτημα.

εχω καμια 200αρια τετοια στην αποθηκη.μαλλον πρεπει να κανω χωρο στο σαλονι μου.... ;)
 
[edit] Sorry tsaoriginal αλλά το ποστ σου είναι εμμέσως πλην σαφώς αγγελία πώλησης. Σε παρακαλώ διάβασε τους κανονισμούς [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tsaoriginal είπε:
πολυ ωραιο το νεο σου αποκτημα.εχω καμια 200αρια τετοια στην αποθηκη.μαλλον πρεπει να κανω χωρο στο σαλονι μου.... ;)
200αρια????? βαρεσα τιλτ!!!!!!!!

DREDD είπε:
Ευχαριστω ολους τους φιλους για τα καλα τους λογια.Θελω μια βοηθεια ομως.Ποιος ειναι ο ευκολοτερος τροπος να την κανω mame καμπινα κολαω στην οθονη που ειναι Arcade κ δεν θελω να την αλλαξω οτιδιποτε βοηθεια καλοδεχουμενη ευχαριστω.
Υ.Γ.Μηπως ξερει καποιος το προγραμμα που τρεχανε τα πολυπαιχνιδια?σε μαγαζια?θυμαμε οτι μπουταριζε κατευθειαν απο το cd.
Ο ευκολοτερος τροπος να την κανεις mame καμπινα ειναι να βαλεις μια TFT. Ξερω ξερω, χανεις απο το retro αλλα.....

Εγω δεν το μετανιωσα που εβαλα TFT. Ουτε 15hz ουτε ανταπτορες ουτε τιποτα.....και δεν ξερω ποση ζωη ακομα μπορει να εχει μια τετοια οθονη....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
sigmundgr,μπορει να λεω και λιγες...... :)

DREDD είπε:
μαλλον ηθελα να γραψω 500αρια...καπου εκει ειναι το νουμερο! σκεψου 500 τμ αποθηκη,γεματη με ομορφιες!!!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ποσα στρεματα αποθηκη εχεις?Βγαλε καμια φωτο να δουμε!!
 
500 τμ ειναι.δειτε και τις φωτογραφιες να καταλαβετε.

IMGP1193.jpg

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ φωτο μπορεις να δεις εδω http://profile.imageshack.us/user/tsaoriginal/

σιγα σιγα,μην παθεις κανενα εγκεφαλικο :p

IMGP1168.jpg

IMGP1170.jpg

IMGP1176.jpg

IMGP1177.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tsaoriginal είπε:
[edit] Sorry tsaoriginal αλλά το ποστ σου είναι εμμέσως πλην σαφώς αγγελία πώλησης. Σε παρακαλώ διάβασε τους κανονισμούς [edit]
Sorry Kambia αλλά το ποστ μου ΠΡΟΦΑΝΩΣ,ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟΠΟΛΙΟ καπιου εδω μεσα και ενοχλει! Σε παρακαλώ διάβασε τους όρους τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ και μετά θα διαβάσω και εγω τους κανονισμούς που έχετε εδω μέσα!

Αντε γιατι παρα κούρασε αυτο το θέμα!

"Εμέσως πλην σαφώς" και μ*λ*κιες!!!

Επειδη εχω ενα καραβι πραγματα,που καπιοι τα ψαχνουν ΜΑΝΙΟΔΩΣ και προσπαθω να βοηθησω καπιους ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΙΩΤΟ,κρινεις και εσυ και αλλοι operators,οτι προκειται για αγγελια.

Ντροπή!! να μάθουμε να ξεχοριζουμε την ΒΟΥΡΤΣΑ απο την..... ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ!

Τις καλησπέρες μου!
 
Πάρε ένα 10ημερο BAN για να έχεις τον χρόνο να διαβάσεις και να εμπεδώσεις τους ΕΔΩ κανονισμούς.

Την επόμενη φορά θα είναι οριστικό το ΒΑΝ. Α! Και η υπογραφή σου θα αλλάξει....
 
Eμεις να δεις ποσο κουραστηκαμε, oροi τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ και μ....!!!


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παντως καλο θα ηταν,επειδη ειναι εξειδικευμενο θεμα οι καμπινες και δυσευρετο,να προωθουνταν ατομα απο εδω μεσα που ασχολουνται επαγγελματικα με το θεμα,μονο οφελος θα ειχε για τη retro ελληνικη κοινοτητα.Μεχρι στιγμης δυστυχως,μονο ενας προωθειται και εχει το μονοπωλιο που ειπε ο tsaoriginal.Αυτο εχω διαπιστωσει και εγω,χωρις ομως να θελω να θιξω κανεναν.

Βεβαια ο tsaoriginal δε χρειαζονταν καθολου να ασχημολογησει,ατοπημα,αλλα εχει και τα δικια του.
 
Προσωπικα αν θελει καποιος να κανει καλο στην ρετροκοινοτητα να βγει και να τα χαρισει το πλεονασμα του,δεν βλεπω τιποτα καλο με το να βγαινει ο καθεις και να προσδοκα στο κερδος πατωντας πανω στο retro του site.


 
Aardvark είπε:
Προσωπικα αν θελει καποιος να κανει καλο στην ρετροκοινοτητα να βγει και να τα χαρισει το πλεονασμα του,δεν βλεπω τιποτα καλο με το να βγαινει ο καθεις και να προσδοκα στο κερδος πατωντας πανω στο retro του site.
Τι δεν βλεπεις τιποτα καλο ρε επιστημονα της βλακειας? εσενα το αυτοκινητο σου,στο χαρισανε? το σπιτι που μενεις,στο χαρισανε? δεν υπαρχει πλεονασμα,μιλαμε για περιουσιες που αγοραστικαν πολλα εκατομυρια ευρω,και εδω μεσα-προσωπικα για μενα-απλα μεταπολουντε σε καποιους για 200 ευρω MAXIMUM οταν το ιδιο το εχω πληρωσει απο την τσεπη μου, 3.000 και 4.000 ευρω. ΑΝΙΔΕΕ!

Εσυ,κανε ενα καλο στην ανθροποτητα.Βαλέ μια πετρα στο λαιμο σου και πηδα στο βρωμικο θερμαικο.ΠΑΠΑΡΑ!

Chahn είπε:
Παντως καλο θα ηταν,επειδη ειναι εξειδικευμενο θεμα οι καμπινες και δυσευρετο,να προωθουνταν ατομα απο εδω μεσα που ασχολουνται επαγγελματικα με το θεμα,μονο οφελος θα ειχε για τη retro ελληνικη κοινοτητα.Μεχρι στιγμης δυστυχως,μονο ενας προωθειται και εχει το μονοπωλιο που ειπε ο tsaoriginal.Αυτο εχω διαπιστωσει και εγω,χωρις ομως να θελω να θιξω κανεναν.Βεβαια ο tsaoriginal δε χρειαζονταν καθολου να ασχημολογησει,ατοπημα,αλλα εχει και τα δικια του.
Chahn θα σε κανουν και εσενα ban επειδη λες την αληθεια.να σαι καλα φιλε μου.σε ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση.ετσι ειναι,αλλα καλυτερα να πηγενουμε,για να μην τους χαλασουμε το μονοπολειο οπως ειπα και πριν.

Aardvark είπε:
Eμεις να δεις ποσο κουραστηκαμε, oροi τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ και μ*λ*κιες!!!
1)Εσυ λεβεντη μου,αν δεν σου αρεσει,αλλαξε καναλι!

Kambia είπε:
Πάρε ένα 10ημερο BAN για να έχεις τον χρόνο να διαβάσεις και να εμπεδώσεις τους ΕΔΩ κανονισμούς. Την επόμενη φορά θα είναι οριστικό το ΒΑΝ. Α! Και η υπογραφή σου θα αλλάξει....
OXI μην μου το κανεις αυτο!!! 10 μερες ban! Μου φέρνεις στο μυαλό μου,30 χρόνια πισω,που δεν ετρωγα τις φακες,και μου εκλεινε την τηλεοραση η μανα μου.

ποσο γραφικος μπορει να γινει ενας ανθρωπος!!

Οκ μπατσακι του πληκτρολογιου.Κατσε πισω απο την οθονη,και βγαλε το αποθημενο σου.

μην μπενεις στον κοπο να με κανεις ban.αποχορω απο την PRIVE παρεα σας,γιατι τοσα χρονια στη ζωη μου,εμαθα να κανω παρεα και να μιλαω με ντοπρους ανθρωπους και οχι με κομπλεξικους και ψευτες.

ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα