Κοπή πίτας ΚΑΙ Gaming μάζωξη (όλα σε ένα!) - 20/2/2016 18:30

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Εστησαν οι αντμινς καυγα
στα μαρμαρενια αλωνια


 


ο ενας ηθελε Καμπάλ



και ο αλλος να κοψει πιτα


 


ο ενας ηθελε Γκανμπέρντ



και ο αλλος φλουρι να πεσει


 


ο ηλιος εβασιλεψε



και αυτοι ακομα κραζουν



και τοτε ως εκ θαυματος



ακουστηκε η Λυση


 


και ειπε με στεντορια φωνη



a la Φυλιω Πυργακη


 


Και Άλτερντ Μπίστ να παιξετε



και τη πιτα να την φατε



μπυρες να φερετε πολλες



και κανα πατατακι.
Tα φεραμε απο εδω, τα φεραμε απο εκει που λεει και ο συνονοματος Κατσιμιχας και τελικα τα συνδυαζουμε!

Το Σαββατο 20 Φλεβαρη στις 18:30 στην (ευρυτερη :) ) περιοχη του Κορυδαλλου ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ και ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ VIDEOGAMES!!!!

Δεν θα ειναι σε μαγαζι διοτι θελαμε ενα χωρο δικο μας, να στησουμε τα κονσολια χωρις να μας ζαλιζουν.

Θα παιξουμε videogames, θα μιλησουμε για Πανθεους και Καθημερινα, για παλιες βιντεοταινιες, για κλασικα βιβλια και ρετρο μουσικη, για Τρουενο και Αγορι, θα μας εκφρασετε τη λατρεια σας για το Vbulletin5 και λοιπα ενδιαφεροντα και χαριτωμενα.

Μια χαρα θα περασουμε οπως παντα.

Ειστε ΟΛΟΙ καλεσμενοι, κυριες και κυριοι!!

Η διευθυνση του χωρου θα σταλει στους ενδιαφερομενους με Προσωπικο Μηνυμα.

Θα εχουμε και μπυρες και πατατακια οπως υπενοηθει απο τον ανωνυμο ποιητη οπως και 80s μουσικη.

Οποιος δεν ερθει, θα τον μπαναρει η Kambia μεχρι MAC αντρεσσα και θα του σταλει email με μουσικες δημιουργιες του Shock στην αρπα.

Λιστα συμμετεχοντων (θα εμπλουτιζεται με καθε νεα συμμετοχη)

ShockWally

mike

stayros

telonio

Imgema

Rygar

Ajax87

Other_reality

θανος

divined

angel_grig

filfil1

billy (θα το προσπαθησει)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περιττό να αναφέρω πως θα πέσει sensible σε Amiga και όποιος αντέξει (πιθανώς ο other_reality θα μας πάρει τα σώβρακα πάλι).
 
Θα τα πάρουμε πίσω στο Samantha Fox Strip Poket στον Amstrad !
 
Αν έχετε χώρο, θα περάσω και εγώ να σας δω. Για Sensible δεν ξέρω, έχω σκουριάσει μετά από τόσα χρόνια αποχής.
 
τι κερδιζει οποιος βρει το φλουρι??χαχαχαχαχα εννοειται πως θα ειμαι εκει
 
Oπως ηδη εχω πει και στον Μαριο ,θα ειμαι και εγω..
 
Ποιός θα φέρει τη μπίτα; Ο Γουώλης με το παπί; :p

stayros είπε:
24ωρες στο παλιο φορουμ.... :D :p

Ηθελες να πεις "24ωρες ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ στο παλιο φορουμ...." :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
telonio είπε:
Περιττό να αναφέρω πως θα πέσει sensible σε Amiga και όποιος αντέξει (πιθανώς ο other_reality θα μας πάρει τα σώβρακα πάλι).

Έχω σκουριάσει, τον mike να φοβάσαι που παίζει sensible 3 φορές τη μέρα μετά το φαγητό.
 
Wally είπε:
Το Σαββατο 20 Φλεβαρη στις 18:30 στην (ευρυτερη :) ) περιοχη του Κορυδαλλου ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ και ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ VIDEOGAMES!!!!
Ε, βρε Πάνο, ο Κορυδαλλός μας πέφτει μακριά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε (είμαστε και πολλοί). Άντε, του χρόνου να κανονίσετε να είναι στην Καφέδρα η κοπή της πίτας, ώστε να μας βολεύει.
 
domniki είπε:
Ε, βρε Πάνο, ο Κορυδαλλός μας πέφτει μακριά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε (είμαστε και πολλοί). Άντε, του χρόνου να κανονίσετε να είναι στην Καφέδρα η κοπή της πίτας, ώστε να μας βολεύει.
Υπο κανονικες συνθηκες,η κοπη θα γινοταν στο συνηθισμενο μερος (βλ. "Αθηναιων Πολιτεια" - Θησειο) ωπου ειναι σημειο

που βολευει τα περισσοτερα μελη μιας και εχει τον σταθμο του Ηλεκτρικου. :)

Αλλα το project/συναντηση της διαχειρισης για την gaming βραδια ηταν τετοιo,

που δυστυχως δεν βολευε κανενα μαγαζι... :( .

Κανε εικονα μονο την σκηνη: καμια 20αρια 40αρηδες μαντραχαλαδες να κανουν καφριλες

μεσα στον gaming παρορξυσμο,σε μαγαζι γεματο κοσμο!!! :D

Θα μας επαιρναν με τις πετρες... :takethat:

Οποτε αναγκαστικα βρεθηκε σημειο - ευγενικη χορηγια το πατρικο του Αντωνη... :D - που να εξυπηρετει,

για να καλυψει τις αναγκες αυτου του project/συναντησης. :)

Ευελπιστω οτι χρονου θα βρεθουμε στο κλασσικο σημειο ρετροσυναντησεων. :)

Αλλωστε η Αθηνα,με τοσα μεσα μεταφορας πλεον,ειναι μια σταλια και πας ευκολα & γρηγορα παντου!!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπορει να ερθω και εγω πεστε μου την διευθυνση ?
 
Θα λαβετε ολοι οι ενδιαφερομενοι Προσωπικο Μηνυμα με τη διευθυνση
 
Ζηλεύω αφάνταστα...

Ελπίζω να διαθέσετε και έναν καθώς πρέπει χώρο για τις κυρίες γιατί προβλέπω την απόλυτη καφρίλα...

Σε αυτή την ηλικία βγαίνει διπλή!!!
 
Άσε τα ψόφια και έλα, σε περιμένουμε, 15 λεπτά δρόμος είναι. Τα μπλόκα θα εμποδίσουν την εμφάνιση της επικής ρετρό wwe μορφής σου στην Αθήνα; :diablotin:
 
Αυτά μου λες και με πωρώνεις! :armed:
 
το πολυ πολυ παιδια μας μαζευουν ολους και τραγουδαμε μετα χαχαχαχαχα
 
domniki είπε:
Ε, βρε Πάνο, ο Κορυδαλλός μας πέφτει μακριά! Δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε (είμαστε και πολλοί). Άντε, του χρόνου να κανονίσετε να είναι στην Καφέδρα η κοπή της πίτας, ώστε να μας βολεύει.
Ας κάνουμε εμείς μια Μαρουσιώτικη ρετροσυνάντηση μιας και είχαμε την ιδέα. Άλλωστε νομίζω είχαν πει πως το gaming meeting θέλουν να είναι αποκλειστικά sausage fest. Καλά να περάσετε!
 
Wally είπε:
Θα λαβετε ολοι οι ενδιαφερομενοι Προσωπικο Μηνυμα με τη διευθυνση

Οοόλοι: Ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Κώστας ο Γκοτζίλας,, ο Πεταλούδας ο Νίκος, ο Νώντας ο Ανακόντας ...και αυτοι ολοι?


Ο
Βαγγελης ο χοντρος παλαιοτατο μελος περα απο την διευθυνση θελει να ξερει και ποσους εισοδους εχει το σπιτι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα