Κοπή Πίτας 2012 - Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Συνάντηση με κάμπια και d@redevil; δεν την χάνω με τίποτα!!! ( ελπίζω μόνο εκείνη την μέρα να μην γεννήσει η κουμπάρα μου που την περιμένουμε από μέρα σε μέρα). Θα είμαι και εγώ εκεί, μαζί με την κόρη μου φυσικά΄ :) .
 
Θα είμαι και εγώ εκεί :)
 
(εχω αρχίσει να νοσταλγώ το χαβαλέ που κάναμε στις συναντήσεις που έβαζα :( )
 
Ασε τις γκρινιες μην σου πασαρω παλι και φετος στην κοπη, κανα μπιχλιαρικο Commodore 128 για να τον τσεκαρεις :p
 
Πανο μου δε μ'αρέσει να μου κόβουν το χαβαλέ, γι'αυτό αλλωστε μπαίνω εδώ μεσα και ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ αλλο λόγο. Δεν είμαι πιτσιρικάς, ξέρω τί γράφω σε ποιό θρεντ το γράφω πώς το γράφω και γιατί το γράφω, γι'αυτό και δεν έχω τσακωθεί με κανέναν. Τεσπα. Η επόμενη φορά για μενα θα είναι η τελευταία και το εννοώ γιατί κουράστηκα πια. Αφτα.
 
Στειλε μου με PM τι εγινε βρε. Καποια παρεξηγηση θα ειναι

UPDATE:Ελα εντοπισα το issue. Fixed. ;)
 
Εγώ μέσα θα είμαι. Τα λέμε στο στάβλο. Φέρτε και τα μουλάρια σας μαζί να ξαποστάσουν!!
 
Μετά από πολύ καιρό, ήρθε η ώρα να σας ξαναδώ!
 
Από μέρους μου, παραδοσιακά κλασικά καλή χρονιά, καλά να περάσετε, καλές φωτογραφίες να βγάλετε, κρατήστε μου κανένα κομμάτι από τη βασιλόπιτα (καλά, το τελευταίο και να μην το κάνετε δεν θα σας παρεξηγήσω...).

Άτιμη ξενιτιά, πρέπει να έχω να παρευρεθώ σε κοπή-τη-πίτα 3ετία αν δεν κάνω λάθος...
 
Δυστυχώς για άλλη μια φορά φαίνεται πως δεν θα τα καταφέρω... :(

Τη Δευτέρα 16 Ιανουαρίου ξεκινούν οι "Εκπτώσεις" και θα έχω τρελλή δουλειά το Σάββατο...

Και βασικά είναι κρίμα, αφού θα κατέβουν παιδιά από Θεσσαλονίκη και εγώ δε θα μπορέσω να κάνω 2.5 ώρες δρόμο...

Να περάσετε καλά!

Better luck next time...
 
Βάλτε κι εμένα στη λίστα !!! 'Εχω μια πελώωωωωρια λαχτάρα να σάς γνωρίσω από κοντά :flower: :flower: :flower:
 
@ Olorin θα σου κρατήσουμε κομμάτι ... εννοείται (θα το πάρω σπίτι λόγω εντοπιότητας) :)

@ DINΟ έχεις δίκιο. Νομίζω και πέρσι πάλι λόγω εκπτώσεων δεν μπόρεσες. Μην σκας θα έχεις και εσύ το κομμάτι σου.

@ theoritikos Να σε βάλω με ερωτηματικό ; Αλλιώς ήδη φτάσαμε τα 3 κομμάτια ;)

Κρατάω ήδη κατάλογο για τους "δεν δύναμαι"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να'σαι καλά caprice... :)

Βλέπεις η δουλειά μου αφορά σηματοδότηση σε πολυκατάστημα (αφίσες, τιμές, εκτυπώσεις, διακόσμηση) και η περίοδος των εκπτώσεων είναι δυνατή.

Παλαιότερα είχα και 2 βοηθούς αλλά τώρα έχω μείνει μόνος μου... Τεσπα...

Σας χρωστάω αρκετές επισκέψεις... Πιστεύω οτι θα τις πραγματοποιήσω...
 
υπολογίστε και εμένα :)
 
λοιπον με τις συναντησεις δεν εχω καλο προηγουμενο καθως ολο λεω οτι θα ερθω και ολο και κατι συμβαινει παντα και το χανω ελεγα να το αφησω για το παρα 5 αλλα θα ρισκαρω και θα πω οτι ναι επιτελους αυτη την φορα θα ερθω για πρωτη φορα (και τυχερη ελπιζω) στην συναντηση
 
Παρακαλώ να υπολογιστεί η Juanita και η Abbey.
 
caprice είπε:
@ theoritikos Να σε βάλω με ερωτηματικό ; Αλλιώς ήδη φτάσαμε τα 3 κομμάτια ;)
Βάλε με, με ερωτηματικό αν και μάλλον το βλέπω να έρχομαι κανονικά!
 
Εκτός από εμένα, βάλτε και τον SONIC που μίλησα πριν από λίγο στο τηλέφωνο.

Theoritikos, θα γίνουμε ρεζίλι πάλι στο μαγαζί..... !!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα