Κοπή Πίτας 2012 - Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
:wait2: ...το αλλο Σαββατο ε? Θα ερθω εκτος απροοπτου βεβαια.
 
stayros είπε:
:wait2: ...το αλλο Σαββατο ε? Θα ερθω εκτος απροοπτου βεβαια.

Εσύ φερε μαζί σου και τον Σφακιανάκη :D ;)

Έτσι ρε παίδες να γνωρίζουμε και νέους χρήστες απο το φόρουμ!!

Φέτος βλέπω πολλες συμμετοχές και απο νέα μελή και χαίρομαι ιδιαίτερα!!!
 
Αφού θα μαζοχτεί όλος ο λαός, άντε να σας κάνω τη χάρη και να έρθω
 
Αχ παιδιά τι καλά που το οργανώνετε!

Αν το ήξερα πιο νωρίς ίσως κατάφερνα να κατέβω και εγώ Αθήνα αλλά δύσκολο... Θα γίνει κάτι αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη??

Θα περιμένουμε αναφορά εμείς που δεν ήρθαμε. Πραγματικά θα ήθελα να παρεβρεθώ σε μια ρετροσυνάντηση...
 
mariadegrecia είπε:
Αν το ήξερα πιο νωρίς ίσως κατάφερνα να κατέβω και εγώ Αθήνα αλλά δύσκολο... Θα γίνει κάτι αντίστοιχο στη Θεσσαλονίκη??

Θα περιμένουμε αναφορά εμείς που δεν ήρθαμε. Πραγματικά θα ήθελα να παρεβρεθώ σε μια ρετροσυνάντηση...
Εννοείται και θα γίνει. Στις 21/1. Θα βγεί και σχετική ανακοίνωση ;) Θα σε δούμε εκεί :D
 
Kambia είπε:
Εννοείται και θα γίνει. Στις 21/1. Θα βγεί και σχετική ανακοίνωση ;) Θα σε δούμε εκεί :D
Τελεια το σημειωνω από τώρα για να ξέρω και αυτή τη φορά να μη χάσω συνάντηση!
 
Iσως ερθω κι εγω... Δεν ειναι σιγουρο ομως γιατι υπαρχει περιπτωση να ειμαι εκτος Αττικης την αλλη εβδομαδα.. θα δουμε..
 
Μόλις είδα το thread οπότε count me in! :)
 
κρατηστε μια θεση και για μενα.
 
pooky(1) είπε:
Εκτός από εμένα, βάλτε και τον SONIC που μίλησα πριν από λίγο στο τηλέφωνο.
Theoritikos, θα γίνουμε ρεζίλι πάλι στο μαγαζί..... !!!!!!!
Χα χα. Δεν με απασχολεί καθόλου! Θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να διασκεδάσω την απόλυση μου από τον στρατό!!! :D
 
Όπως και πέρυσι έτσι και φέτος οποίος βρει το φλουρί θα είναι και ο τυχερός οπου θα πάρει ένα απο τα παρακάτω δώρα:

Επειδή η παρέα μεγαλώνει και υπάρχουν φέτος πολλές γυναικείες υπάρξεις τα δώρα που θα δοθούν αντίστοιχα θα είναι τα παρακάτω...

(ομως θα μπορει ο τυχερος/τυχερη να αλλάξει και να διαλέξει το άλλο δώρο)

 

 




Για τα αγοράκια:






  • 1 πλήρες λειτουργικός Amstrad cpc 6128 με το monitor (πράσινο)

 

 


Για τα κοριτσάκια:(αλλα και τα αγοράκια εαν επιθυμούν αυτο σαν δώρο)




  • Μια δωροκάρτα 100 Euro για τα καταστήματα H&M (Τα οποία διαθέτουν ανδρικά/γυναίκεια/παιδικά ρούχα,υποδήματα και αξεσουάρ)

 

 

 

 

 


Νέα και παλιά μελή, Ελάτε να γνωριστούμε απο κοντά!!


 


Δηλώστε συμμετοχή έγκαιρα μιας και δεν έχουμε αρκετές μέρες μεχρι την ήμερα εκείνη!

 

 





 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Respect Βαγγέλη.

Έβαλα στο μάτι από τώρα τον Αmstrad ??? :D
 
Kambia είπε:
Respect Βαγγέλη. Έβαλα στο μάτι από τώρα τον Αmstrad ??? :D
(τώρα άμα σε πω ότι κι εγώ τον Amstrad γλυκοκοίταγα?! :p

Μπράβο μας, τα κοριτσάκια! :p )
 
Καλό το αμστραντάκι.

Και τα 100 ευρώ δεν είναι άσχημα όμως! Παίρνεις Uncharted 3 και Battlefield 3....χμμμ....... :D


Ναι οκ, εκεί πουλάνε μονο ρούχα αλλά λεμε τωρα.... :D
 
Παρακαλούνται οι κυρίες που γλυκοκοιτούν το μηχάνημα να σταματήσουν πάραυτα διότι θα βοηθήσουν στη μεταφορά της βασιλόπιτας και των παρελκόμενων αυτής. Ως εκ τούτου η φερεγγυότητά τους ελέγχεται :p . Ο κύριος μπορεί άνετα να συνεχίσει να ονειρεύεται :)


Βαγγέλη ευχαριστούμεεεεε (ξανά)
 
Ελπίζω να μην ξαναγίνει ό,τι και πριν 2 χρόνια που η πίτα είχε έρθει κουνημένη πάνω στο παπί του Γουώλη και ώς εκ τούτου τροποποιήθηκε και το μήνυμα που αναγραφόταν πανω της σε retromaniax 2001 ή κάτι τέτοιο :p . Υπάρχουν και ντοκουμέντα επί τούτου σε αλλο θρεντ.
 
circleag είπε:
Όπως και πέρυσι έτσι και φέτος οποίος βρει το φλουρί θα είναι και ο τυχερός οπου θα πάρει ένα απο τα παρακάτω δώρα:
Επειδή η παρέα μεγαλώνει και υπάρχουν φέτος πολλές γυναικείες υπάρξεις τα δώρα που θα δοθούν αντίστοιχα θα είναι τα παρακάτω...

(ομως θα μπορει ο τυχερος/τυχερη να αλλάξει και να διαλέξει το άλλο δώρο)

 

 




Για τα αγοράκια:



 




  • 1 πλήρες λειτουργικός Amstrad cpc 6128 με το monitor (πράσινο)

 

 


Για τα κοριτσάκια:(αλλα και τα αγοράκια εαν επιθυμούν αυτο σαν δώρο)




  • Μια δωροκάρτα 100 Euro για τα καταστήματα H&M (Τα οποία διαθέτουν ανδρικά/γυναίκεια/παιδικά ρούχα,υποδήματα και αξεσουάρ)

 

 

 

 

 


Νέα και παλιά μελή, Ελάτε να γνωριστούμε απο κοντά!!


 


Δηλώστε συμμετοχή έγκαιρα μιας και δεν έχουμε αρκετές μέρες μεχρι την ήμερα εκείνη!

 

 





Πραγματικά Βαγγέλη πολύ γενεώδορη η προσφορά σου ,για να δίνεις 1 υπολογηστή σε κάθε κοπί τι πίτα φαντάζομαι θα χεις μεγάλη συλλογή απο παλιές κονσόλες ,δράπρομαι τις ευκερίας να σε ρωτήσω εαν διαθέτεις και πεχνηδομηχανή "ATARI" (ναι καλά κατάλαβες μιλάω για το θρυλικό "ATARI" που πέζαμε στα μέσα τις δεκαετιάς του 80).
 
Τα δώρα τα προσφέρει το retromaniax που οργανώνει την συνάντηση της κοπής της πίτας,

εγώ είμαι ένα απλό μέλος του φόρουμ όπως όλοι σας που συνεισφέρεται καθημερινά σε αυτόν τον ζωντανό μηχανισμό επειδή τον ευχαριστεί να μοιράζεται μαζι σαν αναμνήσεις.

Έτσι και το retromaniax που ήσαστε ολοι εσείς και εγώ μαζί θέλει να σας ευχαριστήσει με αυτό το δώρο για να ζωντανέψει τις ρετρό αναμνήσεις σας όπως εσείς ζωντανευεται

το ίδιο και το κάνετε ξεχωριστό.

Οπότε μην λέτε σε εμένα ευχαριστώ, αλλα στο retromaniax, δηλαδή σε όλους εσάς! :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα