Κοπή Πίτας 2012 - Αθήνα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εννοείται Βαγγέλη (circleag) πως δεν υπήρχε κανένα "κρυφό" στοιχείο στο post μου. Ξέρουν όλοι ότι πάμε συχνά - πυκνά για καφέ όποτε οι περιστάσεις μας το επιτρέπουν και δεν θέλω ποτέ και κανένας να βρεθεί να πει το παραμικρό.

Από τα παιδιά που έχουν δηλώσει συμμετοχή δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα με κανέναν (οι διαφορές απόψεων δεν είναι θέμα, αλλοίμονο αν δεν υπήρχαν) και δεν θέλω να βρεθεί κανείς που, έστω στο βάθος το μυαλού του, να σκεφτεί διάφορα. Οπότε αν τον κερδίσω θα τον χαρίσω στον Rygar!!!! (Όχι θα βάλω την krios να κάνει κλήρωση!!!!! )

Γιώργο το ξέρουμε, dont worry το πιάσαμε το μήνυμα.
tinysmile_twink_t.png

(που να ήταν κανένα mac mini το δώρο)


Πες "αλεύρι" Βάγγους!!!!! (θα σου πω στη πίτα!!!! )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
circleag είπε:
Ο pooky είναι φίλος και γνωστός χρονιά άλλα έχει ένα κακό είναι πολύ μουστάρδας.... :) και δεν του αρέσει ο amstrad άλλα τι να κάνουμε τον δεχόμαστε στην παρέα μας ελπίζοντας οτι θα τον αλλάξουμε...

και θα γίνει amstradακιας :D
Αν κερδίσουμε εγώ ή ο pooky, θα κάψουμε τελετουργικά τον Amstrad, αφού πρώτα τον πασαλείψουμε με μουστάρδα. To εννοώ. :diablotin:
 
Maddog είπε:
Αν κερδίσουμε εγώ ή ο pooky, θα κάψουμε τελετουργικά τον Amstrad, αφού πρώτα τον πασαλείψουμε με μουστάρδα. To εννοώ. :diablotin:
Λες; Δεν το είχα σκεφτεί, αλλά δεν σκέφτεσαι τον Rygar; Που να τον τρέχουμε βραδυάτικα!!!!!
 
Εγώ ρε παιδιά που ΔΕΝ ξέρω να ρωτήσω κάτι; "Τι το κακό έχει ο Amstrad???"

:what:
 
Να ρωτήσω εγώ;

"Τι το καλό έχει;" :p
 
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Αγαπητή μου caprice, μην σκαλίζεις τέτοια θέματα, θα το χάσουμε το thread. ;)
 
μουχαχαχαχα της εβαλες ενα θρεντ κλειστό και δε μπορεί να ποστάρει κι αυτός που το'κλεισε είναι κι αυτός...κλειστός!!!! αχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααα!!!!! Και είναι 1.30 τα χαραματα και θελω να κοιμηθώ!!!!

ΥΓ. Πλακα πλακα, δεν το ανοίγετε; Πανε 4 χρόνια που γραφει "Κλειστόν" και θα εχει μουχλιάσει από τότε, χώρια του ότι οι περισσότεροι που είχαν ποστάρει....λείπουν. :D ;)
 
O paspartoo φταιει που μας ειχες γραψει οτι "θα σβηστει σε βαθος χρονου" και ειναι το ιδιο εδω και τοσα χρονια!

Δεν φταιμε εμεις που το διαβαζουμε και διασκεδαζουμε!
 
Γειά σας! Μόλις πήρα την απόφαση να γραφτώ, μετά από πολύ καιρό σκέψης! Οπότε λέω να έρθω και στην κοπή της πίτας! Κρατήστε μου ένα κομμάτι! :)
 
Καλώς μας ήρθες! :)

Άντε, σε περιμένουμε!
 
Παρακαλώ να σταλλούν και τα κομμάτια της πίτας για τους εκτός Αθηνών.

Περιμένω λοιπόν το κομμάτι μου με courrier, κατά προτίμηση με το φλουρί μέσα...

Εύχομαι σε όλους να περάσετε καλά και Καλή Χρονιά για τους παλιούς και τους νέους φίλους.

Νά' στε όλοι καλά.
 
Nabooru είπε:
Γειά σας! Μόλις πήρα την απόφαση να γραφτώ, μετά από πολύ καιρό σκέψης! Οπότε λέω να έρθω και στην κοπή της πίτας! Κρατήστε μου ένα κομμάτι! :)

Welcome! :)

Naboorυ;;; Κάτι απο Zelda μου θυμίζει το nick σου!

Θα σε περιμένουμε! :)
 
Έρχομαι κι εγώ με την discoπάθειά μου!!!


Παρακαλώ, ενημερώστε με αν είναι μαλακά τα καθίσματα στον "σταύλο" για να λάβω τα μέτρα μου...
 
Maverick είπε:
Έρχομαι κι εγώ με την discoπάθειά μου!!!


Παρακαλώ, ενημερώστε με αν είναι μαλακά τα καθίσματα στον "σταύλο" για να λάβω τα μέτρα μου...
λογικα προκειται για το

http://www.stavlos.gr

{αν επεσα εξω (λογω βαριας βορει-ιλας) παρακαλω καντε delete την απαντηση μου}

εκει μπορεις να δεις φωτο των χωρων (αρα και τις καρεκλες τους )

Stavlos Restaurant

http://www.stavlos.gr/restaurant.html

9caa2793658f3cc387f216157300b1ce_XL.jpg

Stavlos Cafe

http://www.stavlos.gr/coffee-shop.html

e31ace2a15a7c70645ad83df9ecd43b0_XL.jpg

οπως θα δειw στο site φωτο του garden

ffee2447b152494b43d9816faaea83c8_XL.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κομματάκι μικρό δεν είναι?! :biglaugh:

Μπορείς να φανταστείς καμιά 40αριά Retromaniacs εκεί μέσα?....
 
Ευχαριστώ Nemo!


Έλυσα την απορία μου!!!
 
circleag είπε:
Welcome! :)

Naboorυ;;; Κάτι απο Zelda μου θυμίζει το nick σου!

Θα σε περιμένουμε! :)
Πραγματικά! Είναι από το Zelda: Ocarina of Time!

Είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι, οπότε φυσικό ήταν να βρω nickname από αυτό! :)
 
μάλλον θα έρθω και εγώ αν δεν προκύψει κάτι (που τις 2-3 φορές που έχω πει ότι θα έρθω κάτι προέκυψε :( :wait2: )
 
krem13 είπε:
μάλλον θα έρθω και εγώ αν δεν προκύψει κάτι (που τις 2-3 φορές που έχω πει ότι θα έρθω κάτι προέκυψε :( :wait2: )

Αυτή την φορά δεν θα σου τύχει τίποτα! Θα έρθεις κανονικά μιας και βαδίζουμε στην τυχερή χρόνια του 2012 που όλα πάνε κατά γραμμα... :D

Krem να έρθεις 100% γιατί θα περάσεις πολύ όμορφα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα