Κοπή πίτας ΚΑΙ Gaming μάζωξη (όλα σε ένα!) - 20/2/2016 18:30

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
QueenofHearts είπε:
Ας κάνουμε εμείς μια Μαρουσιώτικη ρετροσυνάντηση μιας και είχαμε την ιδέα. Άλλωστε νομίζω είχαν πει πως το gaming meeting θέλουν να είναι αποκλειστικά sausage fest. Καλά να περάσετε!

Φοβερή ιδέα Queen! Ας το κανονίσουμε λοιπόν! Κοπή Μαρουσιώτικης ρετροπίτας, στην Καφέδρα!! Να το κάνουμε αυτή την Κυριακή το πρωί, να πιούμε και το πρωινό καφεδάκι μας. Θα έχει και καλό καιρό, θα καθίσουμε έξω, υπέροχα θα είναι! Πανούλη, σε περιμένουμε, και φυσικά όποιος άλλος θέλει να έρθει, θα περάσουμε καταπληκτικά :)
 
Για την εκκίνηση από Μαρούσι είμαστε OK παιδιά?

Μέχρι στιγμής είμαι εγώ, ο Θανος, ο Mike και αν κατάλαβα καλά και ο Other_Reality.

Να συναντηθούμε αμα είναι εκεί και να πάμε όλοι μαζί, με ότι μέσο και αν κάτσει, ήδη ειπώθηκε για αυτοκίνητο αλλά αν είναι κόπος δεν χρειάζεται πάμε και με συγκοινωνίες ή να μοιραστούμε κανένα ταξί ή να κάνουμε παρέα μαραθώνιο κλπ.

Σταθμός του τρένου είναι νομίζω καλό σημείο να μαζευτούμε.
 
domniki είπε:
Φοβερή ιδέα Queen! Ας το κανονίσουμε λοιπόν! Κοπή Μαρουσιώτικης ρετροπίτας, στην Καφέδρα!! Να το κάνουμε αυτή την Κυριακή το πρωί, να πιούμε και το πρωινό καφεδάκι μας. Θα έχει και καλό καιρό, θα καθίσουμε έξω, υπέροχα θα είναι! Πανούλη, σε περιμένουμε, και φυσικά όποιος άλλος θέλει να έρθει, θα περάσουμε καταπληκτικά :)
Έγινε, για οτιδήποτε άλλο ας επικοινωνήσουμε με pm για να μην μπλεκόμαστε με το meeting των παιδιών.
 
Imgema είπε:
Για την εκκίνηση από Μαρούσι είμαστε OK παιδιά?
Μέχρι στιγμής είμαι εγώ, ο Θανος, ο Mike και αν κατάλαβα καλά και ο Other_Reality.

Να συναντηθούμε αμα είναι εκεί και να πάμε όλοι μαζί, με ότι μέσο και αν κάτσει, ήδη ειπώθηκε για αυτοκίνητο αλλά αν είναι κόπος δεν χρειάζεται πάμε και με συγκοινωνίες ή να μοιραστούμε κανένα ταξί ή να κάνουμε παρέα μαραθώνιο κλπ.

Σταθμός του τρένου είναι νομίζω καλό σημείο να μαζευτούμε.
ναι ειναι μια χαρα με βολευει εμενα στον σταθμο καθως δεν οδηγαω θα φερω και τον dr slump μαζι αν ερθει τελικα θα ερθω και στην πιττα της κυριακης εφοσον κανονιστει να το παω 2ημερο σερι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
DINO είπε:
Αυτά μου λες και με πωρώνεις! :armed:
Συνυπογραφω τα παρακατω λεγομενα.... :boss:

telonio είπε:
Άσε τα ψόφια και έλα, σε περιμένουμε, 15 λεπτά δρόμος είναι. Τα μπλόκα θα εμποδίσουν την εμφάνιση της επικής ρετρό wwe μορφής σου στην Αθήνα; :diablotin:

....Νo DINO,No Party!!!!! :headbangdude:

Ενταξει...."κλεμμενο" απο αλλου ειναι αλλα ταιριαζει.....:biglaugh::biglaugh::wink:
 
Θα προσπαθήσω να παρευρεθώ - αν και τίποτα δεν μπορεί να είναι σίγουρο !!
 
Η Μαρουσιώτικη ρετροπίτα θα κοπεί στις 11 στην Καφέδρα στο Μαρουσι :) Για περισσότερες λεπτομέρειες, αν θελετε με email. Queen θα επικοινωνήσουμε :)
 
Μα ποσοι ειμαστε τελικα απο τα βορεια προαστεια ?

εγω διαθετω αυτοκινητο, μενω Μαρουσι και θα περασω το Σαββατο να παρω τον imgema και τον other_reality. Μπορω να παρω και καποιο μελος ακομα, αλλα ειμαστε περισσοτεροι (Θανος, dr slump, domniki) πως θα δινει? δεν εχω και μεγαλο αυτοκινητο.

Επισης θα ειναι καπως δυσκολο μετα απο τετοια κρεπαλη και αποσταση Μαρουσι-Κορυδαλλος-Μαρουσι, να σηκωθουμε πρωι της επομενης ημερας και να ξαναπαμε για κοπη πιτας. Ας το κανονισουμε καπως καλυτερα να μπορουμε ολοι.
 
mike είπε:
Μα ποσοι ειμαστε τελικα απο τα βορεια προαστεια ?εγω διαθετω αυτοκινητο, μενω Μαρουσι και θα περασω το Σαββατο να παρω τον imgema και τον other_reality. Μπορω να παρω και καποιο μελος ακομα, αλλα ειμαστε περισσοτεροι (Θανος, dr slump, domniki) πως θα δινει? δεν εχω και μεγαλο αυτοκινητο.

Επισης θα ειναι καπως δυσκολο μετα απο τετοια κρεπαλη και αποσταση Μαρουσι-Κορυδαλλος-Μαρουσι, να σηκωθουμε πρωι της επομενης ημερας και να ξαναπαμε για κοπη πιτας. Ας το κανονισουμε καπως καλυτερα να μπορουμε ολοι.
εγω αν χωραω θα ερθω ο dr δεν υπολογιζεται σιγουρα γιατι δεν ξερει αν θα μπορει παντως μαρουσι θα συναντηθω με οποιον ενδιαφερεται και παμε και με μεσα τωρα για την αλλη μερα εγω θα τα καταφερω πιστευω θα το παω σερι
 
Όσο σκέφτομαι ότι μέχρι τον Αύγουστο 2014 έμενα στα Μελίσσια....... Που να έρθω τώρα από του διαόλου -και κυριολεκτώ- τη μάνα???? Να περάσετε καλά στην ωραία Καφέδρα και να παραθέσετε και καμμία φωτογραφία για τους ξενιτεμένους...........
 
Θέλω να πιστεύω δυνατά πως δεν θα έχει φωτογραφίες. Κάντε μου την χάρη μάγκες γιατί δεν θέλω την ασχημόφατσά μου μέχρι τα πέρατα του κόσμου.

Eagle που μένεις;
 
telonio είπε:
Θέλω να πιστεύω δυνατά πως δεν θα έχει φωτογραφίες. Κάντε μου την χάρη μάγκες γιατί δεν θέλω την ασχημόφατσά μου μέχρι τα πέρατα του κόσμου.
Eagle που μένεις;
Δυστυχώς Φρανκφούρτη.....

ΥΓ: Σε αυτή την περίπτωση βγάλτε φωτό από τον περιβάλλοντα χώρο. Έχω τόσες αναμνήσεις...........
 
A καλά, έλεγα και εγώ θα είσαι σε καμιά επαρχία και ήμουν έτοιμος να πειράξω τον DINO που θα έρθει σε 15 λεπτά από την Πάτρα. :supergrin:

edit: Καλά για τις φωτογραφίες κάτι θα κάνουμε μην ανυσηχείς, να είναι καλά η dslr μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγώ λέω να μαζευτούμε όσοι είμαστε Βόρεια προάστια στο Μαρούσι και εκεί βλέπουμε και αποφασίζουμε πως θα πάμε. Στην τελική αν είμαστε πολλά άτομα και δεν χωράμε σε ένα αμάξι, σπάμε στα δύο και η μία παρέα πάει και με συγκοινωνία. Για παράδειγμα εγώ που μάλλον δεν θα κουβαλάω πράγματα μαζί μου, αν δεν χωράω πάω με συγκοινωνία (αλλά ας παμε δύο άτομα τουλάχιστον μαζί, φοβάμαι μόνος μου :p )
 

mike είπε:
Μα ποσοι ειμαστε τελικα απο τα βορεια προαστεια ?εγω διαθετω αυτοκινητο, μενω Μαρουσι και θα περασω το Σαββατο να παρω τον imgema και τον other_reality. Μπορω να παρω και καποιο μελος ακομα, αλλα ειμαστε περισσοτεροι (Θανος, dr slump, domniki) πως θα δινει? δεν εχω και μεγαλο αυτοκινητο.

Επισης θα ειναι καπως δυσκολο μετα απο τετοια κρεπαλη και αποσταση Μαρουσι-Κορυδαλλος-Μαρουσι, να σηκωθουμε πρωι της επομενης ημερας και να ξαναπαμε για κοπη πιτας. Ας το κανονισουμε καπως καλυτερα να μπορουμε ολοι.
Μαλλον τα μπέρδεψες, βρε mike. Δεν θα πάω στην ρετρο-gaming βραδιά. Θα πάω μόνο στην κοπή της μαρουσιώτικης ρετροπίτας την Κυριακή το πρωί στην Καφέδρα :) Άλλωστε ο Κορυδαλος μας πέφτει πολύ μακριά και η ρετρο-gaming βραδιά είναι μόνο για άντρες, όπως έχει προειπεί ο Wally.

1@Wally[/USER], Πανούλη, σε περιμένουμε, συν γυναιξί και τέκνοις :)

 
Imgema είπε:
Εγώ λέω να μαζευτούμε όσοι είμαστε Βόρεια προάστια στο Μαρούσι και εκεί βλέπουμε και αποφασίζουμε πως θα πάμε. Στην τελική αν είμαστε πολλά άτομα και δεν χωράμε σε ένα αμάξι, σπάμε στα δύο και η μία παρέα πάει και με συγκοινωνία. Για παράδειγμα εγώ που μάλλον δεν θα κουβαλάω πράγματα μαζί μου, αν δεν χωράω πάω με συγκοινωνία (αλλά ας παμε δύο άτομα τουλάχιστον μαζί, φοβάμαι μόνος μου :p )
Θα προτιμουσα να περασω απο το σπιτι σου ή καπου κοντα εκει στην Πευκη γιατι θα ειμαι απο πιο πριν σπιτι του other_reality (προς Μεταμορφωση) για να φτιαξουμε κατι πραγματακια.

Θανος προς τα που μενεις?
 
Μαρια θελω να ερθω. Ελπιζω να τα καταφερω!!
 
domniki είπε:
.... και η ρετρο-gaming βραδιά είναι μόνο για άντρες, όπως έχει προειπεί ο Wally.
Η συνάντηση αυτή δεν είναι μονο ρετρο-gaming βραδιά, ούτε μόνο για άντρες.

Wally είπε:
.....Θα παιξουμε videogames, θα μιλησουμε για Πανθεους και Καθημερινα, για παλιες βιντεοταινιες, για κλασικα βιβλια και ρετρο μουσικη, για Τρουενο και Αγορι, θα μας εκφρασετε τη λατρεια σας για το Vbulletin5 και λοιπα ενδιαφεροντα και χαριτωμενα.

....

Ειστε ΟΛΟΙ καλεσμενοι, κυριες και κυριοι!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα