Καμπινολογίες! [Arcade cabinets κτλ]

Kambia είπε:
Πάρε ένα 10ημερο BAN για να έχεις τον χρόνο να διαβάσεις και να εμπεδώσεις τους ΕΔΩ κανονισμούς. Την επόμενη φορά θα είναι οριστικό το ΒΑΝ. Α! Και η υπογραφή σου θα αλλάξει....
Τωρα του εκανες τα μουτρα κρεας!!!!! Εγω εχω την καμπινα μου και δεν με ενδιαφερει. Αλλα καποιους αλλουν ανθρωπους θα μπορουσε να τους βοηθησει.

Τωρα για τους κανονες.....τι να πω.....εισαι επιλεκτικη αφου εκτος απο πολυτιμες συμβουλες βρηκα και διαφημιζομενες υπηρεσιες...Δεν ειναι τυχαιο οτι οποιος νεος μπαινει εδω με καμπινα....βρηκει τον εξης εναν "επαγγελματια" του χωρου.......Οποτε ναι αν ειναι να μην το κανουμε μαγαζακι......αλλα ολοι....οχι μονο οι νεοι....

Τωρα αυτο με τους κανονες του Παγκοσμιου internet.....δεν το καταλαβα.....

Aardvark είπε:
Προσωπικα αν θελει καποιος να κανει καλο στην ρετροκοινοτητα να βγει και να τα χαρισει το πλεονασμα του,δεν βλεπω τιποτα καλο με το να βγαινει ο καθεις και να προσδοκα στο κερδος πατωντας πανω στο retro του site.
Αγαπητε, δεν βλεπω το κακο να διαθετει κατι καποιος με ενα αντιτιμο.....αλλα οπως ειπα και παραπανω οκ μην το κανουμε μαγαζακι......

θα κανετε edit ολες τις αλλες εμεσες,αμεσες και δεν ξερω εγω τι αλλο διαφημισεις???????????
 
O συγκεκριμενος διεγραφη δια παντως


Κανονισμοί


"Τέλος ας αναφερθεί ότι ο μακράν ευκολότερος και γρηγορότερος τρόπος για να γίνει κανείς διαχρονικά ban είναι να προσβάλλει τον admin και τους moderators ή να επιδωθεί σε trolling."

 


Απο εκει και περα αγοραπωλησιες εμμεσως η μεσω αγγελιων απαγορευονται ,οποιος θελει να δωσει την πραματεια του υπαρχουν αλλα φορουμ πιο ειδικευμενα.


Οποιος βλεπει διαφημισεις pm στην διαχειριση να το φροντισει.



Το φορουμ ειναι ιδιοκτησια καποιων και ολοι εδω μεσα καλως η κακως ειμαστε επισκεπτες ,αν ειναι στεναχωρα για καποιον δεν τον εξαναγκαζει κανεις να παραμεινει παρα την θεληση του.



Τα οφτοπικ θα διαγραφουν.
 
Aardvark είπε:
Eμεις να δεις ποσο κουραστηκαμε, oροi τους ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ και μ*λ*κιες!!!

2. Απαγορεύεται η προσβλητική, υβριστική, ειρωνική ή προκλητική συμπεριφορά απέναντι σε οποιοδήποτε μέλος (εξαιρούνται βέβαια όσα αποδεδειγμένα γράφονται χάριν αστειεισμού και με την αμοιβαία συγκατάθεση των 2 εμπλεκόμενων μερών). Μέλη που παραβαίνουν τον εν λόγω κανονισμό, θα δέχονται αυστηρή προειδοποίηση. Αν την αγνοήσουν και συνεχίσουν, θα διαγράφονται χωρίς δεύτερη προειδοποίηση
 
Τα off topic διαγράφηκαν. Όποιος βλέπει παράβαση κανονισμών ας κάνει χρήση των pm ή της αναφοράς μηνύματος.
 
Οποιος θελει να χαλαρωσει ασ ριξει μια ματια εδω.Φατε ματια ψαρια που λενε.http://www.youtube.com/user/MAMECADE#p/u/6/OIgdBjvFWOU
 
DREDD είπε:
Οποιος θελει να χαλαρωσει ασ ριξει μια ματια εδω.Φατε ματια ψαρια που λενε.http://www.youtube.com/user/MAMECADE#p/u/6/OIgdBjvFWOU


Αν μπορούσα θα τα έπαιρνα ΟΛΑ!!!!

Και όλα αυτά στο Αμερικα :(
 
Πίσω
Μπλουζα