Κοπή πίτας 2009 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.287
Αντιδράσεις
3.346
******** Δείτε Εντυπώσειςκαι παρασκήνια από την κοπή ********

Λοιπόν, Αρχοντες. Καταρχάς, καληνημέρα. Κατα δεύτερο, πρέπει να κόψουμε πίτα μετά την αλλαγή του χρόνου, σωστά; Επειδή είναι μέγα γεγονός και όχι μια συνάντηση για καφέ, πρέπει από τώρα να το σετάρουμε και θεωρώ ότι θα πρέπει να έρθετε όσοι περισσότεροι μπορείτε. Μηνύματα του στυλ "Δεν το χάνω με τίποτα" κλπ κλπ, δε γίνονται δεκτά, αφου αποδεδειγμένα δεν έρχεστε. Ολοι μπορούμε να αφιερώσουμε 2 ώρες από τη ζωή μας για κάτι τέτοιο, εκτός κι αν γεννάει η γυναίκα μας.

Για να μην το παλεύουμε, προτείνω:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2iUT8V8bA0A]YouTube - To kopi ti pita to kapnikarea

....να γίνει στις 9/1/2009 στο μαγαζί Αθηναίων Πολιτεία στο Θησείο 200 μέτρα από τον ΗΣΑΠ, γύρω στις 19.00-19.30. 18.00 είναι λίγο νωρίς και εγώ προσωπικά δεν προλαβαίνω πριν τις 19.00 αφου εργάζομαι και 50+ χλμ μακριά. Δεν είμαι αιρετικός, οπότε εάν δω ότι αρκετοί από εσάς, ιδίως όσοι αποδεδειγμένα έρχεστε σε συναντήσεις, δηλώσετε ότι δε μπορείτε τότε, αλλάζουμε την ημέρα. Το μαγαζί είναι γνωστό στους περισσότερους, βολεύει σε όλα, έχει ωραίους καφέδες και μπορούμε να κλείσουμε και στο 2ο όροφο. Τι λέτε;

  1. Rygar
  2. Gryzor (μετά συζύγου)
  3. malvina
  4. simonkey
  5. exetlaios
  6. μαχοθλι
  7. Amigos
  8. domniki
  9. Pooky (μετά συζύγου)
  10. Wally
  11. Miko63
  12. Juanita
  13. AEON
  14. Ladyhawke
  15. Λορενα
  16. Alkis21
  17. Rakeesh
  18. Frank213
  19. kapamaru
  20. theoritikos
  21. Manos426f
  22. Plink
  23. Dim
  24. bilias
  25. kyriazisv
*********************************************************************************************************

Στο παληκάρι που θα είναι στην πόρτα του καταστήματος θα λέτε ότι υπάρχει κλεισμένο τραπέζι στο όνομα "ΧΧΧΧΧΧ"

*********************************************************************************************************

Το γεγονός συμπίπτει (με διαφορά 1-2 ημερών) με την 3ετή αδιαμφισβήτητη κυριαρχία του GRM στον διαδικτυακό ρετρόκοσμο της χώρας μας, άρα ΝΑ ΜΗ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
XAAAAAAAAAXAXA φοβερό!!!!

2. Gryzor (ευελπιστώ μετά γυναικός)
 
χαχα!! Ο αγαπημένος μου είναι ο Bailey (πως τον λένε)...Τον είχα ακούσει live να λέει ''κοπή τη πίτα το Μαρούσι"...χαχαχ!

Στη κοπή της πίτας σας να κόψετε και ένα κομμάτι για τους retromaniax τους εκτός Αθηνών και τους εκτός Θεσσαλονίκης... :eek:

και να περάσετε πολύ όμορφα.
 
Εγώ φεύγω για Θεσσαλονίκη, αλλά θα περάσω να πω ένα γεια. Απλώς δεν θα κάτσω πολύ. Καμία ωρίτσα το κόβω. Το ίδιο και ο Θεωριτικός
 
μόνο κάποιο κοσμογονικό γεγονός θα με κρατήσει μακριά απ αυτό!! Μέσα.
 
ναι θα ερθω για να παει καλα η ρετροχρονια
 
Λέω ΟΧΙ, ώστε ... να έρθω τελικά !

Όσες φορές είπα ΝΑΙ, όλο κάτι στράβωνε.

Τώρα που αρνούμαι, μεγιστοποιώ τις πιθανότητες να σκάσω μύτη ...
 
με τι χρωμα καπελο?
 
Ρε μανία με κάτι παρασκευές.... :angry:

Εγώ θα κάτεβω αθήνα 10-11! :tease: :tease:
 
Δεν θα μπορούσε να λείψει ο περσινός φλουροτυχερός.

Ντάξει, καλά μου πήγε το 2008, άντε να ξανακερδίσω πάλι.
 
Εσύ θα παρευρίσκεσαι φορώντας χειροπέδες. Και φέτος να έχεις καλύτερο κινητό, όχι σαν το περσινό που τράβαγε ηλίθιες φωτογραφίες.
 
έχει ένα κινέζικο όλα τα λεφτά... χαχαχαχα... λέω μέσα και ο θεός βοηθός..
 
Θα παρεβρισκομαι κ'εγω με την ελπιδα να κερδισω το φλουρι :clap:
 
Αν έρθει ο Γουόλης θα έρθω κι εγώ.

Εξαιρετική επιλογή το μέρος.
 
Οχι μονο θα ερθω αλλα θα τιναξω μπανκες και βασιλοπιτες!

Θα κανω και μια κουβεντα με την υπολοιπη "διαχειριση" για τα κοινοχρηστα...εεε για καποιο συμβολικο δωρακι
 
Οπότε έρχομαι κι εγώ.

Το μέρος κάνει και εξαιρετικό καφέ!

Λέτε να κάτσουμε και έξω;;;;
 
Pooky είπε:
Οπότε έρχομαι κι εγώ.
Το μέρος κάνει και εξαιρετικό καφέ!

Λέτε να κάτσουμε και έξω;;;;

γιατί Πάσχα θα πάμε???? κανονίστε πορεία σας!! εγώ κρυώνω!!!!! :angry:
 
είμαι μέσα κι εγώ και καλή χρονιά!
 
Βρε βρε!! Ολα τα καλά παιδιά!!!! Θα χαρούμε να σας δούμε αγαπητέ.

Λοιπόν, μπορείτε να πάτε εδώ και δεξιά να κάνετε κλικ στην επιλογή " Αίτηση υπενθύμισης για αυτό το γεγονός" και επιλέξτε πόσες ώρες ή ημέρες πριν θέλετε να λάβετε υπενθύμιση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βάλε και μένα μπάρμπα... :D

 


Το φλουρί θα πέσει μεταξύ του δικού μου κομματιού και της Dom :cheers:

 
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα