Κατερίνα

Κάποτε είχα πάρα πολλά περιοδικά... ειδικα όταν ήμουνα μικρή, είχα μανίνα, κατερίνα, σούπερ κατερίνα.... εν καιρώ έπιασαν πολύ χώρο και αναγκάστηκα να τα πετάξω, λυπάμαι που το λέω... έκοψα ότι ήθελα να κρατήσω και τα πέταξα..

Σήμερα βρήκα μια αφίσα από το περιοδικό κατερίνα, θα την σκανάρω και θα την κάνω πόστ. Αποτελείται από 4 μέρη.









Δεν ξέρω από ποιο τεύχος ήταν.

Δεν ξέρω αν είναι από το περιοδικό κατερίνα ή από το περιοδικό μανίνα... το βρήκα το σκάναρα :)



53x4.jpg

bvnr.jpg

74cy.jpg

zsmx.jpg

3w3s.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίες οι αφίσες tiff10.

Ακολούθα τον παρακάτω οδηγό για μελλοντικά ανεβάσματα εικόνων και φωτογραφιών γιατί από το imageshack μετά από ένα χρονικό διάστημα θα χαθούν και είναι κρίμα να μείνει το ποστ ξεκρέμαστο :)

http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?25655-%CF%E4%E7%E3%DF%E1-(Howto)-%D0%FE%F2-%ED%E1-%F0%F1%EF%F3%E8%DD%F3%E5%F4%E5-%F3%F5%ED%E7%EC%EC%DD%ED%E5%F2-%E5%E9%EA%FC%ED%E5%F2-%F3%E5-%F0%F1%E1%E3%EC%E1%F4%E9%EA%FC-%EC%DD%E3%E5%E8%EF%F2
 
έκανα upload με τον τρόπο που δείχνει το video και οταν τελείωσε το uploading δεν μου έβγαλε τις εικόνες έτσι ώστε να πατήσω click επάνω τους και να τις κάνω μεγάλο μέγεθος...

katerina1.jpg

katerina2.jpg

katerina3.jpg

katerina4.jpg

katerina5.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κανονικά, θα έπρεπε να στις βγάλει. Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως εκ παραδρομής τις έσβησες από το box της γρήγορης απάντησης.

Αν δεις και σου το ξανακάνει, στείλε με ένα πμ σε παρακαλώ να το δούμε μαζί! :)

Ευχαριστώ! :)
 
Μα, δεν μου έβγαλε κάτι έτσι ώστε να το σβήσω καταλάθος...

Αν το μου το ξανακάνει θα μιλήσουμε.
 
183.jpg
183.jpg

182.jpg
182.jpg

181.jpg
181.jpg

180.jpg
180.jpg

179.jpg
179.jpg

178.jpg
178.jpg

177.jpg
177.jpg
 
attachment.php
του 1984 (συμφωνα με πωλητη)

αφιερωμενο στη ΒΒ του φορουμ :)

kater84.jpg
 
Νομιζω πως θα της αρεσει ;) δεν ηξερα πως ειχε μουσειο η μπριζιτ, αυτά ειναι
 
Είστε α π ί σ τ ε υ τ ο ι !!!! Τόσα πολλά εξώφυλλα... Συγκίνηση μεγάλη!!!!
 
katerinak είπε:
αφιερωμενο στη ΒΒ του φορουμ.
Μολις αυτη τη στιγμη το ειδα, katerinak.... #)

Eιναι τρομερα ενδιαφερον. Σε ευχαριστω πολυ για την αφιερωση!
 
Τεύχος 747 (12 Απριλίου 1994) πηγή
1648206931396.png

Ακολουθούν οι σελίδες 10 και 11 του περιοδικού όπου υπάρχει η πρόσκληση για το γενέθλιο πάρτυ της Μαντώς στο Show Center το Σάββατο 16 Απριλίου 1994 (τα γενέθλιά της είναι 13 Απριλίου)
πηγή
1648207910213.png
πηγή
1648208173429.png
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η έξοδος πληρώνεται...

Όταν διάβασα για χρυσά γενέθλια νόμισα ότι έκλεινε τα 50 και λέω "Δεν της φαίνονται". Μετά κατάλαβα τι εννοούσαν. Στους πόσους δίσκους κερδίζεις εν Ελλάδι χρυσούν ωρολόγιον? Απ' ό,τι θυμάμαι όλο και κατέβαζαν το όριο αλλά το 1994 μπορεί ακόμη να σήμαινε κάτι.

Fun club το ανεβάζουν, fun club το κατεβάζουν. Κλαμπ στο οποίο διασκεδάζουν νομίζουν ότι σημαίνει το φαν κλαμπ?
 
Η έξοδος πληρώνεται...

Όταν διάβασα για χρυσά γενέθλια νόμισα ότι έκλεινε τα 50 και λέω "Δεν της φαίνονται". Μετά κατάλαβα τι εννοούσαν. Στους πόσους δίσκους κερδίζεις εν Ελλάδι χρυσούν ωρολόγιον? Απ' ό,τι θυμάμαι όλο και κατέβαζαν το όριο αλλά το 1994 μπορεί ακόμη να σήμαινε κάτι.

Fun club το ανεβάζουν, fun club το κατεβάζουν. Κλαμπ στο οποίο διασκεδάζουν νομίζουν ότι σημαίνει το φαν κλαμπ?
Δεν πρόκειται για fun club αλλά για fan club (club for fans). Στο περιοδικό το έχουν γράψει λάθος. Επρόκειτο για την απονομή του χρυσού δίσκου Η δική μας η αγάπη (1993) (Σημείωση: το cd περιλαμβάνει ένα επιπλέον κομμάτι το Η Δική Μας Η Αγάπη [Acoustic Version] ) .
 
Τα έχω κι εγώ κάπου αυτά τα τεύχη με τη Μαντώ! Τι όμορφη! Μου φαινόταν (κι ακόμα δηλαδή) τόσο εντυπωσιακή.
 
στη κατερινα δεν ηταν που ειχε και σελιδα αλληλογραφιας;
δηλαδη να αλληλογραφουν αναγνωστες μεταξυ τους
 
Πίσω
Μπλουζα