Λούνα Παρκ (1974 ΕΙΡΤ)

RIO είπε:
Δεν παίζει το βίντεο...
RIO το βιντεο παιζει κανονικα,εχεις λογαριασμο στο facebook; αν οχι, μηπως ειναι αυτος ο λογος που δεν παιζει;
 
Ναι έχω, αλλά μου βγάζει πως το βίντεο προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο...
 
To βίντεο παίζει μια χαρά
 
Έχει δίκιο ο Rio. Untitled.jpg
 
Η Απάντηση παιδιά είναι απλή νομίζω. Πρέπει να είστε μέλη να συγκεκριμένου γκρούπ στο facebook, αλλιώς δεν παίζει τίποτα.
 
Εμ πείτε το ντε! Ή έστω βάλτε σε ποια σελίδα είναι να ξέρει αυτός που θα ενδιαφερθεί να μπει να ψάξει.

Υγ. Άσε που θα μπορούσε στην ανακοίνωση του FB να λέει πως πρέπει να γίνεις μέλος. Τεσπα...
 
Kambia είπε:
Εμ πείτε το ντε! Ή έστω βάλτε σε ποια σελίδα είναι να ξέρει αυτός που θα ενδιαφερθεί να μπει να ψάξει.
Υγ. Άσε που θα μπορούσε στην ανακοίνωση του FB να λέει πως πρέπει να γίνεις μέλος. Τεσπα...
Kambia δεν ξερω πώς ακριβως λειτουργει το fb και νομιζα οτι μπορουσε ο οποιοσδηποτε να δει τα βιντεο.Αφου δε μπορουν να τα δουν ολοι δεν εχει και νοημα να ποσταρω τα λινκς.Οποιος ενδιαφερεται ας ζητησει να τον εγγραψει ο χρηστης στην ομαδα του : https://www.facebook.com/groups/551173291665757/
 
Tρελλά κέφια στο Λούνα Πάρκ. Ο Νάσος Κεδράκας επιδεικνύει τις χορευτικές του ικανότητες.

attachment.php
 
Το υφος του κυρ Γιωργη μ' αρεσει!
 
Και το ύφος της Μαρίας (Αλέκας Στρατηγού) έχει ενδιαφέρον!
 
Καταπληκτικά όλα και με πολλές πληροφορίες - σε ευχαριστούμε :)
 
'Ο,τι νάναι έγραφε ο συντάκτης του παραπάνω σημειώματος. Πλάι στη Ρένα Παγκράτη και στον Γιάννη Δαλιανίδη δεν εικονίζεται η Λουίζα Ποδηματά, αλλά η Άννα Παιτατζή, που τότε την ήξεραν οι πάντες.
 
Υπέροχη φωτογραφία η παραπάνω tonytony :)
 
Πίσω
Μπλουζα